Hlavné menu
Produkty v košíku

Bezpečnostné zábrany

Bezpečnostné zábrany pre deti - zabezpečte bezpečné prostredie pre svoje deti s našou širokou ponukou kvalitných bezpečnostných riešení.
Značka: Malatec
Praktická ochrana skriniek, zásuviek a ďalších kusov nábytku - zabráni dieťaťu v otvorení. Obmedzí prístup dieťaťa k ťažkým a nebezpečným predmetom, tj. hrncom, nožom atď. Okrem toho bude chrániť prsty dieťaťa pred pricviknutím. Jednoduchá a rýchla montáž bez vŕtania otvorov alebo použitia nástr..
3,00 €
Cena bez DPH:2,50 €
Značka: Malatec
Praktická ochrana skriniek, zásuviek a ďalších kusov nábytku - zabráni dieťaťu v otvorení. Obmedzí prístup dieťaťa k ťažkým a nebezpečným predmetom, tj. hrncom, nožom atď. Okrem toho bude chrániť prsty dieťaťa pred pricviknutím. Jednoduchá a rýchla montáž bez vŕtania otvorov alebo použitia nástr..
2,90 €
Cena bez DPH:2,42 €
Značka: Malatec
Obojstranná páska je vhodná napríklad pod hrany kobercov, nábytku, alebo na bezpečné umiestnenie telefónu na palubnej doske vášho vozidla.  Technické parametre: Materiál: akrylová guma Rozmery pásky: 10 mm x 3 cm Rozmery balenia: 16cm x 12,5cm x 1cm Balené vo fóliovom obale   ..
4,39 €
Cena bez DPH:3,66 €
Značka: Malatec
Dverná zarážka s motívom mačičky je roztomilou vychytávkou do domácnosti. Vďaka zarážke za dvere zostanú Vaše dvere otvorené, kedykoľvek budete potrebovať. Klin do dvierok pre mačky je veľmi dobrý spôsob, ako ochrániť dvierka pred zatvorením, pri ktorom by si deti mohli privrieť prsty. ORIGINÁ..
1,99 €
Cena bez DPH:1,66 €
Silikónová ochrana rohov číra 1ks Silikónová ochrana rohov číra 1ks
🔥 TOP
Značka: Malatec
Ochrana nábytku z odolného a mäkkého PVC materiálu v tvare štvorca. Možno ich namontovať na ostré rohy všetkých druhov nábytku, stoličiek a stolov, čím chránia deti pred úrazmi. Praktická vychytávka do každej domácnosti s malými deťmi. Vďaka priehľadnej farbe materiálu je ochrana takmer nepostreh..
0,95 €
Cena bez DPH:0,79 €
Penová ochranná páska na nábytok - biela Penová ochranná páska na nábytok - biela
🔥 TOP
Značka: Malatec
Kvalitná penová páska zaisťujúca ochranu nábytku, skriniek, políc, pracovných dosiek, stien a pod., Celok má dĺžku 200 cm a je možné ju zrezať na ľubovoľnú veľkosť. Jednoduché urdžiavanie v čistote - penu je možné utrieť vlhkou handričkou, vďaka čomu sa ľahko udržiava v čistote. Pena je vodeodoln..
4,39 €
Cena bez DPH:3,66 €
Zabráňte unikaniu tepla z miestnosti s touto tesniacou lištou na suchý zips. Nielen, že vám ušetrí peniaze, ale pomôže vám aj od nechceného hmyzu či prievanu. Inštalácia je naozaj jednoduchá, stačí nalepiť suchý zips na spodnú časť dverí, a potom lištu k dverám prichytíte. Pokiaľ je potrebné lištu v..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Tesniaca lišta je účinná ochrana proti úniku tepla. Perfektne utesní okná či dvere a zabráni prievanu či prieniku nepozvaných hmyzích hostí. Tesniaca lišta nevpustí ani vodu, teda ani vlhkosť do domu. Aplikáciu zvládne každý, nakoľko ju stačí len na okno, či dvere nalepiť. Samolepiaca inštalácia ..
3,00 €
Cena bez DPH:2,50 €
Ochranná priehľadná páska na hrany stola a nábytku - 1m Ochranná priehľadná páska na hrany stola a nábytku - 1m
Nové
Chráni hrany nábytku, ale aj vaše dieťa, aby neutrpelo zranenia hlavy. Pásku možno rezať na ľubovoľnú veľkosť. Je ideálna na lepenie všetkých druhov skriniek, stolov alebo pracovných dosiek. Vyrobené z mäkkého a pružného plastu. Ľahko sa udržuje v čistote. Páska sa lepí lepiacou páskou renomovane..
3,79 €
Cena bez DPH:3,16 €
Penový chránič kľučky na stenu 10ks Penový chránič kľučky na stenu 10ks
Nové
Chránič na dverovú kľučku nenaruší dizajn vášho domova. Chráni vaše kovanie pred poškodením a pri prudkom otvorení dverí kľučka nepoškodí stenu v zádverí. Zlaďte si svoj domov do jednotnej farby. Vlastnosti: Materiál: NBR Rozmer: 5 cm x 1 cm Farba: biela Obsah balenia: 10 ks   ..
2,20 €
Cena bez DPH:1,83 €
Uzamykateľná kľučka - univerzálna Uzamykateľná kľučka - univerzálna
🔥 TOP
Značka: ISO
Perfektné na zabezpečenie okien v detských izbách, ale aj balkónových dverí proti nekontrolovanému otvoreniu deťmi, čím je dieťa chránené pred vypadnutím z okna. ANTI-BRGLARY - dokonalá ochrana proti vlámaniu. Zamknuté okná a balkónové dvere zabraňujú vniknutiu nepovolaných osôb do bytu. Jedno..
7,79 €
Cena bez DPH:6,49 €
Tieto antivibračné podložky ochránia Vašu práčku a zabránia hluku, ktorý pri praní alebo žmýkaní Vaša práčka vydáva. Technické parametre: Materiál: silikón Množstvo v sade: 4 kusy Rozmery: Balenie: 12 cm x 10 cm x 5 mm      ..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Bezpečnostná zábrana na skrine 10 ks Bezpečnostná zábrana na skrine 10 ks
🔥 TOP
Značka: ISO
Bezpečnostná poistka na nábytok nielenže chráni prsty vášho dieťaťa pred náhodným privretím, je to tiež ideálny spôsob ochrany pred otvorením nábytku, v ktorom sa nachádzajú predmety nebezpečné pre dieťa - napríklad zásuvky s nožmi či skrinky s čistiacimi prostriedkami. Spona sa neotvorí bez správne..
5,39 €
Cena bez DPH:4,49 €
Značka: Malatec
Máte ošúchané parkety alebo poškriabaný nábytok? S opravnými fixkami oživíte starý nábytok. Opravné fixky na nábytok Vám pomôžu zakryť stopy používania takmer na každom drevenom povrchu. Zamaskujú ryhy, ošúchania a iné opotrebenie. Sú dodávané v sade 6 farieb - javor, dub, mahagón, čerešňa, orech..
6,69 €
Cena bez DPH:5,58 €
Ochranná lepiaca páska 50mm x 5m Ochranná lepiaca páska 50mm x 5m
🔥 TOP
VŠESTRANNÉ POUŽITIE - Ochranné pásky sa často používajú v rôznych priemyselných odvetviach, ako je stavebníctvo, automobilový priemysel, elektronika a výroba na ochranu lakovaných, sklenených, kovových a iných povrchov. JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA + JEDNODUCHÉ ODSTRÁNENIE - ochranné pásky sa ľahko aplik..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Sada fixiek na opravu nábytku - 11 ks Sada fixiek na opravu nábytku - 11 ks
🔥 TOP
Značka: Malatec
Máte ošúchané parkety alebo poškriabaný nábytok? S opravnými fixkami oživíte starý nábytok. Opravné fixky na nábytok Vám pomôžu zakryť stopy používania takmer na každom drevenom povrchu. Oprava škrabancov nikdy nebola tak jednoduchá - drobné poškodenia, škrabance na povrchu sa dajú teraz jednoduc..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Bestway
Bezpečnostná záslepka zabráni deťom strčiť prsty alebo veľmi tenké predmety do zásuvky a chráni ich tak pred úrazom elektrickým prúdom. Jednoduchá montáž - Inštalácia je jednoduchá a spočíva vo vložení ochrany do zásuvky. Na demontáž je potrebný špeciálny kľúč, ktorý je súčasťou sady, inak záslep..
6,50 €
Cena bez DPH:5,42 €
Značka: Ruhhy
Gumové antivibračné podložky zabraňujú práčke alebo sušičke v nadmernom pohybe, čím znižujú aj vibrácie a hlučnosť. Okrem pokojnejšieho prania sa podložky pod práčku tiež postarajú o vašu podlahu, ktorú ochránia pred odrením a poškodením. Montáž protivibračných podložiek je jednoduchá a rýchla. V..
4,90 €
Cena bez DPH:4,08 €