Hlavné menu
Produkty v košíku

Kreatívne tvorenie

Veselte sa tvorivosti s našou kategóriou Kreatívne tvorenie! Nájdete tu rôzne produkty pre vaše umelecké projekty a kreatívne experimenty.
81 dielna sada - pomocou veľkého výberu 24 olejových pastelov, 16 pasteliek, 24 akvarelových farieb, 12 fixiek, 2 štetcov, strúhadiel a 2 gumičiek ľahko vytvoríme tie najnáročnejšie, najkreatívnejšie a najoriginálnejšie diela. PRAKTICKÝ KUFOR SO ZÁSUVKOU - celé je to umiestnené v elegantnom, skla..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Značka: Malatec
Sada na skicovanie a maľovanie je skvelá vec nielen na začiatok umeleckého dobrodružstva. Sada je funkčná, tvorí ju celkom 72 užitočných doplnkov. Veľké množstvo prvkov umožňuje praktické využitie a umožní realizovať najrôznejšie kreatívne nápady. S 12 skicovacími ceruzkami, 12 uhlíkovými ceruzkami,..
39,80 €
Cena bez DPH:33,17 €
Maliarska sada v kufríku obsahuje veľa prvkov ako: 60 voskoviek, 24 pastelov, 24 drevených pasteliek, 24 farieb na vodnej báze, tiež 2 štetce, orezávatko, 2 kusy brúsneho papiera, guma, dve Ceruzky HB a 2B. PRAKTICKÝ KUFOR SO ZÁSUVKOU - výtvarná súprava pre deti má praktický drevený kufrík, ktorý..
37,39 €
Cena bez DPH:31,16 €
Značka: Malatec
Sada na skicovanie a maľovanie je skvelá vec nielen na začiatok umeleckého dobrodružstva. Tvorí ju celkom 32 užitočných doplnkov. Veľké množstvo prvkov umožňuje praktické využitie a umožní realizovať najrôznejšie kreatívne nápady. Môžete si vybrať z ceruziek rôznej mäkkosti, kúskov dreveného uhlia, ..
16,40 €
Cena bez DPH:13,67 €
Značka: Kruzzel
Umelecká sada na maľovanie je obrovský výber až 83 prvkov, vďaka ktorým môžete vytvárať mimoriadne kreatívne, nápadité a originálne umelecké diela. Maliarska sada obsahuje mnoho prvkov, vrátane: farieb, pasteliek, ceruziek, stojana a mnohých ďalších doplnkov. S pomocou tak obrovského výberu prvkov r..
33,79 €
Cena bez DPH:28,16 €