Hlavné menu
Produkty v košíku

Balóny

Hľadáte zábavu pre celú rodinu? Vyberte si z našej širokej ponuky balónov! Ponúkame balóny v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach, takže si u nás každý vyberie tie pravé.

Naše balóny sú ideálne na:

  • Oslavy: Narodeninové oslavy, detské oslavy, firemné akcie a iné príležitosti.
  • Dekorácie: Vyzdobte si interiér alebo exteriér balónmi a vytvorte tak slávnostnú atmosféru.
  • Zábavu: Balóny sú skvelou zábavou pre deti aj dospelých. Môžete sa s nimi hrať, púšťať ich do vzduchu alebo ich využiť na rôzne hry a súťaže.

 

Balón Dinosaurus zelený 92x58 cm Balón Dinosaurus zelený 92x58 cm
-9 %
Značka: Party
Balón Dinosaurus bude dominantnou výzdobou detskej oslavy. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Vaše deti budú nadšené! Balóny s veselými dinosaurami budú perfektne ladiť s ostatnými doplnkami a dekoráciami v rovnakej téme.  Môžete ich použi..
2,90 € 3,20 €
Cena bez DPH:2,42 €
Značka: Party
Fóliový balónik v bielej farbe v podobe hlavy jednorožca so zlatým rohom a uškami. Krásny balónik bude skvelou ozdovou na oslave Vašej malej princeznej. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu. Môžete ich použiť ako dekoráciu na stoly alebo na vytvorenie nápaditých aranžmáno..
2,40 €
Cena bez DPH:2,00 €
Značka: Party
Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Vaše deti budú nadšené! Dizajn spojený s futbalom povzbudí mnohých fanúšikov k výzdobe na párty a detských osláv pre malých futbalistov. Balón vo veľkosti 45 cm dokonale dotvorí Vašu výzdobu vo futbalovej te..
1,95 €
Cena bez DPH:1,63 €
Značka: Party
Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Balónik s veselými dinosaurami bude perfektne ladiť s ostatnými doplnkami a dekoráciami v rovnakej téme. Nápis všetko najlepšie v anglickom jazyku zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie ..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Lesné zvieratká vám prajú všetko najlepšie k narodeninám: Všetko najlepšie k narodeninám! Narodeninový balón s kamarátmi z lesa poteší svojimi nádhernými farbami a roztomilými postavičkami zvieratiek každú malú oslávenkyňu a chlapca. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či ..
2,55 €
Cena bez DPH:2,13 €
Značka: Party
Balón Happy Birthday Autá sa hodí na každú oslavu malého milovníka autíčok. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Balónik s kolekcie Autá bude perfektne ladiť s ostatnými doplnkami a dekoráciami v rovnakej téme. Nápis všetko najlepšie v angl..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Krásny balónik Jednorožca bude skvelou ozdovou na každej párty. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu. Môžete ich použiť ako dekoráciu na stoly alebo na vytvorenie nápaditých aranžmánov. Technická špecifikácia: Šírka: cca. 33 cm Výška: cca. 51 cm K balónu je p..
1,20 €
Cena bez DPH:1,00 €
Značka: Party
Krásny balónik farebného Jednorožca bude skvelou ozdovou na každej párty. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu. Môžete ich použiť ako dekoráciu na stoly alebo na vytvorenie nápaditých aranžmánov. Technická špecifikácia: Šírka: cca. 29 cm Výška: cca. 46 cm K b..
1,35 €
Cena bez DPH:1,13 €
Značka: Party
Stojaci fóliový balón bude krásnou ozdobou na detskej oslavy Vašej malej princeznej. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty. Technická špecifikácia: Dĺžka: 61 cm Výška: 66 cm Šírka: 32 cm Stojaci balón, má pohyblivé časti Labky upevnené klipom K ba..
4,70 €
Cena bez DPH:3,92 €
Značka: Party
Balón Tyranozaur červený bude dominantnou výzdobou detskej oslavy. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Vaše deti budú nadšené! Balóny s veselými dinosaurami budú perfektne ladiť s ostatnými doplnkami a dekoráciami v rovnakej téme.  Môžete i..
4,20 €
Cena bez DPH:3,50 €
Značka: Party
Kto víta hostí pozvaných na lesnú párty? Obľúbené lesné zvieratká, hríby a vianočné stromčeky na sade latexových balónov vytvoria pre lesných a zvieracích kamarátov úžasnú atmosféru zábavy. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Vlastnosti: ..
2,70 €
Cena bez DPH:2,25 €
Značka: Party
Narodeninový banner je výrazným prvkom medzi ostatnými dekoráciami na oslave. Zvýraznenie témy podujatia týmto spôsobom bude pre budúcu futbalovú hviezdu príjemným prekvapením. Girlanda s motívom autíčok bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na n..
2,39 €
Cena bez DPH:1,99 €
Značka: Party
Girlanda s motívom balónikov jednorožca bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu. Girlandu zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Technická špecifikácia: Dĺžka: 206 cm Výška: 34 cm ..
3,20 €
Cena bez DPH:2,67 €
Značka: Party
Girlanda s motívom Safari zvieratiek bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Girlandu zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Safari. Technická špecifikácia: Šírka: 206 ..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: Party
Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Biele balóny sa hodia k akejkoľvek tématickej párty. Technická špecifikácia: Veľkosť: 27 cm Dekorácia na narodeninovej oslavy či párty Balón po naplnení héliom sa zvíha do výšky Obsah balenia..
1,50 €
Cena bez DPH:1,25 €
Značka: Party
Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Vaše deti budú nadšené! Tmavo zelené balóny sa hodia k výzdobe z tématiky Fubal. Technická špecifikácia: Veľkosť: 12 cm Dekorácia na narodeninovej oslavy či párty Keď je balón naplnený héliom, nedv..
1,55 €
Cena bez DPH:1,29 €
Značka: Party
Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Vaše deti budú nadšené! Tmavo zelené balóny sa hodia k výzdobe z tématiky Fubal. Technická špecifikácia: Veľkosť: 12 cm Dekorácia na narodeninovej oslavy či párty Keď je balón naplnený héliom, nedv..
1,55 €
Cena bez DPH:1,29 €
Značka: Party
Objavte 100% biodegradovateľné latexové balóny s veselým motívom áut a dopravných značiek. Ideálne pre farebné a zábavné dekorácie na detských oslavách. Sada 9 ks, plávajú po naplnení héliom, ekologický výber pre vašu párty! Vlastnosti: Biodegradovateľný materiál – šetrný k prírode Veľkos..
3,70 €
Cena bez DPH:3,08 €