Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre deti

Hra s farebnými písmenkami je presne to pravé, ak chcete deti vzdelávať zábavnou formou. Nielen, že sa naučia celú abecedu, ale aj rôzne slovíčka v angličtine. Počas hrania si tiež rozvíjajú zručnosti a logické myslenie.Ku každému písmenu je priradené zvieratko alebo vec, ktorá začína daný..
11,50 €
Cena bez DPH:9,58 €
Drevená vkladacia abeceda Drevená vkladacia abeceda
Nové
Značka: ISO
Kto hovorí, že učenie musí byť nudné a únavné? Farebné puzzle z drevených písmen, vďaka ktorým vaše dieťa rýchlo zvládne základy abecedy a pravopisu, a zároveň sa bude skvele baviť. Farebné puzzle z drevenej abecedy kombinujú zábavu s učením. Od malička sa deti môžu učiť písmenká, ktoré im v budúcno..
6,60 €
Cena bez DPH:5,50 €
Naučte deti angličtinu zábavnou formou. Na tejto drevenej didaktickej hračke si nastavia aktuálne obdobie, deň či počasie. Naučia sa koľko je hodín, aký je mesiac alebo deň v týždni. Veselé farebné prevedenie so žabkou je pre deti veľmi atraktívne.Interaktívna a vzdelávacia drevená hr..
12,80 €
Cena bez DPH:10,67 €
2v1 - táto jedinečná lopta pripomína balón! Môžete ho naplniť dvoma spôsobmi - vodou alebo vzduchom. Vďaka tomu si s ňou vaše dieťa bude robiť, čo chce. Môže ju kopnúť, odraziť a dokonca si na ňu ľahnúť. Ak do nej nalejete studenú vodu, je perfektná na ochladenie tela. Prinesie úľavu aj v najteplejš..
2,90 €
Cena bez DPH:2,42 €
Originálne balenie a ešte lepšie puzzle, ktoré sa skrýva v ňom. Rozlúsknite vajíčko a vplávajte do sveta dinosaurov. Po rozbalení na vás čaká 60 dielikov skladačky. Jednotlivé dieliky majú akurátnu veľkosť, takže sa s nimi dobre pracuje. Obľúbený motív dinosaurov sa páči ako chalanom, tak ..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Kartová hra Hádaj kto si je zábava pre celú rodinu. Je tak jednoduchá, a pritom ju dokážete hrať celý večer. V balení máte niekoľko kartičiek so zvieratami, vecami či jedlom, ktoré sú napísané v angličtine. Každý hráč si za čelenku pripevní náhodnú kartičku, tak aby nevidel, čo je na kartičke. ..
12,00 €
Cena bez DPH:10,00 €
Drevené kocky s kladivom je fantastický spôsob, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa. Zatĺkačka je hračka, ktorá umožní dieťaťu rozvíjať svoje manuálne zručnosti, hra spočíva v kladivovom kladení blokov na druhú stranu. Vo vnútri je gumový lem, ktorý dieťaťu trochu sťažuje hru a vyžaduj..
7,50 €
Cena bez DPH:6,25 €
Značka: ISO
Plastové sada ovocia a zeleniny na krájanie rôznych druhov zeleniny, ovocia a doplnkov umožňuje zaujímavú detskú zábavu v obchode, doma alebo pri varení. Živé a veselé farby upútajú pozornosť dieťaťa a podporia hru. MOŽNOSŤ REZANIA A ZNOVU SPOJENIA - vďaka nožu a doske, ktoré sú súčasťou sady, ako a..
9,60 €
Cena bez DPH:8,00 €
Letisko s príslušenstvom je perfektný darček, ktorý si určite zamiluje každé dieťa bez ohľadu na pohlavie! Mestečko je skvelá hračka na hodiny zábavy s rodičmi.  Sada sa skladá zo 70 precízne vyrobených a pekne hotových prvkov, ktoré je možné rozložiť podľa vlastných predstáv. Letisko 70 ks prí..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Kuchynský drez s kohútikom, z ktorého vychádza skutočná voda! Dieťa môže umývať riad a opláchnuť ovocie alebo zeleninu. Táto funkcia vzbudzuje u dieťaťa záujem a podporuje hru. Sada obsahuje 14 prvkov! Všetko potrebné príslušenstvo, ktoré potrebujete na umývanie riadu. Tekutina s kefkou, súpravou ta..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Detský stan - domček s tunelom na hranie 8v1 Detský stan - domček s tunelom na hranie 8v1
Nové
Veľký priestranný detský stan sa skladá až z 8 prvkov. Obsahuje 4 stany v rôznych tvaroch a 4 tunely, ktoré ich spájajú. Veľkosť celej konštrukcie umožňuje, aby sa v nej zahralo niekoľko detí naraz, alebo do nej umiestnili veľké množstvo loptičiek alebo vankúšov, čo zaručí pohodlie detí pri hraní. D..
59,90 €
Cena bez DPH:49,92 €
Tento veľký detský stan s 200 loptičkami a tunelom poskytne Vašim deťom skvelú zábavu. Trojdielny detský stan môžete postaviť doma aj vonku. S jednotlivými dielmi je tiež možné hrať sa samostatne. Diely sú uložené v praktickom obale a možno ich kdekoľvek niekoľkými jednoduchými pohybmi zložiť. Otvor..
37,90 €
Cena bez DPH:31,58 €
Zobrazé 1 do 12 z 30 (3 strán)