Hlavné menu
Produkty v košíku

Praktické nevyhnutnosti pre deti

Detské náplaste v plechovej krabičke so zvieratkami Detské náplaste v plechovej krabičke so zvieratkami
TOP -6 %
Značka: ostatné
Veselá náplasť s detským motívom bude motivovať ku statočnému ošetreniu každej ranky. Neohrozené zvieratká z džungle dodajú odvahu všetkým dievčatkám aj chlapcom. Kovová krabička obsahuje celkovo 30 ks náplastí v troch veľkostiach. Náplasti sú jednotlivo balené a neobsahujú latex.Roztomilá nevyhnutn..
4,90€ 5,19€
Značka: ostatné
Netradičné náplaste určené na ošetrenie drobých raniek. Zaujmú vás romantickým kvetinovým dekorom. Kovová krabička obsahuje celkovo 30 ks náplastí v troch veľkostiach. Náplasti sú jednotlivo balené a neobsahujú latex. Roztomilá nevyhnutnosť do batôžka, ktorú oceníte na každom výlete. Poctivé a ..
5,29€
Značka: ostatné
Roztomilý rámček na fotku, ktorý doplní izbičku vášho anjelika. Pripomína hojdaciu ovečku a hodí sa ako dekorácia na poličku alebo komodu. Zo zadnej strany pohodlne vložíte fotografiu, ktorú je potrebné zastrihnúť do oválneho tvaru o rozmere 12,5x10 cm. Zachyťte najkrajšie okamihy vášho malého chla..
14,29€
Detské náplaste v plechovej krabičke so slonom Detské náplaste v plechovej krabičke so slonom
TOP
Značka: ostatné
Veselá náplasť s detským motívom bude motivovať ku statočnému ošetreniu každej ranky. Roztomilý slon Elvis dodá odvahu všetkým dievčatkám aj chlapcom. Kovová krabička obsahuje celkovo 30 ks náplastí v troch veľkostiach. Náplaste sú jednotlivo balené a neobsahujú latex. Roztomilá nevyhnutnosť do..
5,19€
Značka: ostatné
Nechajte svojho malého kuchtíka pripraviť očarujúce raňajky! S týmto dreveným setom to bude zábava. Drevené doštička obsahuje príbor, tanierik, volské oko, toast a mlieko. Jednotlivé tvary krásne zapadajú do pripravených otvorov. Hračka je nádherne spracovaná a nechýbajú roztomilé detaily, ktoré pod..
19,19€
Značka: Sass & Belle
Ak sa chystáte na výlet, nezabudnite so sebou pribaliť túto praktickú tašku na desiatu. Využijete ju taktiež vo všedné dni, keď do nej môžete svojim ratolestiam zabaliť desiatu do školy. Ide o perfektného pomocníka! Taška je na zips, ide teda celá otvoriť a vy do nej pohodlne nas..
7,50€
Detské náplaste v plechovej krabičke s mráčikmi Detské náplaste v plechovej krabičke s mráčikmi
TOP -6 %
Značka: ostatné
Slzičky bolesti rýchlo zaženie veselý mráčik, ktorý na vás žmurkne z dizajnovej lekárskej náplasti. Kovová krabička obsahuje celkovo 30 ks náplastí v troch veľkostiach. Náplasti sú jednotlivo balené a neobsahujú latex. Roztomilá nevyhnutnosť do batôžka, ktorú oceníte na každom výlete. Poctivé a kval..
4,90€ 5,19€
Značka: ostatné
Nežný a pritom dostatočne chlapčenský je tento drevený rámik na fotografiu. Je zhotovený z dreva tónovaného do nebesky modrej farby. Spodnú časť zdobí jemný prúžok. Na vrchnej časti zaujmú drevené srdiečka zavesené ako bielizeň na šnúre. Rámček sa hodí pre fotografiu veľkosti 9x13 cm a je určený na..
11,69€
Detská plyšová hrkálka - jednorožec Detská plyšová hrkálka - jednorožec
Nové
Značka: Sass & Belle
Táto rozkošná mäkká hrkálka je tvarovaná a inšpirovaná bájnym jednorožcom v čistej bielej farbe s pudrovo sivými detailmi a posypaná pastelovými hviezdičkami. Je jemná na dotyk, aby priniesla vašim deťom pokoj. Vhodný darček pre vašich najmenších.Farba: bielaRozmery: 6 x 5.8 x 27..
8,20€
Detská plyšová hrkálka - líška Detská plyšová hrkálka - líška
Nové
Značka: Sass & Belle
Táto rozkošná mäkká hrkálka je tvarovaná a inšpirovaná našou priateľskou líškou v teplých odtieňoch marhuľovo oranžovej a jemnej bielej. Vhodný darček pre vašich najmenších.Rozmery: 7 x 5.5 x 12.5 cmMateriál: Polyester..
7,90€
Detská plyšová hrkálka - obláčik Detská plyšová hrkálka - obláčik
Nové
Značka: Sass & Belle
Táto rozkošná mäkká hrkálka je tvarovaná a inšpirovaná nadýchaným zasneným obláčikom v príjemnej bielej farbe. Obláčik má milú tvár s ružovými líčkami. Vhodný darček pre vašich najmenších.Farba: biela, siváRozmery: 8 x 3.5 x 13 cmMateriál: Polyester..
7,90€
Detská plyšová hrkálka - panda Detská plyšová hrkálka - panda
Nové
Značka: Sass & Belle
Táto rozkošná mäkká hrkálka je tvarovaná a inšpirovaná našou priateľskou pandou v čistej bielej farbe s kontrastnými čiernymi detailmi. Vhodný darček pre vašich najmenších.Rozmery: 5.5 x 3.5 x 14 cmMateriál: Polyester..
7,90€
Zobrazé 1 do 12 z 22 (2 strán)