Hlavné menu
Produkty v košíku

 
Značka:
Krásna plážová osuška prevedená s motívom plameniakov. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúci a veľmi príjemné na dotyk.Je ľahká a skladná, ideálna na cesty.Rozmery: 150 cm x 70 cmMateriál: polyesterGramáž: 266 g / m2Hmotnosť: 280GOdporúčame, aby ste pred prvým použitím..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka:
Krásna plážová osuška s motívom plameniakov. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúci a veľmi príjemné na dotyk.Je ľahká a skladná, ideálna na cesty.Rozmery: 150 cm x 70 cmMateriál: polyesterGramáž: 266 g / m2Hmotnosť: 280GOdporúčame, aby ste pred prvým použitím uterák vy..
9,20 €
Cena bez DPH:7,67 €
Plážová osuška Flamingo 170x90 cm Plážová osuška Flamingo 170x90 cm
-16 %
Značka:
Krásna plážová osuška s motívom plameniakov. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúci a veľmi príjemné na dotyk. Je ľahká a skladná, ideálna na cesty. Parametre: Rozmery: 170 cm x 90 cm  Materiál: Polyester Gramáž: 250 g/m2 Hmotnosť: 380g Odporúčame, ..
9,20 € 11,00 €
Cena bez DPH:7,67 €
Značka:
Krásna plážová osuška prevedená s motívom dievčatka. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúci a veľmi príjemné na dotyk.Je ľahká a skladná, ideálna na cesty.Rozmery: 150 cm x 70 cmMateriál: polyesterGramáž: 266 g / m2Hmotnosť: 280GOdporúčame, aby ste pred prvým použitím u..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Značka:
Krásna plážová osuška s nápisom FLAMIG FLOWERS. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúce a veľmi príjemné na dotyk. Je ľahká a skladná, ideálna na cesty. Potlač je len na jednej strane, druhá strana je biela. Farba nevybledne ani po mnohých praniach.  Rozmery:..
10,39 €
Cena bez DPH:8,66 €
Značka:
Krásna plážová osuška s nápisom Hello Summer. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúce a veľmi príjemné na dotyk. Je ľahká a skladná, ideálna na cesty. Potlač je len na jednej strane, druhá strana je biela. Farba nevybledne ani po mnohých praniach.  Rozmery:15..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka:
Krásna plážová osuška s nápisom NICE DAY. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúce a veľmi príjemné na dotyk. Je ľahká a skladná, ideálna na cesty. Potlač je len na jednej strane, druhá strana je biela. Farba nevybledne ani po mnohých praniach.  Rozmery:150 cm..
10,89 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka:
Krásna plážová osuška s nápisom Summer Time. Je vyrobená zo 100% polyesteru - mikrovlákna, ktoré je rýchloschnúce a veľmi príjemné na dotyk. Je ľahká a skladná, ideálna na cesty. Potlač je len na jednej strane, druhá strana je biela. Farba nevybledne ani po mnohých praniach.  Rozmery:150..
9,20 €
Cena bez DPH:7,67 €
Značka:
Sada farebnej zeleniny a ovocia je skvelým doplnkom zábavy pre malých kuchárov, ktorí radi hrajú doma, v obchode alebo pri varení. Pestrá zbierka zeleniny a ovocia a ich živé a šťavnaté farby ovplyvňujú estetickú hodnotu, a tak priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú zábavu. Celok umožní skvelú z..
13,29 €
Cena bez DPH:11,08 €
Značka:
HAPPY FUN - drevená skladačka, ktorá je náučným triedičom čísel, určite zabaví dieťa na dlhú dobu, poskytne mu zaujímavú zábavu a tvorivú, rozvoj stimulujúcu hru. Sada sa skladá z drevenej dosky s číslami a ovocím, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je z..
11,20 €
Cena bez DPH:9,33 €
Značka:
Tieto rozprávkovo farebné vzdelávacie puzzle oslovia každé dieťa. Rozmanitosť foriem zábavy zabezpečí, že každé dieťa si nájde to svoje. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabaviť s rodičmi. Zábavné je prispôsobiť tvar písmena drážke na ciferníku, ale dá sa ľubovoľne meniť a rozširovať p..
12,60 €
Cena bez DPH:10,50 €
Značka:
Rozkošné viacfarebné vzdelávacie medvedíky ukradnú srdce každého batoľaťa a povzbudia ho k objavovaniu sveta čísel a matematických aktivít. Rozmanitosť foriem zábavy zabezpečí, že každé dieťa si nájde to svoje. Skvelá súprava, ktorá zabaví aj poučí! Veľké množstvo prvkov poskytuje nekonečnú zábav..
12,79 €
Cena bez DPH:10,66 €
Značka:
Učenie hrou – zábava učením! Kreatívna hračka, s ktorou nie je čas na nudu. Farebné puzzle zaručuje nielen skvelú zábavu, ale podporuje aj správny vývoj dieťaťa. Fantastické puzzle 3v1: 1.TRIEDENIE /VZDELÁVACIE HÁDANKA - priraďovanie tvarov na každej rybe je umiestnená jedna z číslic. Priraďte..
9,30 €
Cena bez DPH:7,75 €
Značka:
Skladačka je skvelá zábava pre kreatívne deti. Je vyrobená z prírodného materiálu, dreva, ktorého krásu a odolnosť ocení každý. Tento materiál vyzerá veľmi dobre ako v prirodzenom stave, tak aj natretý. Sada obsahuje veľa farebných prvkov, z ktorých si dieťa môže vytvárať rôzne vzory. Drevené kor..
15,69 €
Cena bez DPH:13,08 €
Značka:
Sada sa skladá z drevenej dosky s celou abecedou a číslami, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je zoradené v správnom poradí, od prvého po posledné písmeno abecedy a od najnižšieho po najvyššie číslo. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabavi..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka:
Fantastické vzdelávacie puzzle pre najmenších, ktoré nielen zabaví, ale aj podporí správny vývoj vášho dieťaťa. Nádherná hračka, ktorá určite ukradne srdce každého malého prieskumníka, ktorý chce spoznávať svet. Hra zahŕňa hádzanie toho istého obrázka, ktorý je umiestnený na veľkej drevenej do..
16,95 €
Cena bez DPH:14,13 €
Značka:
Učenie môže byť zábava! Získanie vhodných zručností a vedomostí deťmi je veľmi dôležité, pretože ovplyvňuje celý proces dospievania. Aby však dieťa ochotne nadobudlo nové zručnosti, môže byť potrebný produkt, ktorý ho k tomu povzbudí. A preto vám ponúkame magnetickú náučnú tabuľu! Magnetická v..
8,95 €
Cena bez DPH:7,46 €
Značka:
Očarujúce viacfarebné morské tvory potešia každé batoľaťa a povzbudia ho k objavovaniu sveta čísel a matematických operácií. Rozmanitosť foriem zábavy zabezpečí, že každé dieťa si nájde to svoje. Skvelá súprava, ktorá zabaví aj poučí! Veľké množstvo prvkov poskytuje nekonečnú zábavu a učenie. Zvi..
8,29 €
Cena bez DPH:6,91 €