Hlavné menu
Produkty v košíku

Detské jedálenské súpravy

Značka: Sass & Belle
Veselá bambusová súprava s nádherným motívom veselých veľrybiek v mrazivej modrej farbe.Súprava obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku v nádherných odtieňoch. Bambusová súprava riadu je vyrobená z bambusových vlákien a ďalších prírodných materiálov.Neobsahuje ftaláty ani BPA a preto ..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Sass & Belle
Veselá bambusová súprava s nádherným motívom zvieratiek líšky, ježka a sovy poteší každé dieťatko.Súprava obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku v nádherných odtieňoch. Bambusová súprava riadu je vyrobená z bambusových vlákien a ďalších prírodných materiálov. Neobsahuje ftaláty ..
20,90 €
Cena bez DPH:17,42 €
Značka: Sass & Belle
Veselá bambusová súprava s nádherným motívom zvieratiek z farmy poteší každé dieťatko. Obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku v nádherných odtieňoch. Bambusová súprava riadu je vyrobená z bambusových vlákien a ďalších prírodných materiálov. Neobsahuje ftaláty ani BPA a preto je úplne..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Sass & Belle
Pozvite skupinu prehistorických kamarátov na čaj s týmto úžasným bambusovým riadom. Bude vyzerať skvele na každej detskej párty a poteší vašich malých nezbedníkov. Súprava obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku pokryté užasnými dinosaurami v nádherných odtieňoch. ..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Značka: Rex London
Veselá bambusová súprava s nádherným motívom leva Charlieho poteší každé dieťatko. Súprava obsahuje:1 x miska (priemer 15,5 cm, objem 300 ml)1 x tanier (priemer 21 cm)1 x vidlička (dĺžka 14 cm)1 x lyžička (dĺžka 14 cm)1 x pohár (objem 240 ml)Bambusová súprava riadu je vyrobená z ..
17,90 €
Cena bez DPH:14,92 €
Značka: Sass & Belle
Veselá bambusová súprava s nádherným motívom zvieratiek zo safari poteší každé dieťatko. Súprava obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku v nádherných odtieňoch. Bambusová súprava riadu je vyrobená z bambusových vlákien a ďalších prírodných materiálov. Neobsahuje ftaláty ani BPA a..
17,90 €
Cena bez DPH:14,92 €
Značka: Sass & Belle
Veselá bambusová súprava s veselým motívom žraloka Shelbyho poteší každé dieťatko.Obsahuje tanier, misku, šálku, lyžičku a vidličku v nádherných odtieňoch. Bambusová súprava riadu je vyrobená z bambusových vlákien a ďalších prírodných materiálov. Neobsahuje ftaláty ani BPA a preto je úplne bezp..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €