Hlavné menu
Produkty v košíku

Tortové zápichy

Hľadáte zábavný a jednoduchý spôsob, ako dotiahnuť vzhľad vašej torty k dokonalosti?

Potom nehľadajte ďalej ako naša kategória Tortové Zápichy! Máme široký výber zápichov v rôznych farbách, materiáloch a tvaroch, ktoré dodajú vašej torte osobitý charakter. Náš sortiment zahŕňa:

  • Zápichy s číslami na oslavu narodenín a výročí.
  • Zápichy s menami pre personalizovanú tortu.
  • Zápichy s rôznymi motívmi, ako sú zvieratká, kvety, hviezdy a srdcia.
  • Zápichy v rôznych materiáloch, ako je papier, drevo, plast a kov.
  • Jednofarebné zápichy pre elegantný vzhľad.
  • Vzorované zápichy pre zábavnú a farebnú tortu.

Naše tortové zápichy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú odolné a pevné. Dokonale zapichnete do torty a udržia sa na mieste aj počas oslavy.

Značka: Party
Sada topperov na drevených paličkách dokonale zapadá do témy večierkov súvisiacich s lesom a jeho obyvateľmi. Šesť lesných zvieratiek, šiška, hríby a odrezaný peň obkolesený trávou a kvetmi dokonale ozdobia tortu, cupcaky či iné pochúťky. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu..
2,35 €
Cena bez DPH:1,96 €
Značka: Party
Zápichy s motívom zvieratiek potešia každého milovníka ZOO zvieratiek. Zápich bude perfektne zdobiť tortu s detským motívom.  Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Zápichy zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Safari zvierat..
2,35 €
Cena bez DPH:1,96 €
Toppery s motívom aút potešia každého milovníka týchto tvorov. Zápich bude perfektne zdobiť tortu s detským motívom.  Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Technická špecifikácia: Rozmery: cca 12 cm Motív: Autá Obsah balenia: ..
1,80 €
Cena bez DPH:1,50 €
Značka: Party
Toppery s motívom dinosaurov potešia každého milovníka týchto tvorov. Zápich bude perfektne zdobiť tortu s detským motívom.  Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Záppichy zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. ..
2,35 €
Cena bez DPH:1,96 €
Značka: Party
Toppery s motívom kolekcie Jenorožec potešia každú malú princeznú. Zápich bude perfektne zdobiť tortu s detským motívom.  Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Zápichy zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Tec..
2,20 €
Cena bez DPH:1,83 €
Značka: Party
Toppery s motívom Safari zvieratiek potešia každého milovníka zvierat. Zápich bude perfektne zdobiť tortu s detským motívom.  Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Záppichy zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. ..
2,59 €
Cena bez DPH:2,16 €
Značka: Party
Toppery na tortu alebo košíčky: bager, sklápač, hasičské auto, chrobák, džíp, policajné auto, stopka a semafor dokonale zvýraznia tému narodeninovej oslavy. Spolu s ďalšími prvkami kolekcie Cars vytvoria jedinečnú atmosféru zábavy a uspokoja každého malého fanúšika áut. Záppichy zladíte aj s iným..
2,30 €
Cena bez DPH:1,92 €
Značka: Party
Toppery s motívom futbalových doplnkov potešia každého milovníka tohto športu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Záppichy zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Futbal. Technická špecifikácia: Výška bez palice: c..
1,90 €
Cena bez DPH:1,58 €
Značka: Party
Toppery s motívom futbalových lópt potešia každého milovníka tohto športu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Záppichy zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Futbal. Technická špecifikácia: Výška bez palice: 3 cm ..
2,10 €
Cena bez DPH:1,75 €
Značka: Party
Premeňte oslavu narodenín na nezabudnuteľnú udalosť s našimi Zápichmi na tortu Dinosaury Happy Birthday. Tieto rozkošné dekorácie pridajú vašej torte veselý a farebný vzhľad, ktorý poteší nielen deti, ale aj dospelých. Nezáleží na tom, či je oslava veľká alebo malá, tieto zápichy sú ideálnym dopl..
1,95 €
Cena bez DPH:1,63 €
Značka: Party
Roztomilé zápichy vám pomôžu vytvoriť nádherný podmorský svet na vašej torte alebo koláčikoch. Vyznačujú sa pastelovými farbami zvýraznenými opalizujúcimi grafickými prvkami, vytvárajúcimi efekt lomu slnečného svetla pod vodou. Vlastnosti: Výška bez paličky: cca 4-5,5 cm Sada obsahuje:..
1,90 €
Cena bez DPH:1,58 €
Zapich na tortu vyrobený zo zrkadlového papiera v zlatej farbe.  Môžte jednoducho a elegantne ozdobiť vašu tortu, či koláč. Vlastnosti: Výška nápisu: cca 22,5 cm Rozmery balenia: 21cm x 34cm Farba: zlatá      ..
2,20 €
Cena bez DPH:1,83 €