Hlavné menu
Produkty v košíku

Kreatívne tvorenie

Veselte sa tvorivosti s našou kategóriou Kreatívne tvorenie! Nájdete tu rôzne produkty pre vaše umelecké projekty a kreatívne experimenty.
Akrylové fixky - sada 12 ks Akrylové fixky - sada 12 ks
🔥 TOP
Značka: Malatec
PROFESIONÁLNE AKRYLOVÉ FIXY PRE DETI A DOSPELÝCH 12 ks / 0,7 mm RÝCHLE SCHNUTIE  - fixky schnú vo veľmi krátkom čase a poskytujú veľmi odolný a nepriehľadný povrch na svetlých a tmavých povrchoch. Po zaschnutí sa nerozmazávajú ani nevyblednú .  12 FARIEB -  akrylové fixy sú známe svojimi inten..
8,09 €
Cena bez DPH:6,74 €
Značka: Maaleo
Kreslenie nebolo nikdy také zábavné! Využite túto sadu magických fixiek a nechajte svoje deti radostne rozvíjať svoju kreativitu a predstavivosť. Nakreslený obrázok po použití bieleho atramentu automaticky zmení farbu. Znie to neuveriteľne? Presvedčte sa sami, je to skvelá zábava pre deti aj rodičov..
10,98 €
Cena bez DPH:9,15 €
Značka: Malatec
Modré zmazateľné pero je ideálne do školy, pretože guma na konci vám umožňuje vymazať chyby, ktoré pri písaní urobíte. Vďaka elegantnému dizajnu a precíznej špičke je písanie s nimi čisté potešenie. Perá s vymeniteľnými náplňami majú unikátny rýchloschnúci atrament, ktorý je citlivý na zmeny teploty..
2,57 €
Cena bez DPH:2,14 €
81 dielna sada - pomocou veľkého výberu 24 olejových pastelov, 16 pasteliek, 24 akvarelových farieb, 12 fixiek, 2 štetcov, strúhadiel a 2 gumičiek ľahko vytvoríme tie najnáročnejšie, najkreatívnejšie a najoriginálnejšie diela. PRAKTICKÝ KUFOR SO ZÁSUVKOU - celé je to umiestnené v elegantnom, skla..
25,71 €
Cena bez DPH:21,43 €
Je vaše dieťa malý umelec a neustále mu chýbajú papieriky na kreslenie? Grafický tablet bude skvelou alternatívou k obyčajným listom papiera a peru. Môžete do neho nekonečne kresliť, písať a robiť si poznámky. Úspešne nahradí tradičný zošit alebo blok na kreslenie. Môžu ho používať deti aj dospel..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Tablet - grafická tabuľka na kreslenie pre deti 10" XL Tablet - grafická tabuľka na kreslenie pre deti 10" XL
-22 %
Značka: Kruzzel
Tablet na kreslenie a písanie je skvelá vychytávka pre deti aj dospelých. 10“ obrazovka v nej použitá je nerozbitná, čo výrazne zvyšuje jej bezpečnosť najmä pri preprave. Je úplne nárazuvzdorný. Tablet vyžaduje iba použitie stylusu, ktorý je súčasťou súpravy (ak si chcete niečo rýchlo zapísať a nie ..
7,00 € 8,95 €
Cena bez DPH:5,83 €
Značka: ISO
Grafický tablet bude skvelou alternatívou k bežnému kresleniu. Môžete do neho nekonečne kresliť, písať a robiť si poznámky. Hlavnou výhodou tabletu je fakt, že je úplne bezpečný pre oči – nenapodobňuje nebezpečné žiarenie. Je ľahký a zaberá málo miesta. Môžete ho mať vždy pri sebe. Úspešne nah..
12,00 €
Cena bez DPH:10,00 €
Značka: ISO
Kresliaci tablet - doska na kreslenie a písanie rozvíja od útleho veku nielen výtvarné a umelecké schopnosti. Stimuluje aj zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzenia – môžete kresliť akékoľvek kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. Je to nielen atraktívny spôsob, a..
12,69 €
Cena bez DPH:10,58 €
Značka: Malatec
Sada na skicovanie a maľovanie je skvelá vec nielen na začiatok umeleckého dobrodružstva. Sada je funkčná, tvorí ju celkom 72 užitočných doplnkov. Veľké množstvo prvkov umožňuje praktické využitie a umožní realizovať najrôznejšie kreatívne nápady. S 12 skicovacími ceruzkami, 12 uhlíkovými ceruzkami,..
24,80 €
Cena bez DPH:20,67 €
Značka: Maaleo
Nie nadarmo sa hovorí, že maľba akrylom je jednou z najobľúbenejších maliarskych techník. Kvalitné pigmenty, dokonalá konzistencia, výborná priľnavosť k povrchu a navyše rýchle schnutie - to všetko sú vlastnosti, ktoré odlišujú akrylové farby od ostatných. Sú to netoxické farby ideálne na maľovanie ..
17,60 €
Cena bez DPH:14,67 €
Maliarska sada v kufríku obsahuje veľa prvkov ako: 60 voskoviek, 24 pastelov, 24 drevených pasteliek, 24 farieb na vodnej báze, tiež 2 štetce, orezávatko, 2 kusy brúsneho papiera, guma, dve Ceruzky HB a 2B. PRAKTICKÝ KUFOR SO ZÁSUVKOU - výtvarná súprava pre deti má praktický drevený kufrík, ktorý..
37,39 €
Cena bez DPH:31,16 €
Značka: Malatec
Sada na skicovanie a maľovanie je skvelá vec nielen na začiatok umeleckého dobrodružstva. Tvorí ju celkom 32 užitočných doplnkov. Veľké množstvo prvkov umožňuje praktické využitie a umožní realizovať najrôznejšie kreatívne nápady. Môžete si vybrať z ceruziek rôznej mäkkosti, kúskov dreveného uhlia, ..
13,40 €
Cena bez DPH:11,17 €
Sada na maľovanie v kufríku, 46 ks Sada na maľovanie v kufríku, 46 ks
🔥 TOP
Značka: Kruzzel
Sada na maľovanie, vďaka ktorej ľahko vytvoríte tie najnáročnejšie, najkreatívnejšie a najoriginálnejšie diela. Obsahuje široký výber potrieb na maľovanie a všetko sa to zmestí do kompaktného kufríka. Pri práci si môžete vybrať z akvarelových farieb, štetcov, paliet, hubiek a mnohých ďalších užitočn..
25,95 €
Cena bez DPH:21,63 €
Maliarska sada v drevenom kufríku - 83 ks Maliarska sada v drevenom kufríku - 83 ks
🔥 TOP
Značka: Kruzzel
Umelecká sada na maľovanie je obrovský výber až 83 prvkov, vďaka ktorým môžete vytvárať mimoriadne kreatívne, nápadité a originálne umelecké diela. Maliarska sada obsahuje mnoho prvkov, vrátane: farieb, pasteliek, ceruziek, stojana a mnohých ďalších doplnkov. S pomocou tak obrovského výberu prvkov r..
39,00 €
Cena bez DPH:32,50 €
Značka: Maaleo
HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA - ľahký a stabilný stojan vyrobený z kovu. Pevne nainštalovaný hák umožňuje zavesiť záťaž a zvýšiť hmotnosť súpravy, čo môže uľahčiť prácu v silnom vetre. NASTAVITEĽNÉ - stojan má 3-segmentové nastaviteľné nohy, takže sa prispôsobí každému rámu obrazu. Nebude potrebné kupova..
14,50 €
Cena bez DPH:12,08 €
Je vaše dieťa malý umelec a neustále mu chýbajú papieriky na kreslenie? Grafický tablet bude skvelou alternatívou k obyčajným listom papiera a peru. Môžete do neho nekonečne kresliť, písať a robiť si poznámky. Úspešne nahradí tradičný zošit alebo blok na kreslenie. Môžu ho používať deti aj dospel..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Kruzzel
Tablet na kreslenie a písanie je skvelá vychytávka pre deti aj dospelých. 12 palcová obrazovka vytvára obraz vďaka sile tlaku. Tablet vyžaduje iba použitie stylusu, ktorý je súčasťou súpravy (ak si chcete niečo rýchlo zapísať a nie je nablízku žiadny zošiť, stačí použiť čokoľvek, tablet reaguje aj n..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €