Hlavné menu
Produkty v košíku

Detské samolepky na stenu

Značka: Sass & Belle
Detské nálepky na stenu s motívom nádherných jednorožcov rozžiaria izbičku Vašej ratolesti, žiarivými dúhami a našuchorenými mrakmi. Sú vyrobené v jemných odtieňoch s kontrastnými dávkami farieb.Ozdobte izbičku vášho dieťatka veselými jednorožcami. ..
5,70 €
Cena bez DPH:4,75 €
Veselú dekoráciu do detskej izby s motívom pandy si Vaše dieťa zamiluje na prvý pohľad! Vďaka metra si môžete jednoduchým spôsobom zaznamenávať, koľko Vaše dieťa meralo v určitom veku. Tento meter rozveselí každú detskú izbičku! Nalepovací meter slúži na meranie Vášho dieťaťa od jeho 60 do 180 cm, a..
6,50 €
Cena bez DPH:5,42 €
Ako veselú dekoráciu do detskej izby Vám odporúčame nalepovací meter s motívom žirafy, ktorý si Vaše dieťa zamiluje na prvý pohľad! Vďaka metra si môžete jednoduchým spôsobom zaznamenávať, koľko Vaše dieťa meralo v určitom veku. Tento meter rozveselí každú detskú izbičku!Pre najjednoduchšie manipulá..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Nálepka na stenu - meter pre deti Zvieratka Nálepka na stenu - meter pre deti Zvieratka
TOP
Ako veselú dekoráciu do detskej izby Vám odporúčame nalepovací meter s motívom zvieratiek, ktorý si Vaše dieťa zamiluje na prvý pohľad! Vďaka metra si môžete jednoduchým spôsobom zaznamenávať, koľko Vaše dieťa meralo v určitom veku. Tento meter rozveselí každú detskú izbičku!Pre najjednoduchšie mani..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Svietiaca nálepka na vypínač - Mačička Svietiaca nálepka na vypínač - Mačička
TOP
Samolepka, ktorá svieti v tme, slúži nielen ako dekorácia, ale aj ako pomôcka pre ľahkú orientáciu v tme. Roztomilý motív samolepky sa hodí do každej detskej izby a Vaše deti si ho zamilujú.Aplikácia je veľmi jednoduchá. Samolepku nalepíte nad vypínač či zásuvku tak, aby pod samolepkou neb..
2,70 €
Cena bez DPH:2,25 €
Samolepka, ktorá svieti v tme, slúži nielen ako dekorácia, ale aj ako pomôcka pre ľahkú orientáciu v tme. Roztomilý motív samolepky sa hodí do každej detskej izby a Vaše deti si ho zamilujú.Aplikácia je veľmi jednoduchá. Samolepku nalepíte nad vypínač či zásuvku tak, aby pod samolepkou neb..
2,70 €
Cena bez DPH:2,25 €
Svietiace hviezdy na stenu Svietiace hviezdy na stenu
Nové
Značka: ISO
Veľmi efektné nálepky na stenu, ktoré svietia v tme. Po zotmení / v tmavej miestnosti vytvárajú jedinečnú atmosféru.Svietia jasne, silno a dlho a veľmi rýchlo sa „nabíjajú“ (z prirodzeného aj umelého svetla). Samolepky je možné nalepiť na akýkoľvek rovný povrch, napríklad na stenu, strop, nábytok, d..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Sass & Belle
Tieto nálepky sa hodia do každej detskej izby chlapcom, ktorí zbožňujú rozprávky s dinosaurami. Vytvoria dobrodružne scény od úžasného T-rexa až po super Stegosaurusa, v žiarivých farebných tónoch sprevádzaných vzrušujúcimi nápismi. Nálepky oživia detskú izbu vesel..
5,70 €
Cena bez DPH:4,75 €
Chcete deťom urobiť radosť a skrášliť ich izbičku? Máme pre vás krásnu dekoráciu do izby v dizajne stromu s veselými zvieratkami.Nálepky sú vhodné pre oživenie steny v detskej izbe. Nalepujte podľa vlastnej fantázie na čistý, rovný a suchý povrch. Samolepka je v modernom veselom dizajne a deti určit..
6,70 €
Cena bez DPH:5,58 €
Premýšľate o veselej dekorácií do detskej izby pre Vašich najmenších? Rozveseľte im izbičku farebnými samolepkami vo veselom dizajne. Zvieratkový motív zaujme každého.Aplikácia nie je nijako zložitá, stačí zapojiť fantáziu a môžete začať tvoriť. Pri nalepovaní postupujte opatrne, aby sa pod samolepk..
11,30 €
Cena bez DPH:9,42 €
Romantická Eifellovka nikdy nevyjde z módy. Vyzdobte si byt touto nežnou samolepkou. Spolu s Eifellovkou ozdobia stenu motýliky a balóniky. Spolu na stene vytvoríte jemnú samolepiacu dekoráciu, ktorá oživí detskú izbu či obývačku.Samolepiaca dekorácia je jednoduchý a nenáročný spôsob, ako oživi..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Urobte svojim deťom radosť a vyzdobte im izbičku samolepkami so zvieratkami. Do rámčekov môžete pridať vlastné fotografie a vytvoriť tak originálny vzhľad. Usporiadať ich môžete podľa vlastnej fantázie.Nalepenie je veľmi jednoduché, postupujte pomaly a opatrne, aby nedošlo k poškodeniu alebo vz..
4,70 €
Cena bez DPH:3,92 €
Zobrazé 1 do 12 z 19 (2 strán)