Hlavné menu
Produkty v košíku

Slnečné okuliare

Vyber si z našej širokej ponuky slnečných okuliarov a ochráň svoje oči pred škodlivým UV žiarením. Nájdete u nás trendy značky i klasický dizajn. Pozrite sa ešte dnes a vyber si tie pravé pre teba.
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Módny a veľmi obľúbený tvar okuliarov v štýle 90. rokov. Ľahká konštrukcia, dôraz na každý detail. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400..
15,50 €
Cena bez DPH:12,92 €
Slnečné okuliare Brown Slnečné okuliare Brown
-27 %
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 14,5 cm ..
10,90 € 14,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 15,4 cm ..
14,50 €
Cena bez DPH:12,08 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu.  Módny a veľmi obľúbený tvar okuliarov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn kvalitný kovový rám UV filter 400 Rozmery: Celk..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Rám a bočnice vyrobené z kovu. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn kvalitný kovový rám UV fil..
15,00 €
Cena bez DPH:12,50 €
Slnečné okuliare Elegant s kryštálikmi - tmavé Slnečné okuliare Elegant s kryštálikmi - tmavé
-40 %
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 14,7 cm ..
9,90 € 16,50 €
Cena bez DPH:8,25 €
Slnečné okuliare pilotky Slnečné okuliare pilotky
-34 %
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Módny a veľmi obľúbený tvar okuliarov. Doplnok na každú príležitosť! Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový mod..
9,90 € 14,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Slnečné okuliare Mocca Slnečné okuliare Mocca
-45 %
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 14,8 cm ..
4,90 € 8,90 €
Cena bez DPH:4,08 €
Slnečné okuliare Elegant - hnedé Slnečné okuliare Elegant - hnedé
-54 %
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 15,4  cm ..
6,90 € 14,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu. Módny a veľmi obľúbený tvar okuliarov v štýle 90. rokov. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn ..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Módny a veľmi obľúbený tvar okuliarov. Doplnok na každú príležitosť! Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový mod..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Slnečné okuliare ELEGANT OMBRE PINK Slnečné okuliare ELEGANT OMBRE PINK
-47 %
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo! Sexy a štýlové! Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Rám a bočnice sú vyrobené z plastu. Svetoví fashionisti ich milujú. Módny a obľúbený tvar..
7,90 € 14,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400      ..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: ostatné
Okuliare s čírymi šošovkami v najmódnejšom tvare! Ideálne pre jarné a letné štylizácie. Svetoví fashionisti ich milujú. Módny a obľúbený tvar retro okuliarov. Okuliare sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Rám je čiastočne vyrobený z kovu, bočnice a "nosy" sú plastové. Rozmery: cel..
10,21 €
Cena bez DPH:8,51 €
Značka: Trizand
Polarizačné zrkadlové sklá sú ochranou zraku pre ženy aj mužov. Dobré okuliare by mali chrániť oči nielen pred UV žiarením, ale aj pred polarizovaným svetlom. Ide o polarizačné slnečné okuliare s UV filtrom, ktoré poskytujú dokonalú ochranu počas slnečných dní. POLARIZÁCIA + UV FILTER - slnečné o..
11,79 €
Cena bez DPH:9,83 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 14,5  cm ..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Slnečné okuliare Elegant s kryštálikmi - ombré Slnečné okuliare Elegant s kryštálikmi - ombré
-22 %
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu! Vlastnosti: vyrobené z vysoko kvalitných materiálov nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 14,7 cm Š..
12,90 € 16,50 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: ostatné
Moderné slnečné okuliare ideálne pre každého, kto chce vyčnievať z davu a vyzerať nadčasovo. Moderný doplnok, ktorý dodá charakter každému stylingu. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vlastnosti: nadčasový moderný dizajn UV filter 400 Rozmery: Celková šírka: 15,3 cm ..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €