Hlavné menu
Produkty v košíku

Dom a záhrada

Kategória Dom a záhrada je určená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o starostlivosť o svoj domov a vytváranie krásnej záhrady. Ponúkame širokú škálu produktov pre interiér aj exteriér, vrátane nábytku, dekorácií, osvetlenia, záhradných nástrojov a rôznych doplnkov. Nech už chcete zmeniť svoj dom na oázu pohodlia alebo vytvoriť útulný priestor vo vašej záhrade, u nás nájdete všetko, čo potrebujete.
Značka: Sass & Belle
Ak pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto roztomilú chladiacu tašku s motívom zvieratiek na desiatu pre Vašich drobčekov. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené či teplé dobroty. Vnútorný priestor je totiž vybaven..
6,50 €
Cena bez DPH:5,42 €
Značka: Sass & Belle
Ak pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto roztomilú chladiacu tašku s motívom dinosaurov na desiatu pre Vašich drobčekov. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené či teplé dobroty. Vnútorný priestor je totiž vybavený mäkkou t..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Sass & Belle
Ak pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto roztomilú chladiacu tašku s motívom medvedíkov na desiatu pre Vašich drobčekov. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené alebo teplé dobroty. Vnútorný priestor je totiž vybavený mäkko..
7,50 €
Cena bez DPH:6,25 €
Značka: Ruhhy
Gumové antivibračné podložky zabraňujú práčke alebo sušičke v nadmernom pohybe, čím znižujú aj vibrácie a hlučnosť. Okrem pokojnejšieho prania sa podložky pod práčku tiež postarajú o vašu podlahu, ktorú ochránia pred odrením a poškodením. Montáž protivibračných podložiek je jednoduchá a rýchla. V..
4,69 €
Cena bez DPH:3,91 €
Gumové antivibračné podložky zabraňujú práčke alebo sušičke v nadmernom pohybe, čím znižujú aj vibrácie a hlučnosť. Okrem pokojnejšieho prania sa podložky pod práčku tiež postarajú o vašu podlahu, ktorú ochránia pred odrením a poškodením. Montáž protivibračných podložiek je jednoduchá a rýchla. ..
2,95 €
Cena bez DPH:2,46 €
 Detská termotaška - Včielka  Detská termotaška - Včielka
-12 %
Značka: Sass & Belle
Ak pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto roztomilú chladiacu tašku s motívom včielky na desiatu pre Vašich drobčekov. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené či teplé dobroty. Vnútorný priestor je totiž vybavený mäkkou term..
7,49 € 8,50 €
Cena bez DPH:6,24 €
 Detská termotaška - Jednorožec  Detská termotaška - Jednorožec
-9 %
Značka: Sass & Belle
Ak pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto roztomilú chladiacu tašku s motívom jednorožca na desiatu pre Vašich drobčekov. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené či teplé dobroty. Vnútorný priestor je totiž vybavený mäkkou t..
6,80 € 7,50 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Sass & Belle
Ak pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto roztomilú chladiacu tašku s motívom Vintage Rose na desiatu pre Vašich drobčekov. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené či teplé dobroty. Vnútorný priestor je totiž vybavený mäkkou..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Značka: ostatné
Termotaška, ktorá vám umožní ľahko a bezpečne prenášať jedlo bez ohľadu na okolitú teplotu. Technická špecifikácia: Rozmery: 29x20x21 cm Uzatvára sa na zips Má pohodlné rukoväte na prenášanie Materiál je vodeodolná oxfordská tkanina Vnútorná tepelná izolácia Farba: šedá Nastavit..
7,99 €
Cena bez DPH:6,66 €
Chladiaca termotaška na desiatu - motív zvieratková kapela Chladiaca termotaška na desiatu - motív zvieratková kapela
-19 %
Značka: Rex London
Keď pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto praktickú chladiacu tašku na desiatu. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené či teplé dobroty. Vnútorný priestor je totiž vybavený mäkkou termo izolačnou vrstvou, ktorá sa o všetko..
7,20 € 8,90 €
Cena bez DPH:6,00 €
Značka: Ruhhy
UNIVERZÁLNA - váha má univerzálne využitie - doma, pri kempovaní, ale aj pri rybolove. Je vhodná na váženie kufrov pred cestovaním lietadlom. ZASUVNÝ HÁČIK - je vybavená možnosťou schovania háčika, čím sa zabráni jeho zachyteniu napríklad vo vrecku. DISPLEJ - má vysoko kontrastný LCD displej, ..
4,80 €
Cena bez DPH:4,00 €
Značka: Kaminer
ODOLNÁ LÁTKA - OXFORD 600D - taška je vyrobená z polyesterových vlákien, vyznačuje sa veľmi vysokou životnosťou a odolnosťou proti oderu, natiahnutiu a roztrhnutiu. Materiál je obojstranne vodeodolný, takže bez problémov unesie aj mokré kusy dreva. OTVORENÝ DIZAJN – umožňuje prenášať veľké množst..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Je isté, že každý majiteľ bicykla má o svoje vozidlo obavy a bol by radšej, keby sa nedostalo do nesprávnych rúk. Preto sa oplatí poskytnúť všetkým bicyklistom produkt, ktorý efektívne odradí každého zlodeja a zaručí výbornú bezpečnosť pre každý bicykel! ZÁMKY NA BICYKEL – BEZPEČNOSŤ ZARUČENÁ! Pe..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Ak pôjdete na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto roztomilú chladiacu tašku s motívom medvedíka na desiatu pre Vašich drobčekov. Ide o perfektného pomocníka, ktorý pomôže uchovať uloženému občerstveniu teplotu, či už ide o studené či teplé dobroty.  Taška poskytne potravinám dokonalú ochran..
6,70 €
Cena bez DPH:5,58 €
Značka: Trizand
Tento praktický držiak na telefón má univerzálny dizajn, takže  ho možno namontovať na rám kočíka, na bicykel, kolobežku či motorku. Univerzálna veľkosť tohto držiaka umožňuje použitie pre telefóny a GPS jednotky so šírkou 5-8,9 cm .  Tlmenie otrasov - držiak telefónu je veľmi dobre stabilizovaný..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
OCHRANA BICYKLA ZA VŠETKÝCH PODMIENOK! Zlé poveternostné podmienky môžu negatívne ovplyvniť vzhľad a výkon bicykla, preto sa oplatí investovať do špeciálneho krytu, ktorý zabráni rôznym poškodeniam a nečistotám najmä pri dlhých zastávkach alebo skladovaní bicykla. Navyše aj bicykel či skúter ukry..
7,40 €
Cena bez DPH:6,17 €
Správny tlak v pneumatikách bicykla je pri bicyklovaní kľúčový. Keďže vzduchu je v pneumatikách čoraz menej, jazda sa stáva zložitejšou – zvyšuje sa valivý odpor kolies a v dôsledku toho si šliapanie vyžaduje väčšiu námahu. Je tiež potrebné pripomenúť, že podhustené pneumatiky sa rýchlejšie opotrebú..
7,30 €
Cena bez DPH:6,08 €
VHODNÉ OSVETLENIE BICYKLA JE ZÁRUKOU BEZPEČNOSTI NA CESTÁCH! O bezpečnosť sa postarajú LED žiarovky na bicykle – vďaka nim budú cyklisti na ceste viditeľnejší. Pamätajte tiež, že osvetlenie bicykla je povinné zo zákona. Sada pozostávajúca z dvoch prvkov - predná a zadná cyklistická lampa - Vám..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €