Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne pomôcky

V našej kategórii "Masážne pomôcky" nájdete široký výber produktov, ktoré vám pomôžu relaxovať a uvoľniť napätie vo vašom tele. Ponúkame rôznorodé masážne pomôcky, ako sú masážne prístroje, masážne valčeky, akupresúrne podložky a ďalšie. S našimi produktmi si môžete vychutnať príjemnú masáž a zlepšiť cirkuláciu krvi, uvoľniť svaly a znížiť stres. Vytvorte si domáci wellness priestor so skvelými masážnymi pomôckami z našej ponuky.
Telová masážna kefa je dokonalým doplnkom pre každodennú starostlivosť o pokožku. Môžete ju používať namokro aj nasucho a jej blahodarný vplyv na stav pokožky ocení snáď každá žena. Pôsobí proti celulitíde - okrem špeciálnych štetín má kefa aj masážne guličky. Taktiež masírujú pokožku, pôsobia pr..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Telová masážna kefa je dokonalým doplnkom pre každodennú starostlivosť o pokožku. Môžete ju používať namokro aj nasucho a jej blahodarný vplyv na stav pokožky ocení snáď každá žena. Pôsobí proti celulitíde - kefa má špeciálne štetiny, ktoré masírujú pokožku, pôsobia proti celulitíde a zabraňujú t..
4,70 €
Cena bez DPH:3,92 €