Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre deti

Zobraziť podkategórie
Drevená stavebnica mesto, 100 dielov Drevená stavebnica mesto, 100 dielov
Nové
Drevená stavebnica mesto je splneným snom každého dieťaťa, ktoré rado skladá rôzne druhy stavieb. Možnosti zábavy a hrania sú tu prakticky nekonečné, detskej fantázii sa medze nekladú. Sada kociek mesto je nielen skvelá zábava, ale aj spoznávanie sveta okolo nás. Hraním sa s takouto hračkou si di..
18,60 €
Cena bez DPH:15,50 €
S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú. Prepracovaný dizajn, rôzne veľkosti a množstvo farebných kontrastov povzbudzujú deti, aby rozšírili svoje logické myslenie. Zatiaľ čo je zábava pre deti prioritou, jemná motorika, predstavivosť a kreativita sa pri stavbe prirod..
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Slamková stavebnica, 1000 ks Slamková stavebnica, 1000 ks
Nové
Značka: ISO
Slamková stavebnica je spojením zábavy a učenia. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku, predstavivosť a kreativitu. Pri hre si dieťa precvičuje aj koncentráciu a zrakovú koordináciu. Obsahuje až 1000 prvkov v rôznyvh tvaroch, z ktorých môžete postaviť nespočetné množstvo 3D projektov. Jednotlivé slamky sa ..
10,80 €
Cena bez DPH:9,00 €
Slamková stavebnica, 238ks Slamková stavebnica, 238ks
Nové
Značka: ISO
Slamková stavebnica je spojením zábavy a učenia. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku, predstavivosť a kreativitu. Pri hre si dieťa precvičuje aj koncentráciu a zrakovú koordináciu. Sada obsahuje 120 slamiek, 114 spojok a 4 penové kolieska, čo umožňuje realizovať nespočetné množstvo projektov. Priložen..
6,40 €
Cena bez DPH:5,33 €
Vyškrabávací notes, 10 listov Vyškrabávací notes, 10 listov
Nové
Značka: ISO
Milujú Vaše deti kreslenie? Tento vyškrabávací dúhový notes je určený práve pre nich. Pri kreslení môžu popustiť uzdu fantázii a rozvíjať svoju kreativitu. Je to nielen atraktívny spôsob trávenia času, ale má vplyv aj na intelektuálny rozvoj dieťaťa a koordináciu.  Notes obsahuje 10 listov a tak ..
1,70 €
Cena bez DPH:1,42 €
Unikátny kávovar ukradne srdce každého dieťaťa, ktoré miluje rozmaznávanie svojich blízkych. Vaše dieťa vám ponukne chutnú šalku kávy. Kávovar bol vybavený takmer všetkými funkciami ako skutočný kávovar. Pred prípravou kávy najskôr vložte portafilter. Potom pomocou gombíkov nastavte druh kávy. Máte ..
24,60 €
Cena bez DPH:20,50 €
Poriadok je základ! Chcete povzbudiť svoje dieťa k starostlivosti o čistotu a neviete, ako na to? Doprajte svojmu dieťaťu túto úžasnú sadu na upratovanie a uvidéte ako vám bude s úsmevom pomáhať pri každodenných prácach. Vďaka kartičke s povinnosťami a nálepkami môžete svoje dieťa naučiť ľahkým a..
45,90 €
Cena bez DPH:38,25 €
Urob si sám - kreatívna sada magnetiek je dokonalým darčekom pre každé dieťa, ktoré má dušu umelca. Hra so sadrou je pre dieťa veľkým zážitkom. Deti milujú vytvárať rôzne formy a potom ich vyfarbovať podľa vlastných predstáv. Ide o súpravu na kreatívnu hru pri vytváraní magnetiek na chladničku v tva..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Detský viacfunkčný diaľkový ovládač predstavuje kompaktný interaktívny ovládač, ktorý bude skvelou vzdelávacou hračkou pre každé batoľa. Má 18 tlačidiel, ktoré bavia a učia dieťa. Pomocou diaľkového ovládača môže batoľa okrem iného vytáčať čísla, prehrávať skladby, upravovať hlasitosť a počúvať info..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
Veselé drevené vkladacie hodiny naučia Vaše deti čas, tvary, farby a čísla. Hodiny sú vyrobené z kvalitného, ​​nezávadného materiálu.PODPORUJÚ VÝVOJ - hodiny sú predovšetkým krásne,majú živé farby, ktoré podnecujú fantáziu tých najmenších a podnecujú ich kreativitu. Hra s nimi je záro..
9,69 €
Cena bez DPH:8,08 €
Krásny drevený stánok je skvelá hračka pre každé dieťatko.  Stánok a jeho doplnky sú viacfarebné a atraktívnym spôsobom napodobňujú skutočné produkty a nákupné predmety.Sada obsahuje množstvo potrebného príslušenstva ako je pokladňa, hodiny, váha a boxy s množstvom čerstvého ovocia a ..
65,90 €
Cena bez DPH:54,92 €
  Drevený box s náradím je pre dieťa príležitosťou zaujímavo tráviť čas a rozvíjať manuálne zručnosti, ale tiež trénovať svoju fantáziu, ktorá mu umožní lepšie zvládať výzvy každodenných povinností. Je to perfektný nápad na darček nielen pre mladého nadšenca domácich majstrov, ale aj pre tie de..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Kadernícky salón pre psíka v kufríku je skvelou hračkou pre každého mladého psieho nadšenca. Pokojne sa dokáže postarať o mäkké, malé šteniatko, ktoré čaká na opatrovateľku. Sada obsahuje príslušenstvo, ktoré Vám umožní strihať pazúriky, kefovať, kúpať, sušiť a kŕmiť zvieratko. Celé je to uzavreté v..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: ISO
Sada farebných potravinárskych výrobkov je skvelým doplnkom zábavy pre malých kuchárov. Sada obsahuje extrémne "chutnú" a farebnú zbierku imitácie potravín. Skladá sa z 90 prvkov. Realistické miniatúry boli vytvorené presne a ich živé a sýte farby ovplyvňujú estetické hodnoty, čím priťahujú poz..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Bubble pop it  je perfektný produkt, ktorý pomôže upokojiť nielen dospelých, ale aj deti. prináša úľava od stresustláčanie bubliniek vytvára jemné praskanie (ako pri bublinkovej fólii)po stlačení celého povrchu stačí hračku otočiť a môžete začat odznovaskvelý nástroj pr..
5,59 €
Cena bez DPH:4,66 €
Značka: ISO
LCD tabuľka na písanie nájde u vás doma mnoho rôznych využití. Hodí sa ako pre deti na maľovanie obrázkov a ich mazanie a prekresľovanie, tak pre dospelých na písanie poznámok, upomienok alebo odkazov.  Upomienka alebo odkaz na podložke zostáva svietiť trvalo až do stlačenia mazacieho tlačidla. P..
9,29 €
Cena bez DPH:7,74 €
Táto úžasná sada 12 magnetov bude perfektná ako dekorácia na chladničku, ale aj ako hračka pre najmenších. Sú tam zvieratká, strom a kvet. Pomocou magnetov môže dieťa aranžovať obrázky a vytvárať zaujímavé herné scenáre. To vám umožní stimulovať predstavivosť, ktorá je mimoriadne dôležitá už od ú..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Sada obsahuje box a príslušenstvo ako sú: skrutky, kladivo, dosky s otvormi, kľúč a mnohé iné. Hračka sa ľahko prenáša. Všetky prvky stačí zbaliť a vziať napríklad na výlet, k rodine, kamarátom, škôlke, von - všade tam, kde sa chce dieťa hrať. Výrobok sa bude hodiť ako darček k rôznym príležitostiam..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €