Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre deti

Drevené puzzle so 4 rôznymi vzormi: motýľ, balón, kôň, mačka. Puzzle sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vzhľadom na to, že puzzle majú špecifické tvary, napríklad hlavu, kopytá alebo uši, je oveľa jednoduchšie ich usporiadať. Drevené hračky sú nadčasovou klasikou, ktorá poteší každé dieťa. Klasická kr..
4,59 €
Cena bez DPH:3,83 €
2v1 - táto jedinečná lopta pripomína balón! Môžete ho naplniť dvoma spôsobmi - vodou alebo vzduchom. Vďaka tomu si s ňou vaše dieťa bude robiť, čo chce. Môže ju kopnúť, odraziť a dokonca si na ňu ľahnúť. Ak do nej nalejete studenú vodu, je perfektná na ochladenie tela. Prinesie úľavu aj v najteplejš..
2,90 €
Cena bez DPH:2,42 €
Stan pre malé princezné a princov. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvoria si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte si s deťmi na malé kráľovstvo a pomôžte im postaviť krásny zámok, v ktorom si môžu deti hrať aj odpočívať!Dets..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €
Značka: ISO
So sadou 5000 korálikov môžu deti aranžovať a hrať sa. Budú schopné vytvárať rozprávkovo farebné obrázky rôznych tvarov, existuje veľa možností - dieťa môže vytvárať rôzne postavičky, zvieratká atď. Vytvorením niekoľkých vrstiev šablóny môžeme vytvárať 3D figúrky!Sada Vám umožňuje zaujímavo trá..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Učenie a zábava v jednom. To sú drevené puzzle, z ktorých je možné skladať rôzne obrazce. Drevené puzzle rozvíja motoriku a predstavivosť detí. Aj vďaka nemu vaše deti zlepšujú logické myslenie. Dieliky sú farebné, takže rozpoznávajú nielen tvary, ale i farby.Drevené puzzle ocenia dievčatá aj chlapc..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Originálne balenie a ešte lepšie puzzle, ktoré sa skrýva v ňom. Rozlúsknite vajíčko a vplávajte do sveta dinosaurov. Po rozbalení na vás čaká 60 dielikov skladačky. Jednotlivé dieliky majú akurátnu veľkosť, takže sa s nimi dobre pracuje. Obľúbený motív dinosaurov sa páči ako chalanom, tak ..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Veľký priestranný detský stan sa skladá až z 8 prvkov. Obsahuje 4 stany v rôznych tvaroch a 4 tunely, ktoré ich spájajú. Veľkosť celej konštrukcie umožňuje, aby sa v nej zahralo niekoľko detí naraz, alebo do nej umiestnili veľké množstvo loptičiek alebo vankúšov, čo zaručí pohodlie detí pri hraní. D..
59,90 €
Cena bez DPH:49,92 €
Kartová hra Hádaj kto si je zábava pre celú rodinu. Je tak jednoduchá, a pritom ju dokážete hrať celý večer. V balení máte niekoľko kartičiek so zvieratami, vecami či jedlom, ktoré sú napísané v angličtine. Každý hráč si za čelenku pripevní náhodnú kartičku, tak aby nevidel, čo je na kartičke. ..
12,00 €
Cena bez DPH:10,00 €
Hranie na narodeninovú oslavu bude veľmi úspešné, ak si budú deti môcť vyrobiť tortu samy.KOMPLETNÁ SADA - sada obsahuje dvojvrstvový koláč, 2 hmoty, bielu a modrú tubu s objemom 15ml. Okrem toho veľa ozdôb, ako je kolotoč, veľa korálok, farebné posypy, lepenkové obrázky, páska na spodok torty a obo..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Drevené hračky sú odolné a vhodné pre tie najmenšie deti. Triedička drevená lienka osloví každé batoľa. Je to skvelý nápad na darček, ktorý určite prinesie veľa zábavy. Drevená lienka s kvádrami bude vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá. Krásne, živé farby upútajú pozornosť najmenších, povzbudia ich ..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Vzdelávacia kocka je drevená hračka, ktorú by malo mať každé dieťa. Je skvelá hračka, ktorá nielen baví, ale aj učí a podporuje správny vývoj detí. Steny drevenej kocky a všetkých tehál sú dokonale zbrúsené - nie sú tu žiadne ostré hrany, ktoré by mohli byť pre dieťa nebezpečné. Drevená kocka má na ..
9,30 €
Cena bez DPH:7,75 €
Značka: ISO
Táto mimoriadne praktická malá kuchárska sada obsahuje všetko, čo potrebujete v kuchyni na prípravu chutných pokrmov pre celú rodinu! Zahŕňa: hrniec, rýchlovarnú kanvicu, panvicu, taniere, príbory, rezacie nože, dosku na krájanie, indukčnú varnú dosku, gril a mnoho iného užitočného príslušenstva.Hra..
19,70 €
Cena bez DPH:16,42 €
Vzdelávajte deti formou hry. Krásna drevená hračka, s ktorou sa deti niečo naučia a zároveň si užijú veľa zábavy. Počítanie na zvieratkovom počítadle ich bude zaručene baviť. Počítadlo sa skladá z klasického guličkového počítadla, zatočenej dráhy so zvieratkami a s kociek s číslami, znamie..
19,95 €
Cena bez DPH:16,63 €
Kuchynský drez s kohútikom, z ktorého vychádza skutočná voda! Dieťa môže umývať riad a opláchnuť ovocie alebo zeleninu. Táto funkcia vzbudzuje u dieťaťa záujem a podporuje hru. Sada obsahuje 14 prvkov! Všetko potrebné príslušenstvo, ktoré potrebujete na umývanie riadu. Tekutina s kefkou, súpravou ta..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Tento veľký detský stan s 200 loptičkami a tunelom poskytne Vašim deťom skvelú zábavu. Trojdielny detský stan môžete postaviť doma aj vonku. S jednotlivými dielmi je tiež možné hrať sa samostatne. Diely sú uložené v praktickom obale a možno ich kdekoľvek niekoľkými jednoduchými pohybmi zložiť. Otvor..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Letisko s príslušenstvom je perfektný darček, ktorý si určite zamiluje každé dieťa bez ohľadu na pohlavie! Mestečko je skvelá hračka na hodiny zábavy s rodičmi.  Sada sa skladá zo 70 precízne vyrobených a pekne hotových prvkov, ktoré je možné rozložiť podľa vlastných predstáv. Letisko 70 ks prí..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: ostatné
Sada loptičiek je ideálna na naplnenie suchého bazéna, stanu pre deti, pieskoviska atď. Loptičky je možné namočiť, vďaka čomu sú ideálne na vodné hry v bazéne.Majú certifikát CE a boli testované podľa noriem: PN-EN 71-1: 2011 Bezpečnosť hračiek - časť 1: mechanické a fyzikálne vl..
14,70 €
Cena bez DPH:12,25 €
Krásne drevené puzzle so zvieratkami, ktoré do seba pasujú a možno ich zložiť do dreveného štvorca. Zvieracie motívy budú vaše dieťatko baviť a ak ho skladačka omrzí, môžete puzzle využiť na učenie sa zvieratiek. Ukážte dieťaťu zviera a nechajte ho, nech sa snaží čo najlepšie napodobniť zvuk ko..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €