Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytové doplnky

Zlatý dážď - 60 cm Zlatý dážď - 60 cm
Nové TOP
Značka: ostatné
Rozsvieťte vázu, či džbánik spoločne so zlatým dažďom. Je síce umelý, ale na prvý pohľad ho nerozoznáte od živé rastliny. Vetvička je nádherná a do posledného detailu spracovaná. Nechýbajú sýto žltej kvietky a zelené lístočky. Vetvička je z drôtika v hnedej farbe, dá sa dobre tvarovať, ohý..
1,19€
Antibakteriálny gél na ruky 250 ml Antibakteriálny gél na ruky 250 ml
Nové TOP -25 %
Značka: Clear Hand
Antibakteriálny, antivírusový gél v praktickom balení ktorý ničí baktérie a vírusy, a tak zabezpečí čistotu a dezinfekciu vašich rúk bez použitia vody.Vhodný pre použitie v aute, doma alebo v kancelárii.Použitie:Vytlačte malé množstvo gélu a rozotierajte ho na rukách približne 30 až 60 sek..
14,90€ 19,90€
Antibakteriálny gél na ruky 59ml Antibakteriálny gél na ruky 59ml
Nové TOP -22 %
Značka: Liyuan Flower
Antibakteriálny, antivírusový gél s dávkovačom ktorý ničí baktérie a vírusy, a tak zabezpečí čistotu a dezinfekciu vašich rúk bez použitia vody.Vhodný pre použitie v aute, doma alebo v kancelárii. Nové zloženie s Aloe Vera a vitamínom E zanechá vaše ruky hebké a sviežie..
6,90€ 8,90€
Antibakteriálny sprej na povrchy 500ml Antibakteriálny sprej na povrchy 500ml
Nové TOP
Značka: McKLords
Univerzálny, antibakteriálny, dezinfekčný sprej na povrchy SurSol zabíja 99,9% baktérií a vírusov.Účinný univerzálny prostriedok určený na čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu  tvrdých, hladkých plôch a predmetov postrekom s rýchlym a dlhodobým účinkom.​​​​​​​Eliminuje baktérie, vírusy a..
14,90€
Antibakteriálny sprej na povrchy 50ml - cestovné balenie Antibakteriálny sprej na povrchy 50ml - cestovné balenie
Nové TOP
Značka: McKLords
Praktický univerzálny, antibakteriálny, dezinfekčný sprej na povrchy SurSol zabíja 99,9% baktérií a vírusov.Účinný univerzálny prostriedok určený na čistenie, dezinfekciu a dekontamináciu  tvrdých, hladkých plôch a predmetov postrekom s rýchlym a dlhodobým účinkom.​​​​​​​Eliminuje baktérie..
6,90€
Dettol antibakteriálny gél na ruky 50 ml
Nové
Značka: Dettol
Antibakteriálny gél na ruky bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách (pomáha zneškodniť 99,9% baktérií a vírusov )Vhodný pre použitie na cestách, po použití verejných toaliet alebo na dezinfekciu rúk pred jedlom.Spôsob použitia:Kvapka gélu veľkosti nechtu (2ml) sa vy..
6,99€
Značka: Isabelle Rose
Klasické nástenné hodiny okrúhleho tvaru doplnia priestor každej domácnosti. Či už v predsieni, kuchyni alebo spálni, všade vám poskytnú dokonalý prehľad o presnom čase. Hodiny sú vyrobené z dreva, ručičky sú kovové. Na zadnej strane nájdete strojček, ktorý je poháňaný 1 ks tužkovej batérie (nie je ..
20,69€
Elegantné sviečky - svetlo modré - súprava 8 ks
-20 %
Značka: ostatné
Elegantná sviečka z vosku s knôtom, vhodná do lampášov alebo svietnikov, ideálny doplnok na romantickú večeru. Vhodné tiež do adventného venca. Uvedená cena platí pre set 8 ks, dodávané v škatuľke...
6,00€ 7,50€
Značka: Isabelle Rose
Klasické nástenné hodiny okrúhleho tvaru doplnia priestor každej domácnosti. Či už v predsieni, kuchyni alebo spálni, všade vám poskytnú dokonalý prehľad o presnom čase. Hodiny sú vyrobené z dreva, ručičky sú kovové. Na zadnej strane nájdete strojček, ktorý je poháňaný 1 ks tužkovej batérie (nie je ..
20,69€
Značka: ostatné
Bohatá vetvička drobného eukalyptu ako ozdoba do vázy alebo do džbánu. Lístočky sú nádherne prepracované a vyfarbené. Vetvičku je možné ohýbať, či skracovať nožnicami podľa potreby.Nádherné spracovanie, ktoré na prvý pohľad nerozoznáte od živej rastliny.Uvedená cena platí pre 1 ks vetvičky eukalyptu..
3,90€
Hodiny nástenné - Herbár 29 cm
-18 %
Značka: Isabelle Rose
Klasické nástenné hodiny okrúhleho tvaru doplní priestor každej domácnosti. Či už v predsieni, kuchyni alebo spálni, všade vám poskytnúť dokonalý prehľad o presnom čase. Hodiny sú vyrobené z dreva, ručičky sú kovové. Na zadnej strane nájdete strojček, ktorý je poháňaný 1 ks tužkové batérie (nie je s..
16,90€ 20,69€
Porcelánová miska na šperky s jeleňom Porcelánová miska na šperky s jeleňom
-25 %
Značka: ostatné
Netradične poňatá šperkovnica v podobe porcelánovej misky zdobenej postavičkou jeleňa. Tento originálny doplnok sa bude vynímať v kúpeľni, spálni i dievčenskej izbičke. Pomôže vám udržať svoje šperky na jednom mieste, prehľadne a vždy pri ruke. Poteší ako darček sestru, mamičku či kamarátku. Uveden..
6,69€ 8,92€
Zobrazé 1 do 12 z 290 (25 strán)