Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekorácia do detskej izby

Značka: Sass & Belle
Veselý obláčik, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Ľahnite si a položte hlavu na tento vankúš v tvare veselého obláčika v mäkkej bielej farbe s úsmevom na tvári a ružovými líčkami. Vankúšik j..
18,90€
Značka: Sass & Belle
Toto nočné svetielko má tvar úžasného dinosaura T-rexu a je vynikajúcim spoločníkom pre každého malého milovníka dinosaurov.Postavte T-Rexa na poličku alebo okno a vnesiete do detskej izbičky čarovnú atmosféru. Podporí detskú fantáziu. Veľmi podarené spracovanie. LED lampička má v sebe zabudovaný ča..
15,90€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Žralok Nočné LED svetlo do detskej izbičky Žralok
Nové
Značka: Sass & Belle
Toto nočné svetielko má tvar úžasného žraloka Shelbyho a je vynikajúcim spoločníkom pre každého malého milovníka podmorského sveta.Postavte Shelbyho na poličku alebo okno a vnesiete do detskej izbičky čarovnú atmosféru. Podporí detskú fantáziu. Krásne spracovanie. LED lampička má v se..
15,60€
Keramický hrnček mačička - Black Cat Keramický hrnček mačička - Black Cat
-23 %
Značka: Sass & Belle
V jednoduchosti je krása a čierny hrnček v tvare mačičky je toho dôkazom. Kolekcia Black Cat bola navrhnutá tak, aby bola elegantná a štýlová.Okrem krásnej tváre vás zaujmú šibalské ušká, medzi ktoré perfektne zapadnú vaše pery. Popíjanie z tohto hrnčeka je skrátka zábava!Hrnček má čiernu ..
9,90€ 12,90€
Značka: Sass & Belle
Mäkkučký koberček v tvare psíka Barneyho ozdobí každú izbičku a zahreje detské nožičky pri vstávaní z postele alebo pri hraní sa na zemi. Zamilujte sa do jemných odtieňov bielej a čiernej sprevádzaných sladkým výrazom šteniatka. Zútulnite bývanie svojim deťom a vytvorte im čarovný dom..
11,60€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Zajac Nočné LED svetlo do detskej izbičky Zajac
TOP
Značka: Rex London
Ľúbezná tvárička čarovného zajačika je tým pravým doplnkom do detskej izbičky. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým medved..
12,90€
Značka: Sass & Belle
Mäkkučký koberček v tvare medvedíka ozdobí každú izbičku a zahreje detské nožičky pri vstávaní z postele, pri čistení zúbkov alebo pri hraní sa na zemi. Podložka je mäkučká na dotyk, má vysoký vlas a pri položení na podlahu drží svoj tvar, nekrčí sa. Zútulnite bývanie aj svojim deťom a vytvorte im č..
14,90€
Hrnček Scandi - vlnitý s geometrickým vzorom Hrnček Scandi - vlnitý s geometrickým vzorom
-34 %
Značka: Sass & Belle
Unikátny hrnček s jedinečným vlnitým dizajnom a zaujímavým motívom. Hrnček Scandi je pokrytý čiernou geometrickou potlačou. Tvar tohto hrnčeka je ilúziou pre oči s jeho kolísavým účinkom.Rozmery: 16 x 12 x 10,5 cm (d x š x v)Vhodný do umývačky riadu a mikrovlnej rúry. ..
7,90€ 11,90€
Značka: Rex London
Vytvorte príjemnú atmosféru pri zaspávaní vášho dieťatka pomocou krásneho svetielka v tvare mesiaca. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájd..
9,90€
Bavlnený koberček Mačička - sivý
TOP
Značka: Sass & Belle
Mäkkučký koberček v tvare roztomilej mačičky ozdobí každú izbičku a zahreje detské nožičky pri vstávaní z postele, pri čistení zúbkov alebo pri hraní sa na zemi. Podložka je mäkká na dotyk, má vysoký vlas a pri položení na podlahu drží svoj tvar, nekrčí sa.Zútulnite bývanie svojim deťom a vytvo..
15,29€
Značka: ostatné
Z každého mráčika nemusí vždy pršať. Čarovná nástenná dekorácia rozsvieti aj vašu detskú izbičku alebo spálňu. Mráčik je vyrobený z kovu a predná strana je vyplnená šestnástimi svietiacimi bodmi. Vzadu nájdete priestor pre vloženie 2 ks tužkových batérií (nie sú súčasťou výrobku). Rozsvietite jedným..
17,19€
Značka: Rex London
Potešte svojho nezbedníka krásnym svetielkom v tvare roztomilého mráčika. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým raketu..
11,90€
Zobrazé 1 do 12 z 67 (6 strán)