Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre deti

Zobraziť podkategórie
Hra s triedičkou dokonale precvičí ručičky najmenších a pomáha pri rozvoji ich motoriky. Nestačí priradiť bloky k príslušnému tvaru - stále sa s nimi musia manipulovať, aby mohli prejsť cez prekážky vyčnievajúce na vežiach. Baví a rozvíja - triedička farieb stimuluje predstavivosť a kreativitu. Z..
7,30 €
Cena bez DPH:6,08 €
Urob si sám - kreatívna sada magnetiek je dokonalým darčekom pre každé dieťa, ktoré má dušu umelca. Hra so sadrou je pre dieťa veľkým zážitkom. Deti milujú vytvárať rôzne formy a potom ich vyfarbovať podľa vlastných predstáv. Ide o súpravu na kreatívnu hru pri vytváraní magnetiek na chladničku v tva..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Kadernícky salón pre psíka v kufríku je skvelou hračkou pre každého mladého psieho nadšenca. Pokojne sa dokáže postarať o mäkké, malé šteniatko, ktoré čaká na opatrovateľku. Sada obsahuje príslušenstvo, ktoré Vám umožní strihať pazúriky, kefovať, kúpať, sušiť a kŕmiť zvieratko. Celé je to uzavreté v..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Sada sa skladá z drevenej dosky s číslami a ovocím, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je zoradené v správnom poradí, od najnižšieho po najvyššie číslo. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabaviť s rodičmi. Zábavné je prispôsobiť tvar písmena..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: ISO
Táto mimoriadne praktická malá kuchárska sada obsahuje všetko, čo potrebujete v kuchyni na prípravu chutných pokrmov pre celú rodinu! Zahŕňa: hrniec, rýchlovarnú kanvicu, panvicu, taniere, príbory, rezacie nože, dosku na krájanie, indukčnú varnú dosku, gril a mnoho iného užitočného príslušenstva.Hra..
22,67 €
Cena bez DPH:18,89 €
Originálne balenie a ešte lepšie puzzle, ktoré sa skrýva v ňom. Rozlúsknite vajíčko a vplávajte do sveta dinosaurov. Po rozbalení na vás čaká 60 dielikov skladačky. Jednotlivé dieliky majú akurátnu veľkosť, takže sa s nimi dobre pracuje. Obľúbený motív dinosaurov sa páči ako chalanom, tak ..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Značka: Malatec
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá Cat s labkou sú veľké extravagantné slúchadlá pre pripojenie k prehrávaču pomocou Bluetooth. Disponujú niekoľkými možnosťami prehrávania, nízkou hmotnosťou a výstredným dizajnom s farebnými ušami a svietiacimi labkami. Pohodlné – Cat bezdrôtové bluetooth slúchadlá m..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: ISO
Slamková stavebnica je spojením zábavy a učenia. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku, predstavivosť a kreativitu. Pri hre si dieťa precvičuje aj koncentráciu a zrakovú koordináciu. Sada obsahuje 120 slamiek, 114 spojok a 4 penové kolieska, čo umožňuje realizovať nespočetné množstvo projektov. Priložen..
6,40 €
Cena bez DPH:5,33 €
S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú. Prepracovaný dizajn, rôzne veľkosti a množstvo farebných kontrastov povzbudzujú deti, aby rozšírili svoje logické myslenie. Zatiaľ čo je zábava pre deti prioritou, jemná motorika, predstavivosť a kreativita sa pri stavbe prirod..
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Hľadáte hru, ktorá dieťa zabaví a pritom ho niečo aj naučí? Máme pre vás drevenú abecedu s obojstrannými kartičkami, ktoré deti učia základy anglického jazyka. Táto hra u detí podporuje rozvoj predstavivosti a logické myslenie.  Obsah balenia: 1 x slovné pole 52 x písmeno 28 x karta ..
9,70 €
Cena bez DPH:8,08 €
Hranie na narodeninovú oslavu bude veľmi úspešné, ak si budú deti môcť vyrobiť tortu samy.KOMPLETNÁ SADA - sada obsahuje dvojvrstvový koláč, 2 hmoty, bielu a modrú tubu s objemom 15ml. Okrem toho veľa ozdôb, ako je kolotoč, veľa korálok, farebné posypy, lepenkové obrázky, páska na spodok torty a obo..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Bubble pop it  je perfektný produkt, ktorý pomôže upokojiť nielen dospelých, ale aj deti. prináša úľava od stresustláčanie bubliniek vytvára jemné praskanie (ako pri bublinkovej fólii)po stlačení celého povrchu stačí hračku otočiť a môžete začat odznovaskvelý nástroj pr..
5,59 €
Cena bez DPH:4,66 €
Drevené montážne auto nepochybne vyčarí úsmev na tvári dieťaťa a pomôže rozvíjať motorické, vizuálne a pamäťové schopnosti. Hračka je skvelým spôsobom, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa. Sada obsahuje okrem automobilu aj štyri farebné, drevené guľky, ktoré môže dieťa cez špeciálne otvory ozna..
16,70 €
Cena bez DPH:13,92 €
Sada sa skladá z drevenej dosky s celou abecedou a číslami, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je zoradené v správnom poradí, od prvého po posledné písmeno abecedy a od najnižšieho po najvyššie číslo. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabavi..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Detská digitálna pokladňa s peniazmi a ďalšími doplnkami. Učme sa zábavou. Vďaka tejto farebnej pokladni sa dieťa naučí počítať, zlepší svoje manuálne schopnosti a ponorí sa do sveta predaja. Poďme sa hrať na obchod a naučme sa počítať. Moderná detská farebná pokladňa s digitálnym displejom a ďalším..
34,90 €
Cena bez DPH:29,08 €
Značka: ISO
Drevený kamión s odťahovacím vozíkom a autíčka je hračka, ktorá osloví každého malého milovníka automobilov. Odťahové vozidlo je vozidlo, ktoré určite nemôže chýbať v žiadnej zbierke automobilov. Vďaka tomu môže dieťa voľne prepravovať vozidlá z miestnosti do miestnosti a cítiť sa ako skutočný vodič..
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Detský digitálny fotoaparát mačka 16GB - modrý Detský digitálny fotoaparát mačka 16GB - modrý
🔥 TOP
Značka: Kruzzel
2 palcový fotoaparát pre najmenších! 2IN1 - okrem možnosti zhotovovať fotografie umožňuje aj nahrávanie Full HD so zvukom! Zariadenie umožňuje použiť na vaše fotografie rôzne filtre, napríklad: B. čiernobiele, sépia, rôzne verzie negatívu. Existuje aj množstvo nastavení, ktoré si môžu užiť tí najm..
28,69 €
Cena bez DPH:23,91 €
Sada malého lekára je skvelou hračkou, ktorá je tiež formou učenia a určite poteší každé dieťa. Vyženie nudu a umožní vám spoznať ľudské telo. Používa sa na hranie samostatne alebo s ostatnými v skupine detí, čo ovplyvňuje schopnosť integrácie. Dieťa môže hrať rolu lekára alebo pacienta.Sada sa..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €