Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre deti

Krásne drevené puzzle so zvieratkami, ktoré do seba pasujú a možno ich zložiť do dreveného štvorca. Zvieracie motívy budú vaše dieťatko baviť a ak ho skladačka omrzí, môžete puzzle využiť na učenie sa zvieratiek. Ukážte dieťaťu zviera a nechajte ho, nech sa snaží čo najlepšie napodobniť zvuk ko..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Hranie na narodeninovú oslavu bude veľmi úspešné, ak si budú deti môcť vyrobiť tortu samy.KOMPLETNÁ SADA - sada obsahuje dvojvrstvový koláč, 2 hmoty, bielu a modrú tubu s objemom 15ml. Okrem toho veľa ozdôb, ako je kolotoč, veľa korálok, farebné posypy, lepenkové obrázky, páska na spodok torty a obo..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Vzdelávacia kocka je drevená hračka, ktorú by malo mať každé dieťa. Je skvelá hračka, ktorá nielen baví, ale aj učí a podporuje správny vývoj detí. Steny drevenej kocky a všetkých tehál sú dokonale zbrúsené - nie sú tu žiadne ostré hrany, ktoré by mohli byť pre dieťa nebezpečné. Drevená kocka má na ..
9,30 €
Cena bez DPH:7,75 €
Drevené triediace kocky s hodinami 5v1- edukačná hračka Drevené triediace kocky s hodinami 5v1- edukačná hračka
Nové
Vzdelávaciu drevenú hračku by malo mať každé dieťa. Drevená vzdelávacie kocka je skvelá hračka, ktorá nielen pobaví, ale tiež učí a podporuje správny vývoj najmladších. Drevený triedič je bezpečný. Steny drevených kociek a všetky bloky sú dokonale obrúsené - neexistujú žiadne ostré hrany, ktoré by m..
16,70 €
Cena bez DPH:13,92 €
Drevené hračky sú odolné a vhodné pre tie najmenšie deti. Triedička drevená lienka osloví každé batoľa. Je to skvelý nápad na darček, ktorý určite prinesie veľa zábavy. Drevená lienka s kvádrami bude vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá. Krásne, živé farby upútajú pozornosť najmenších, povzbudia ich ..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Veľký priestranný detský stan sa skladá až z 8 prvkov. Obsahuje 4 stany v rôznych tvaroch a 4 tunely, ktoré ich spájajú. Veľkosť celej konštrukcie umožňuje, aby sa v nej zahralo niekoľko detí naraz, alebo do nej umiestnili veľké množstvo loptičiek alebo vankúšov, čo zaručí pohodlie detí pri hraní. D..
59,90 €
Cena bez DPH:49,92 €
Učenie a zábava v jednom. To sú drevené puzzle, z ktorých je možné skladať rôzne obrazce. Drevené puzzle rozvíja motoriku a predstavivosť detí. Aj vďaka nemu vaše deti zlepšujú logické myslenie. Dieliky sú farebné, takže rozpoznávajú nielen tvary, ale i farby.Drevené puzzle ocenia dievčatá aj chlapc..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Drevené puzzle - tvary 3v1 Drevené puzzle - tvary 3v1
Nové
Drevená skladačka 3v1 sa skladá z 3 rôznych druhov hlavolamov na logické zostavenie: Tetris, Tangram a T.Okrem základných hlavolamov z kociek si dieťa môže uložiť takmer všetko. Až 37 farebných kociek môžu byť usporiadané do ľubovoľného vzoru. Sada obsahuje rôzne farby kociek. Detská mozaika pre det..
6,20 €
Cena bez DPH:5,17 €
Drevené kocky s kladivom je fantastický spôsob, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa. Zatĺkačka je hračka, ktorá umožní dieťaťu rozvíjať svoje manuálne zručnosti, hra spočíva v kladivovom kladení blokov na druhú stranu. Vo vnútri je gumový lem, ktorý dieťaťu trochu sťažuje hru a vyžaduj..
7,50 €
Cena bez DPH:6,25 €
Drevený box s náradím - 71 dielov Drevený box s náradím - 71 dielov
Nové
  Drevený box s náradím je pre dieťa príležitosťou zaujímavo tráviť čas a rozvíjať manuálne zručnosti, ale tiež trénovať svoju fantáziu, ktorá mu umožní lepšie zvládať výzvy každodenných povinností. Je to perfektný nápad na darček nielen pre mladého nadšenca domácich majstrov, ale aj pre tie de..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Drevené montážne auto nepochybne vyčarí úsmev na tvári dieťaťa a pomôže rozvíjať motorické, vizuálne a pamäťové schopnosti. Hračka je skvelým spôsobom, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa.Sada obsahuje okrem automobilu aj štyri farebné, drevené guľky, ktoré môže dieťa cez špeciálne otvory označe..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
Značka: ISO
So sadou 5000 korálikov môžu deti aranžovať a hrať sa. Budú schopné vytvárať rozprávkovo farebné obrázky rôznych tvarov, existuje veľa možností - dieťa môže vytvárať rôzne postavičky, zvieratká atď. Vytvorením niekoľkých vrstiev šablóny môžeme vytvárať 3D figúrky!Sada Vám umožňuje zaujímavo trá..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: ISO
Farebný xylofón je ideálnou vzdelávacou hračkou pre najmenších, ktorí ich oboznámi s hudbou. 8 kovových platní v drevenom ráme vám umožní hrať 8 rôznych tónov (celý rozsah), a budú tak perfektné na hranie jednoduchých melódií. Všetko, čo musíte urobiť, je jemne klepnúť priloženými pal..
5,70 €
Cena bez DPH:4,75 €
Detská plastová sada potravín - 90 dielna Detská plastová sada potravín - 90 dielna
Nové
Značka: ISO
Sada farebných potravinárskych výrobkov je skvelým doplnkom zábavy pre malých kuchárov. Sada obsahuje extrémne "chutnú" a farebnú zbierku imitácie potravín. Skladá sa z 90 prvkov. Realistické miniatúry boli vytvorené presne a ich živé a sýte farby ovplyvňujú estetické hodnoty, čím priťahujú poz..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Balančná hra ovocie Balančná hra ovocie
Nové
Značka: ISO
Balančné hra ovocie predstavuje hru a didaktickú pomôcku v jednom. Hráči hádžu kockou, na ktorej stranách sú farebné bodky, ktorých farba hráčom napovie, ktoré ovocie majú na ježka poukladať. Úlohou hráča je položiť na melón ovocie tak, aby sa prevážil a ovocie zo seba nevysypal.Technická špecifikác..
12,40 €
Cena bez DPH:10,33 €
Značka: ISO
Drevená edukačná/didaktická kocka 5v1 - kocka má 5 farebných stien, každá s inou úlohou pre dieťa. Rotujúce ozubené kolesá, matematické kocky so zvieratami, bludisko so zvieratami, triediče s drevenými blokmi. V súprave dostane dieťa 7 rôzne zafarbených a rôzne tvarovaných blokov, ktoré majú by..
15,69 €
Cena bez DPH:13,08 €
Vzdelávajte deti formou hry. Krásna drevená hračka, s ktorou sa deti niečo naučia a zároveň si užijú veľa zábavy. Počítanie na zvieratkovom počítadle ich bude zaručene baviť. Počítadlo sa skladá z klasického guličkového počítadla, zatočenej dráhy so zvieratkami a s kociek s číslami, znamie..
19,95 €
Cena bez DPH:16,63 €
Stan pre malé princezné a princov. Deti milujú skrýše, schovávačky a malé domčeky, vytvoria si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte si s deťmi na malé kráľovstvo a pomôžte im postaviť krásny zámok, v ktorom si môžu deti hrať aj odpočívať!Dets..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €