Hlavné menu
Produkty v košíku

Organizéry a cestovné tašky

Značka: ostatné
Závesný organizér na hračky alebo iné výrobky predstavuje praktický doplnok do Vašej domácnosti. Úspora miesta pri zachovaní funkčnosti.Organizér je kombináciou škandinávskeho štýlu s praktickosťou.  Je vhodný na zavesenie na stenu alebo dvere.Vďaka jedinečnému dizajnu je nielen krásn..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: ostatné
Organizér je ideálny doplnok pre vlastníkov mnohých káblov, nabíjačiek, SD kariet a podobných drobností. V tomto organizéri nájde každý kábel svoje miesto a nikdy už nebudete musieť nič zdĺhavo hľadať. Organizér je vyrobený z kvalitného polstrovaného materiálu a zapína sa na zips. Vo vnútri je k dis..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Značka: ostatné
Ak sa veľmi často nachádzate na cestách a chcete mať všetky dôležité doklady, dokumenty alebo veci vždy v bezpečí pri sebe, máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe cestovného organizéra.Teraz môžete mať všetky dôležité papiere pohromade!Situáciu, kedy nutne potrebujete predložiť nejaký doklad, ale..
3,99 €
Cena bez DPH:3,33 €
Značka: ostatné
Majte všetku drobnú elektroniku prehľadne a ľahko uloženú vďaka tomuto praktickému organizéru. Organizér má dve vnútorné strany, ktoré obsahujú mnoho vnútorných oddielov a vreciek, do ktorých možno umiestniť všetky káble, nabíjačky, ale tiež napríklad SD karty. Steny organizéra sú polstrov..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: ostatné
Praktická rozkladacia toaletná taška - organizér je vyrobený z mäkkého, klzkého materiálu.  Je praktický a univerzálny - vhodné pre ženy aj mužov.Kozmetická taštička je ideálna na dlhšie cesty alebo výlety - je veľmi šikovná a priestranná, pojme všetky potrebné veci. Vo vnútri sú 4 vrecká - ide..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: ostatné
Cestovný vešiak využijete nielen na cestách, ale aj doma. Ak bojujete s úložným priestorom pre Vaše oblečenie, alebo nemáte balkón, a napriek tomu chcete sušiť oblečenie vonku, je pre Vás skvelou voľbou. Upevnenie je vďaka odnímateľnej časti variabilný, preto je možné vešiak umiestniť na takmer akýk..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €
Značka: Isabelle Rose
Kozmetická taška je nevyhnutným pomocníkom každej ženy i všetkých, ktorí veľa cestujú. Schováte do nej všetko potrebné.Jednoduchá a praktická zároveň, to je kozmetická taštička značky Isebelle Rose.Použiť ju môžete aj ako peračník na písacie potreby vašich školáčok.Romery: 19 x 7 cmMa..
9,50 €
Cena bez DPH:7,92 €
Značka: ostatné
Organizér na posteľ! Perfektná vychytávka! Vhodné nielen na posteľ, ale aj na pohovku. Organizér ľahko a rýchlo zasuniete za rám postele alebo pohovky. Tento typ organizéra môže tiež poslúžiť miesto nočného stolíka. Ponúka veľa miesta na tie najpotrebnejšie veci. Skladá sa z jednej veľkej hlavnej ka..
4,80 €
Cena bez DPH:4,00 €