Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky na záhradu

Premeňte svoju záhradu na detské ihrisko plné zábavy a dobrodružstva! Naša kategória Hračky na záhradu ponúka široký výber produktov, ktoré zabavia deti všetkých vekových kategórií a podporia ich fyzický a psychický rozvoj.
Sada na šnorchlovanie - maska + šnorchel Sada na šnorchlovanie - maska + šnorchel
-30 %
Značka: ostatné
Potápanie je výborná forma aktívneho oddychu. Môže to byť nezabudnuteľný zážitok, ktorý poskytne množstvo dojmov.  Okuliare vyrobené s dôrazom na každý detail vám umožnia preskúmať tajomstvo toho, čo sa deje pod vodou, a pritom mať oči otvorené. Mäkký silikón zaručuje pohodlie pri používaní a dok..
11,90 € 16,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: ostatné
Zátky do nosa a do uší zabraňujú vniknutiu vody na nechcené miesta. Táto sada je ako stvorená na kúpalisko, ale aj jazero, rieku či more - skrátka všade tam, kde je voda. Umožní vám sústrediť sa na 100% na váš tréning. Nosová spona stabilne sedí, takže sa pri plávaní nezošmykuje a pevne bráni vni..
2,39 €
Cena bez DPH:1,99 €
Značka: Bestway
Čo chutí najlepšie počas slnečných a horúcich dní? Samozrejme, zmrzlina na paličke! Nielenže spríjemnia deň, ale poskytnú aj chvíľku osvieženia. A predovšetkým sú mimoriadne chutné! Tento ľad však poskytne ešte viac – fanatickú zábavu! Tu máme produkt, ktorý poteší každého fanúšika lahodnej zmrzliny..
11,70 €
Cena bez DPH:9,75 €
Značka: ostatné
Dovolenkový pobyt na pláži? V takom prípade určite príde vhod nafukovací matrac na plávanie! Nafukovací matrac mätovej farby je produkt, ktorý ešte viac spríjemní letný relax na pláži. Zabudovaná nafukovacia opierka poskytuje miesto na podopretie hlavy a spodná časť zo sieťoviny umožňuje mierne p..
12,95 €
Cena bez DPH:10,79 €
Značka: ostatné
Dovolenkový pobyt na pláži? V takom prípade určite príde vhod nafukovací matrac na plávanie! Nafukovací matrac je produkt, ktorý ešte viac spríjemní letný relax na pláži. Zabudovaná nafukovacia opierka poskytuje miesto na podopretie hlavy a spodná časť zo sieťoviny umožňuje mierne ponorenie do vo..
12,95 €
Cena bez DPH:10,79 €
Značka: ostatné
Zažite nezabudnuteľné letné dobrodružstvá s detskou nafukovačkou so strieškou v tvare žraloka! Ideálna pre bezpečné slnenie a kúpanie, s veselým dizajnom, ktorý poteší každého malého objaviteľa. Bezpečnostné rukoväte a pohodlné sedadlo sú zárukou pohody a bezpečnosti pri vodných radovánkach. Rozm..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: INTEX
Je čas vydať sa na morské dobrodružstvo! Piesok, slnko, voda... Prakticky všetci dospelí to milujú. Rovnako je to s deťmi, aj tie sa chcú hrať vo vode! Aj tie najmenšie deti majú túto možnosť vďaka špeciálnemu nafukovaciemu kolesu s bezpečným sedadlom! Vďaka správne pripraveným otvorom na nohy..
12,39 €
Cena bez DPH:10,33 €
Detské nafukovacie koleso Dalmatín 45x60cm, nosnosť 15kg Detské nafukovacie koleso Dalmatín 45x60cm, nosnosť 15kg
-30 %
Značka: INTEX
Koleso pre deti v tvare dalmatínca vyrobený z kvalitného PVC materiálu, ktorý zaručuje odolnosť. Skvelá zábava pre najmenších. Zabezpečí vášmu dieťaťu nezabudnuteľné chvíle radosti. Zoznámte sa s vodou: Vďaka tomuto matracu sa vaše dieťa môže cítiť vo vode istejšie. Podporuje bezpečné objavovanie..
4,20 € 6,00 €
Cena bez DPH:3,50 €
Značka: INTEX
Skvelá zábava pre najmenších. Koleso v tvare korytnačky je dokonalým spoločníkom pri relaxácii pri vode alebo pri bazéne. Zabezpečí vášmu dieťaťu nezabudnuteľné chvíle radosti. Zoznámte sa s vodou: Vďaka tomuto matracu sa vaše dieťa môže cítiť vo vode istejšie. Podporuje bezpečné objavovanie a zá..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Značka: INTEX
Koleso pre deti pripomínajúce auto vybavené volantom s klaksónom.  Zoznámte sa s vodou: Vďaka tomuto matracu sa vaše dieťa môže cítiť vo vode istejšie. Podporuje bezpečné objavovanie a zábavu v bazéne. Bezpečné kúpanie: S ohľadom na bezpečnosť je matrac vybavený dvoma otvormi na nohy, ktoré za..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: INTEX
Výlet s deťmi k vode? Potom bude vaše dieťa určite potrebovať koleso na plávanie, ktoré mu pomôže cítiť sa ako ryba vo vode! Farebné koleso na plávanie určite povzbudí každé batoľa vstúpiť do vody a zúčastniť sa vodného dobrodružstva! A čo viac, takýto roztomilý kruhový tvar určite pritiahne veľa..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: INTEX
Výlet s deťmi k vode? Potom bude vaše dieťa určite potrebovať koleso na plávanie, ktoré mu pomôže cítiť sa ako ryba vo vode! Farebné koleso na plávanie určite povzbudí každé dieťa vstúpiť do vody a zúčastniť sa vodného dobrodružstva! A čo viac, takýto roztomilý tvar určite pritiahne veľa pozornos..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: INTEX
Výlet s deťmi k vode? Potom bude vaše dieťa určite potrebovať koleso na plávanie, ktoré mu pomôže cítiť sa ako ryba vo vode! Farebné koleso na plávanie určite povzbudí každé dieťa vstúpiť do vody a zúčastniť sa vodného dobrodružstva! A čo viac, takýto roztomilý tvar určite pritiahne veľa pozornos..
10,99 €
Cena bez DPH:9,16 €
Detské plavecké koleso autíčko korytnačka Detské plavecké koleso autíčko korytnačka
-16 %
Značka: ostatné
Plánujete výlet s deťmi k vode? Potom bude vaše dieťa určite potrebovať koelso na plávanie, ktorý mu pomôže cítiť sa ako ryba vo vode! Farebné koleso na plávanie s priateľskou korytnačkou a motívom auta určite povzbudí každé batoľa, aby vliezlo do vody a podniklo vodné dobrodružstvo! A čo viac, t..
9,90 € 11,80 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: INTEX
Výlet s deťmi k vode? Potom bude vaše dieťa určite potrebovať koleso na plávanie, ktorý mu pomôže cítiť sa ako ryba vo vode! Farebný koleso na plávanie v tvare jednorožca určite povzbudí každé batoľa, aby vstúpilo do vody a absolvovalo vodné dobrodružstvo! A čo viac, takýto roztomilý kruhový tvar..
11,60 €
Cena bez DPH:9,67 €
Značka: Bestway
Je váš drobec pripravený vydať sa na vzrušujúce dobrodružstvo? V takomto nafukovacom kruhu môže bezpečne prejsť cez akýkoľvek bazén.  Koleso na plávanie pre deti má striešku, ktorá chráni dieťatko pred slnkom (strieška sa dá stiahnuť). Sedadlo s otvormi na nohy zaisťuje pohodlné plávanie. Urče..
11,80 €
Cena bez DPH:9,83 €
Koleso na plávanie so strieškou pre bábätká 65x73 cm 40kg Koleso na plávanie so strieškou pre bábätká 65x73 cm 40kg
🔥 TOP
Značka: ostatné
Je váš drobec pripravený vydať sa na vzrušujúce dobrodružstvo? V takomto nafukovacom kruhu môže bezpečne prejsť cez akýkoľvek bazén.  Detský matrac s baldachýnom z kvalitného PVC materiálu, ktorý zaručuje odolnosť. Ideálne na relax pri vode alebo pri bazéne. Špeciálny dizajn kolesa umožní vášm..
14,70 €
Cena bez DPH:12,25 €
Značka: Bestway
Zelený kruh so sedadlom je ideálnou voľbou pre batoľa, ktoré sa len začína učiť plávať. Vďaka otvorom pre nohy, dieťa bude sedieť stabilne v kruhu a nevypadne z neho. Nafukovacia strešná clona poskytuje ochranu jemnej pokožky dieťaťa pred škodlivými slnečnými lúčmi. Okrem toho, pri chodení na bazén..
11,80 €
Cena bez DPH:9,83 €