Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekoračné a detské kufríky

Kartónový kufrík ružový - stredný Kartónový kufrík ružový - stredný
TOP
Značka: Sass & Belle
Či už svieti slnko alebo je stále pod mrakom, pastelové farby tohto kufríka rozžiaria váš domov vždy! Stredný kartónový kufrík je ideálny na uschovanie drobností, listov, účteniek alebo šperkov. Páčiť sa bude tiež vašim deťom na schovanie ich pokladov.Kufrík je vyrobený z veľmi pevného a o..
10,79 €
Cena bez DPH:8,99 €
Kartónový kufrík s kvetinkami - veľký Kartónový kufrík s kvetinkami - veľký
-17 %
Značka: Sass & Belle
Tento kartónový retro kufrík pripomína rozkvitnutú lúku. Zdobí ho množstvo drobných kvietkov v pravidelnom vzore a do vášho bývania prinesie svieži jarný vietor. Veko je opatrené kovovou západkou pre uzavretie. Na kufríku oceníte pohyblivé ucho s koženou výstuhou. Vnútorný priestor kufríka je ladený..
14,29 € 17,29 €
Cena bez DPH:11,91 €
Značka: Sass & Belle
Nádherný, kartónový retro kufrík s motívom rastliniek a kaktusov, ktorý je aktuálnym hitom. Pastelové farby v kombinácii s kovovými detailmi v staroružovej farbe vyzerajú úplne senzačne!Kufrík je vyrobený z veľmi silného a odolného kartónu, po celom obvode je spevnený a prešívaný silnú niťou. Má pre..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Kartónový kufrík Safari - väčší Kartónový kufrík Safari - väčší
TOP
Značka: Sass & Belle
Krásne spracovaný kartónový kufrík s veselým motívom zvieratiek zo Safari. Kufrík je vyrobený z veľmi pevného kartónu, jednotlivé spoje sú vystužené prešívaním silnou niťou. Viečko kufríka je opatrené kovovou západkou, ktorá zabráni nechcenému otvoreniu. Pohodlne sa kufrík bude prenášať vďaka pohybl..
14,49 €
Cena bez DPH:12,08 €
Značka: Sass & Belle
Zvieratká sú obľúbeným motívom detí i dospelých. Našu kolekciu kartónových kufríkov sme rozšírili o bystrého lišiaka, ktorého dizajn je inšpirovaný japonskou popkultúrou. Kufrík kombinuje jednoduché farby a línie, napriek tomu si zachováva hravý vzhľad a stane sa spoľahlivým parťákom nielen počas šk..
11,20 €
Cena bez DPH:9,33 €
Značka: Sass & Belle
Väčšií kartónový kufrík pre deti i dospelých. Je ideálnou voľbou na ukrytie najrôznejších drobných predmetov, či už tých spomienkových alebo pre každodennú potrebu. Skvele sa do neho zmestia fotografie, listy, bankovky a mince. Použiť ho môžete aj na menšie hračky, kreatívne potreby, či kozmetiku.Ku..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Sass & Belle
Jednoduchý kartónový kufrík, ktorý sa perfektne hodí do chlapčenskej detskej izbičky. Svojmu bábätku môžete dovnútra naskladať detskú kozmetiku, hrebienok alebo hračky. Kufrík sa senzačne hodí ako netradičná darčeková krabička. Samozrejme bude vyzerať krásne sám o sebe ako bytová dekorácia. Schovajt..
13,19 €
Cena bez DPH:10,99 €
Kartónový kufrík pastelovo ružový - väčší Kartónový kufrík pastelovo ružový - väčší
TOP -2 %
Značka: Sass & Belle
Jednoduchý kartónový kufrík, ktorý sa perfektne hodí do dievčenskej detskej izbičky. Svojmu bábätku môžete dovnútra naskladať detskú kozmetiku, hrebienok alebo hračky. Kufrík sa senzačne hodí ako netradičná darčeková krabička. Samozrejme bude vyzerať krásne sám o sebe ako bytová dekorácia. Schovajte..
12,90 € 13,19 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: Sass & Belle
S týmto kufríkom nebude nikdy žiadna nuda! Nádherný kartónový kufrík bude parťákom pre každé dobrodružstvo, či už doma alebo na cestách. Vaše deti si do neho môžu vložiť blok, pastelky, hračky alebo pokojne desiatu na celý deň. Kufrík je vyrobený z veľmi pevného kartónu, viečko zabezpečuje kovové z..
17,19 €
Cena bez DPH:14,33 €
Kartónový kufrík s dinosaurami - najväčší Kartónový kufrík s dinosaurami - najväčší
-17 %
Značka: Sass & Belle
Kartónový kufrík patrí medzi obľúbené hračky i doplnky detských izbičiek. Sám o sebe vyzerá nádherne a čo potom, keď sa z neho stane truhla plná malých tajomstiev. Do kufríka môžete zabaliť desiatu, menšie hračky či pastelky. Je vyrobený z pevného kartónu s potlačou dinosaurov. Madlo je kovové rovna..
14,90 € 17,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Sass & Belle
Kartónový kufrík patrí medzi obľúbené hračky i doplnky detských izbičiek. Sám o sebe vyzerá nádherne a čo potom, keď sa z neho stane truhla plná malých tajomstiev. Do kufríka môžete zabaliť desiatu, menšie hračky či pastelky. Je vyrobený z pevného kartónu s potlačou zvieratiek. Madlo je kovové rovna..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Sass & Belle
Zaujímavý kartónový kufrík s leoparďou potlačou, ktorý vdýchne do vašej spálne či detskej izby kúsok divočiny .Jednoduché línie a nápadité farebné spracovanie zaujme na prvý pohľad. Kufrík je vyrobený z odolného a pevného kartónu, po celom obvode je spevnený a prešívaný silnou niťou. ..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Zobrazé 1 do 12 z 97 (9 strán)