Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre deti

Zobraziť podkategórie
Ako naučiť počty zábavne a ľahko? Táto opička je ideálna voľba! Jednoducho dáte na jednu misku váh číslo a na druhú príslušný počet opičiek. Ak bude výsledok správny, misky budú vyrovnané. Učenie môžete podporiť tiež kartičkami s matematickými príkladmi, ktoré sú súčasťou balenia. Parádny darček,..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Drevená dráha je skvelý nápad, ako precvičiť svoju fantáziu a podporiť kreativitu vášho dieťaťa. Dráha je vyrobená z drevených prvkov, ktoré zaručujú vysokú odolnosť voči prípadnému poškodeniu a dlhšiemu používaniu. Vďaka prírodnému materiálu je lanovka z neho vyrobená aj bezpečná pre zdravie dieťať..
14,80 €
Cena bez DPH:12,33 €
Vzdelávajte deti formou hry. Krásna drevená hračka, s ktorou sa deti niečo naučia a zároveň si užijú veľa zábavy. Počítanie na zvieratkovom počítadle ich bude zaručene baviť. Počítadlo sa skladá z klasického guličkového počítadla, zatočenej dráhy so zvieratkami a s kociek s číslami, znamie..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Skvelý detský stan na hranie vhodný do detskej izby, záhrady,terasy či k bazénu. Stan sa dodáva zložený v okrúhlej taške s rukoväťou na jednoduché prenášanie. Bude to nielen krásna dekorácia v izbe, ale aj skvelé miesto pre dieťa! Vlastnosti a funkcie:   Vďaka systému Pop Up stačí rozbal..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Tento veľký detský stan s 200 loptičkami a tunelom poskytne Vašim deťom skvelú zábavu. Trojdielny detský stan môžete postaviť doma aj vonku. S jednotlivými dielmi je tiež možné hrať sa samostatne. Diely sú uložené v praktickom obale a možno ich kdekoľvek niekoľkými jednoduchými pohybmi zložiť. Otvor..
54,90 €
Cena bez DPH:45,75 €
Značka: ostatné
Niekedy môže byť pre rodičov ťažké naučiť deti čítať analógové hodiny. S touto vzdelávacou hračkou sa váš drobec môže naučiť určovať čas len za hodinu alebo dve! Vďaka jednoduchému číslovaniu je to pre deti dokonalý spôsob, ako ľahko rozpoznať hodiny. Drevené didaktické hodiny pre deti pomôžu lepši..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Detský viacfunkčný diaľkový ovládač predstavuje kompaktný interaktívny ovládač, ktorý bude skvelou vzdelávacou hračkou pre každé batoľa. Má 18 tlačidiel, ktoré bavia a učia dieťa. Pomocou diaľkového ovládača môže batoľa okrem iného vytáčať čísla, prehrávať skladby, upravovať hlasitosť a počúvať info..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
Značka: ISO
LCD tabuľka na písanie nájde u vás doma mnoho rôznych využití. Hodí sa ako pre deti na maľovanie obrázkov a ich mazanie a prekresľovanie, tak pre dospelých na písanie poznámok, upomienok alebo odkazov.  Upomienka alebo odkaz na podložke zostáva svietiť trvalo až do stlačenia mazacieho tlačidla. P..
9,29 €
Cena bez DPH:7,74 €
Krásne drevené puzzle so zvieratkami, ktoré do seba pasujú a možno ich zložiť do dreveného štvorca. Zvieracie motívy budú vaše dieťatko baviť a ak ho skladačka omrzí, môžete puzzle využiť na učenie sa zvieratiek. Ukážte dieťaťu zviera a nechajte ho, nech sa snaží čo najlepšie napodobniť zvuk ko..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: ISO
Kto hovorí, že učenie musí byť nudné a únavné? Farebné puzzle z drevených písmen, vďaka ktorým vaše dieťa rýchlo zvládne základy abecedy a pravopisu, a zároveň sa bude skvele baviť. Farebné puzzle z drevenej abecedy kombinujú zábavu s učením. Od malička sa deti môžu učiť písmenká, ktoré im v budúcno..
6,60 €
Cena bez DPH:5,50 €
S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú. Prepracovaný dizajn, rôzne veľkosti a množstvo farebných kontrastov povzbudzujú deti, aby rozšírili svoje logické myslenie. Zatiaľ čo je zábava pre deti prioritou, jemná motorika, predstavivosť a kreativita sa pri stavbe prirod..
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Vydajte sa na cestu do podmorského sveta plného farebných morských rybičiek. Hra lovenie rybičiek je vynikajúci hračkou, ktorá rozvíja koordináciu malých detských ručičiek. Technická špecifikácia:Materiál: drevoVek: +3 rokyRozmery matrice: 29,5 x 22 x 0,6 cm (d x š x v)Dĺžka udičky: 19 cmHmotno..
6,49 €
Cena bez DPH:5,41 €
Značka: ISO
Drevené 3D puzzle - skladačka mini nábytku do domčeka pre bábiky. Puzzle sú vyrobené z 3 mm alebo 5 mm hrubej kvalitnej preglejky, je dodávaná v nezloženom tvare, balené vo fólii. 34 dielna súprava - sada obsahuje 34 kusov nábytku, ktorý sa skladá z až 175 prvkov. Časť nábytku má pohyblivé prvky,..
6,30 €
Cena bez DPH:5,25 €
Učenie a zábava v jednom. To sú drevené puzzle, z ktorých je možné skladať rôzne obrazce. Drevené puzzle rozvíja motoriku a predstavivosť detí. Aj vďaka nemu vaše deti zlepšujú logické myslenie. Dieliky sú farebné, takže rozpoznávajú nielen tvary, ale i farby.Drevené puzzle ocenia dievčatá aj chlapc..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Drevené montážne auto nepochybne vyčarí úsmev na tvári dieťaťa a pomôže rozvíjať motorické, vizuálne a pamäťové schopnosti. Hračka je skvelým spôsobom, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa.Sada obsahuje okrem automobilu aj štyri farebné, drevené guľky, ktoré môže dieťa cez špeciálne otvory označe..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
Ak máte doma malého pána doktora alebo pani doktorku, nevyhnutnou súčasťou detskej izby je detský doktorský kufrík! Napodobenina lekárskeho kufríka so všetkými možnými nástrojmi ako je kladivko, injekcia, nožnice, okuliare a ďalšie (všetko v neostrej detskej verzii) zabaví deti na dlhé hodiny. Tep..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Vzdelávacia kocka je drevená hračka, ktorú by malo mať každé dieťa. Je skvelá hračka, ktorá nielen baví, ale aj učí a podporuje správny vývoj detí. Steny drevenej kocky a všetkých tehál sú dokonale zbrúsené - nie sú tu žiadne ostré hrany, ktoré by mohli byť pre dieťa nebezpečné. Drevená kocka má na ..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Drevená čajová súprava je nevyhnutné vybavenie každej detskej izby. Každá malá gazdinka ho musí mať vo svojej kuchynke, aby mohla slávnostne pohostiť každú návštevu. Drevené hračky potešia každé dieťa. Dieťa môže pripraviť čaj pre bábiky, medvedíka alebo súrodencov či rodičov. Čajová súprava zabezpe..
24,99 €
Cena bez DPH:20,83 €