Hlavné menu
Produkty v košíku

Fitness pomôcky

Fitness pomôcky
Značka: Trizand
Sedením na balančnej podložke precvičíte stabilizačné svaly a vzpriamovač chrbtice po celú dobu sedenia bez toho, aby ste o tom vedeli. Používaním podložky nacvičujete správne držanie tela. Možno použiť aj na cvičenie v stoji pre nácvik rovnováhy. Vhodná pre všetky vekové kategórie.  Jednoduché s..
8,19 €
Cena bez DPH:6,83 €
Značka: Trizand
Podložka je vyrobená z vodeodolného materiálu NBR, počas cvičenia môže naše telo vykonávať cvičenia bez akéhokoľvek nepohodlia. Podložka je hrubá - do 1 cm, umožňuje bezbolestné a príjemné cvičenie. Izoluje od studenej zeme a nedeformuje sa. SAME +++ - podložka je veľká, vďaka čomu je ideálna na ..
12,50 €
Cena bez DPH:10,42 €
Značka: Trizand
Fitness podložka má obojstranné protišmykové vlastnosti. Môžete na nej bezpečne cvičiť v rôznych polohách, bez rizika pošmyknutia alebo zranenia. Podložka na cvičenie je vyrobená z mäkkého PVC materiálu s hrúbkou 0,6 cm.Pri používaní naše telo nepodlieha nepohodliu spôsobenému používaním tenkej p..
12,39 €
Cena bez DPH:10,33 €
Značka: Trizand
UV ochrana - okuliare zaručujú 100% ochranu pred škodlivým slnečným žiarením, vďaka čomu sú vaše oči v bezpečí a plávanie pohodlnejšie aj na otvorených vodných plochách. Antifog - sklá sú pokryté špeciálnou vrstvou, ktorá zabraňuje kondenzácii vodnej pary na povrchu šošoviek, čím zabezpečuje lepš..
10,70 €
Cena bez DPH:8,92 €
Značka: Trizand
2v1 – rotoped je zariadenie  určené na precvičovanie hornej a dolnej časti tela. Umožňuje vám pedálovať nohami aj rukami. Je ideálny pre ľudí, ktorí vedú sedavý spôsob života a pre starších ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Pre svoju funkčnosť ho môžu používať aj ľudia na invalidnom vozíku. Bicykel j..
32,50 €
Cena bez DPH:27,08 €
Značka: Trizand
Valec s výstupkami umožňuje masírovať hlbšie časti tela, čím dochádza k väčšiemu uvoľneniu svalov v porovnaní s hladkými valcami. Valec je určený najmä pre ľudí, ktorých silový tréning je náročnejší a príprava naň si vyžaduje veľa svalovej stimulácie. Rolovanie po tréningu naopak ešte viac urýchľuje..
9,60 €
Cena bez DPH:8,00 €
Značka: ISO
25v1 - najfunkčnejšia zostava až s 25 rôznymi nastaveniami úchopov a línií umožňuje precvičiť veľa svalových skupín počas cvičenia. 4 farby možných podporných pozícií označujú najviac zapojenú svalovú skupinu: zelená pre chrbát, modrá pre ruky, žltá pre triceps a červená pre hrudník. Push-up r..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Posilňovacia sada Expander Set je vhodný doplnok pre aeróbne cvičenie. Aeróbne cvičenie prispieva k zlepšeniu výkonnosti kardiovaskulárneho systému, zníženie cholesterolu a tuku v tele, ďalej aeróbne cvičenie odbúrava stres, tvaruje postavu a zvyšuje celkovú mobilitu a flexibilitu. Expander Set je i..
12,69 €
Cena bez DPH:10,58 €
Značka: Trizand
Posilňovacie gumy na cvičenie sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť efektivitu svalov hornej a dolnej časti tela. Zlepšujú sa okrem iného svalový pocit a stabilizácia. Dajú sa použiť samostatne aj v kombinácii - sada obsahuje 5 kusov. PRE ZAČIATOČNÍKOV A PROFESIONÁLOV - sadu odporových pásov na cvičeni..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Trizand
Odporové gumy je možné použiť počas hodín fitnesu, ale aj počas fyzioterapie, v posilňovni a na cvičenia doma i vonku. 3 ÚROVNE ODOLNOSTI - cvičebná zostava má 3 úrovne odporu, čo dáva cvičencom možnosť napredovať v sile. Vďaka nemu sa môžete nielen zahriať, ale aj cvičiť. PRE ZAČIATOČNÍKOV A ..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Trizand
Boxerské bandáže sú povinnou výbavou každého boxera, amatérskeho aj profesionálneho. Vo svete bojových športov, kde rýchlosť, presnosť a sila hrajú kľúčovú úlohu, sa ochrana rúk a zápästí stáva prioritou každého bojovníka. Boxerské bandáže ponúkajú množstvo výhod, ktoré majú významný vplyv na pohodl..
4,85 €
Cena bez DPH:4,04 €
Značka: Trizand
OCHRANA PRED DAŽĎOM - materiál poča je nylon, ktorý účinne chráni pred dažďom. Vaše oblečenie nepremokne, takže môžete ísť von aj v daždivom počasí a nemusíte sa báť prechladnutia. Pončo navyše veľmi rýchlo schne.  Má kapucňu s malým šiltom, ktorý chráni tvár pred dažďom. POHODLNÉ A TESNÉ - pončo..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Značka: Trizand
Veľmi odolný opasok ideálny pre nohavice na všetky typy expedícií a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku, puzdro na zbraň či iné.  SPONA - opasok je vybavený prackou QR (Quick-Relase), ktorá zaisťuje rýchle zapnutie alebo stiahnutie opas..
6,89 €
Cena bez DPH:5,74 €
Značka: Trizand
ZAHRIATIE, TRÉNING A STREČING – Posilňovacie gumy na cvičenie aktivujú svaly celého tela, povrchové aj hlboké. Vďaka nim dokážeme zahriať telo pred cvičením, výsledky budú také dobré ako pri tréningu so závažím. Po absolvovaní cvikov sa môžeme po tréningu aj natiahnuť, čo je takisto veľmi dôležité –..
8,60 €
Cena bez DPH:7,17 €
Značka: Trizand
Prezentovaná sada 9 ručných cvičebných pásov je doplnkom, ktorý možno použiť pri pohybe, koordinácii, vytrvalosti, bolestiach kĺbov, sile úchopu a rehabilitácii. Sú vhodné pre ľudí, ktorí sa zotavujú po mozgovej príhode alebo majú problém s preťažením zápästia. 3 pomôcky s rôznymi odporovými sila..
9,50 €
Cena bez DPH:7,92 €
Značka: Trizand
Jednotlivé gumičky sú vyrobené z materiálu s vysokou elasticitou, čo umožňuje efektívny tréning. Každá gumička má inú odolnosť od 5 do 25 kg. Ak potrebujete ešte náročnejší silový tréning, stačí pripevniť 5 pásov na madlá a začať cvičiť s odporom 75 kg. Montážne konzoly majú kovové háčiky (karabí..
14,70 €
Cena bez DPH:12,25 €