Hlavné menu
Produkty v košíku

Maaleo

 
Značka: Maaleo
Kreslenie nebolo nikdy také zábavné! Využite túto sadu magických fixiek a nechajte svoje deti radostne rozvíjať svoju kreativitu a predstavivosť. Nakreslený obrázok po použití bieleho atramentu automaticky zmení farbu. Znie to neuveriteľne? Presvedčte sa sami, je to skvelá zábava pre deti aj rodičov..
10,98 €
Cena bez DPH:9,15 €
Značka: Maaleo
Vzorníky ponúkajú širokú škálu výhod, od učenia a rozvoja zručností až po inšpiráciu a relax. Sú skvelým zdrojom šablón pre tých, ktorí sa zaujímajú o kreativitu a remeslá v dizajne 3D pera. 40 vzorov - celá kniha má 40 vzorov na vytvorenie prezentovaných figúrok, ako sú zvieratá, budovy alebo vý..
3,20 €
Cena bez DPH:2,67 €
Značka: Maaleo
Nie nadarmo sa hovorí, že maľba akrylom je jednou z najobľúbenejších maliarskych techník. Kvalitné pigmenty, dokonalá konzistencia, výborná priľnavosť k povrchu a navyše rýchle schnutie - to všetko sú vlastnosti, ktoré odlišujú akrylové farby od ostatných. Sú to netoxické farby ideálne na maľovanie ..
17,60 €
Cena bez DPH:14,67 €
Značka: Maaleo
Tento jedinečný set určite osloví každé dievča, ktoré má rado šperky. Sada obsahuje množstvo rozprávkovo farebných korálok v rôznych tvaroch a farbách. Dieťa si vďaka nim môže samo vyrobiť náramky či náhrdelníky, ktoré daruje blízkej osobe alebo ich samo nosí. Sada rôznych korálok na výrobu šperk..
5,13 €
Cena bez DPH:4,28 €
Značka: Maaleo
HLINÍKOVÁ KONŠTRUKCIA - ľahký a stabilný stojan vyrobený z kovu. Pevne nainštalovaný hák umožňuje zavesiť záťaž a zvýšiť hmotnosť súpravy, čo môže uľahčiť prácu v silnom vetre. NASTAVITEĽNÉ - stojan má 3-segmentové nastaviteľné nohy, takže sa prispôsobí každému rámu obrazu. Nebude potrebné kupova..
14,50 €
Cena bez DPH:12,08 €