Hlavné menu
Produkty v košíku

ostatné

Bambusový termohrnček s motívom mapy - 400 ml Bambusový termohrnček s motívom mapy - 400 ml
Nové
Značka: ostatné
Čo je bambusový hrnček?Je vyrobený z mixu prírodných materiálov: 45% bambusové vlákno, 25% kukuričné vlákno, 5% vlákna dreva, 25% melamín. Je biologicky odbúrateľný a ekologicky šetrný - môžete ho používať stále dokola. Hrnček je ľahučký, dobre padne do ruky a stane sa vaším parťákom na cestách aj v..
9,90€
Bambusový termohrnček v Boho štýle - 400 ml Bambusový termohrnček v Boho štýle - 400 ml
Nové
Značka: ostatné
Prepadli ste Boho štýlu? Potom je tento hrnček presne to pravé pre vás! Čierna farba na svetlom podklade, geometrické tvary a jednoduchosť. Ideálny darček pre muža.Čo je bambusový hrnček?Je vyrobený z mixu prírodných materiálov: 45% bambusové vlákna, 25% kukuričné vlákna, 5% vlákna dreva, ..
15,90€
Detský piknikový set v kufríku - ružový s jednorožcom Detský piknikový set v kufríku - ružový s jednorožcom
Nové
Značka: ostatné
Byť tak zase malým dievčatkom! Nádherne spracovaný piknikový set, s ktorým sa vaše deti zabavia na dlhé chvíle. Obsahuje štyri šálky s podšálkou, štyri tanieriky, kanvičku a servírovací podnos. Veľmi krásne a kvalitne spracované. Pomôcky sú balené v roztomilom kartónovom kufríku, ktorý zdobí trendy ..
26,90€
Drevený lampáš Moly 43 cm - najmenší Drevený lampáš Moly 43 cm - najmenší
Nové
Značka: ostatné
Nezasiahla vás vlna moderných dekorácií? Stavte na istotu a pozvite do svojho domova nádhernú drevenú lampu Moly. Jej nežné spracovanie vás pohladí po duši a po rozsvietení sviečkou z nej nebudete môcť spustiť oči.Korpus lampáša je vyrobený z borovicového dreva a natretý bielou farbou bez ďalšej úpr..
28,99€
Kartónová krabica vločky 17 cm - vel. 1 Kartónová krabica vločky 17 cm - vel. 1
Nové
Značka: ostatné
Darček zabalený v tejto škatuľke bude vyzerať senzačne! Krabička je vyrobená z pevného kartónu a jej povrch je hladký a lesklý. Svetlúčko ružovú farbu dopĺňa motív drobných snehových vločiek. Viečko je biele s veľkou vločkou uprostred.Krabička je nádherne spracovaná a okrem darčekového balenia ju mô..
3,09€
Kartónová krabica vločky 21 cm  - vel. 2 Kartónová krabica vločky 21 cm  - vel. 2
Nové
Značka: ostatné
Darček zabalený v tejto škatuľke bude vyzerať senzačne! Krabička je vyrobená z pevného kartónu a jej povrch je hladký a lesklý. Tmavo ružovú farbu dopĺňa motív drobných snehových vločiek. Viečko je tmavo fialovej s mnohými rôzne veľkými vločkami na povrchu.Krabička je nádherne spracovaná a okrem dar..
3,59€
Kartónová krabica vločky 22 cm  - vel. 3 Kartónová krabica vločky 22 cm  - vel. 3
Nové
Značka: ostatné
Darček zabalený v tejto škatuľke bude vyzerať senzačne! Krabička je vyrobená z pevného kartónu a jej povrch je hladký a lesklý. Tmavo ružovú farbu dopĺňa motív drobných snehových vločiek. Viečko je svetloružové s mnohými bielymi bodkami na povrchu.Krabička je nádherne spracovaná a okrem darčekového ..
3,90€
Kartónová krabica vločky 25 cm - vel. 4 Kartónová krabica vločky 25 cm - vel. 4
Nové
Značka: ostatné
Darček zabalený v tejto škatuľke bude vyzerať senzačne! Krabička je vyrobená z pevného kartónu a jej povrch je hladký a lesklý. Svetlo ružovú farbu doplňuje jemný biely prúžok. Viečko je tmavo ružovej ss veľkou snehovou vločkou uprostred.Krabička je nádherne spracovaná a okrem darčekového balenia ju..
4,29€
Kartónová krabica vločky 27 cm - vel. 5 Kartónová krabica vločky 27 cm - vel. 5
Nové
Značka: ostatné
Darček zabalený v tejto škatuľke bude vyzerať senzačne! Krabička je vyrobená z pevného kartónu a jej povrch je hladký a lesklý. Svetlo ružovú farbu doplňuje jemný prúžok snehových vločiek. Viečko je tmavo ružovej s jemnými bielymi prúžkami na povrchu.Krabička je nádherne spracovaná a okrem darčekové..
4,90€
Kartónová krabica vločky 29 cm  - vel. 6 Kartónová krabica vločky 29 cm  - vel. 6
Nové
Značka: ostatné
Darček zabalený v tejto škatuľke bude vyzerať senzačne! Krabička je vyrobená z pevného kartónu a jej povrch je hladký a lesklý. Tmavo ružovú farbu dopĺňa motív veľkých snehových vločiek. Viečko je svetlo ružové.Krabička je nádherne spracovaná a okrem darčekového balenia ju môžete použiť na uloženie ..
5,30€
Kartónový kufrík vianočný - menší
Nové
Značka: ostatné
Vianoce sú tu! Kartónový kufrík s motívom autobusu plného vianočných darčekov prináša tú správnu vianočnú náladu. Môžete ho venovať ako darček a naplniť najrôznejšími drobnosťami. Perfektne poslúži aj ako vianočné dekorácie. Motív autobusu je z oboch strán kufríka, kolieska a okienka autobusu sa nád..
10,90€
Kartónový kufrík vianočný - väčší
Nové
Značka: ostatné
Vianoce sú tu! Kartónový kufrík s motívom autobusu vezúceho zelený stromček prináša tú správnu vianočnú náladu. Môžete ho venovať ako darček a naplniť najrôznejšími drobnosťami. Perfektne poslúži aj ako vianočná dekorácia. Motív autobusu je z oboch strán kufríka, kolieska a okienka autobusu sa nádhe..
14,60€
Zobrazé 1 do 12 z 566 (48 strán)