Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytový Textil

Značka: ostatné
Posteľné obliečky Folklórny motív Delux 200 x 140 cmPosteľné obliečky s folklórnym motívom sa hodia na chatu alebo do každej spálne s nádychom retro štýlu. Posteľné obliečky Folklór sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosť..
27,98€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Atény Delux - modré 200 x 140 cmPosteľné obliečky s jemným, pekným a moderným vzorom sú ušité z exkluzívnej 100 % bavlny delux.Posteľné obliečky Atény modré sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, ..
23,49€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Vintage Delux - sivé 200 x 140 cmPosteľné obliečky Vintage sa hodia do každej spálne s nádychom vintage štýlu. Posteľné obliečky Vintage sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť,..
24,00€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Angelika - biele 200 x 140 cmPosteľné obliečky s jemným, pekným a moderným vzorom sú ušité z exkluzívnej 100 % bavlny delux.Posteľné obliečky sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť, vyso..
32,00€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Ornament Exclusive kombinované - bielo-šedé 200 x 140 cmPosteľné obliečky s jemným, pekným a moderným vzorom sú ušité z exkluzívnej 100 % bavlny delux.Posteľné obliečky sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami a..
24,00€
Posteľné obliečky - námornícky motív 200 x 140 cm Posteľné obliečky - námornícky motív 200 x 140 cm
Nové
Značka: ostatné
Posteľné obliečky námornícky vzor 200 x 140 cmPosteľné obliečky sú vyrobené z veľmi kvalitnej husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť, vysoká gramáž. Jednoduché a štýlové prevedenie vzoru je tlačené vysokokvalitnou reaktívnou..
27,99€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky 3D Eiffelova veža 200 x 140 cmPosteľné obliečky 3D Eiffelova veža sú vyrobené z veľmi kvalitnej husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť, vysoká gramáž. Jednoduché a štýlové prevedenie vzor..
27,98€
Značka: Sass & Belle
Vieme, že čiernej mačke je lepšie sa vyhnúť, ale kto by odolal tejto roztomilej krásavici? Zábavný koberček v tvare mačičky sa postará o dokonale veselú atmosféru a zahreje detské nožičky pri vstávaní z postele, pri čistení zúbkov alebo pri hraní sa na zemi.Koberček je mäkký na dotyk, má v..
14,90€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Vintage Delux - hnedé 200 x 140 cmPosteľné obliečky Vintage sa hodia do každej spálne s nádychom vintage štýlu. Posteľné obliečky Vintage sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť..
24,00€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Vintage Delux - ružové 200 x 140 cmPosteľné obliečky Vintage sa hodia do každej spálne s nádychom vintage štýlu. Posteľné obliečky Vintage sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvácnos..
24,00€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Lilien Delux - fialové 200 x 140 cmPosteľné obliečky Lilien kombinujú svetlo a tmavo fialovú farbu. Bavlnené obliečky Lilien sú vyrobené z jednej z najkvalitnejších bavĺn na svete.  Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť, vysoká gramáž...
21,90€
Značka: ostatné
Posteľné obliečky Lilien Delux tyrkysovo - sivé 200 x 140 cmPosteľné obliečky Lilien kombinujú tyrkysovo - sivú farbu. Bavlnené obliečky Lilien sú vyrobené z jednej z najkvalitnejších bavĺn na svete.  Táto bavlna sa vyznačuje skvelými vlastnosťami ako jemnosť, trvá..
21,90€
Zobrazé 1 do 12 z 68 (6 strán)