Hlavné menu
Produkty v košíku

Detské batohy

Detské batohy sú nevyhnutným doplnkom pre každé dieťa. Poskytujú miesto na uloženie školských potrieb, hračiek a iných vecí, ktoré deti potrebujú nosiť so sebou.

Výhody detských batohov:

  • Poskytujú miesto na uloženie školských potrieb: Detské batohy poskytujú dostatok priestoru na uloženie všetkých školských potrieb, ako sú knihy, zošity, perá a ceruzky.
  • Sú pohodlné na nosenie: Detské batohy sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné na nosenie, s mäkkými ramennými popruhmi a nastaviteľným chrbtom.
  • Sú bezpečné: Detské batohy sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré ochránia obsah pred poškodením.

 

Detský batoh Caticorn Detský batoh Caticorn
-14 %
Značka: Sass & Belle
Tento detský batoh s roztomilým dizajnom mačičky Caticorn je vynikajúci do školy, na pikniky či turistiku. Má šikovnú rukoväť na prenášanie a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy.Batoh má hlavnú priehradku na zips a malé predné vrecko pre ľahký prístup. Rozmery: 27 x 13...
16,90 € 19,69 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Sass & Belle
Prineste si kúsok dúhy, kamkoľvek cestujete s týmto čarovným batohom. Nechajte sa inšpirovať žiarivými ružovými odtieňmi a našou veselou Betty Unicorn. Má šikovnú rukoväť na prenášanie a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy. Batoh má hlavnú priehradku na zips a malé predné vrecko pre ľahký pr..
14,40 €
Cena bez DPH:12,00 €
Detský mini batoh s motívom Červenej čiapočky Detský mini batoh s motívom Červenej čiapočky
-18 %
Značka: Rex London
Tento detský mini batôžtek s rozprávkovým motívom Červenej čiapočky je vynikajúci do školy, na výlety či pikniky. Má šikovnú rukoväť na prenášanie a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy.Batoh má hlavnú priehradku na zips a malé predné vrecko pre ľahký prístup. Rozmery: 1..
12,70 € 15,50 €
Cena bez DPH:10,58 €
Školský batoh Vesmír Školský batoh Vesmír
-24 %
Značka: Sass & Belle
Tento detský batoh s hravým motívom vesmíru v odtieňoch modrej je vynikajúci do školy, na pikniky či turistiku. Má šikovnú rukoväť na prenášanie a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy.Batoh má hlavnú priehradku na zips a malé predné vrecko pre ľahký prístup. Rozmery: 28,..
18,70 € 24,69 €
Cena bez DPH:15,58 €
Značka: Sass & Belle
Nádherný prívesok mačička Cutie, ktorý očarí každé dievčatko, či ženu.Doprajte svojmu batohu roztomilú mačičku Cutie v bielej farbe s jemnými ružovými detailami. Použiť ju môžete aj ako kľúčenku.Roztomilý a originálny darček pre Vašich blízkych.Farba: bielo - ružováRozmery: 9 x 3 x 8.1 cm..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Rex London
Tento detský batoh v roztomilom dizajne farebných zvieratiek je vynikajúci do školy, na pikniky či turistiku. Má šikovnú rukoväť na prenášanie a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy.Batoh má hlavnú priehradku na zips a malé predné vrecko pre ľahký prístup. Rozmery: 10 x ..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Rex London
Tento detský batoh s roztomilým dizajnom psíkov je vynikajúci do školy, na pikniky či turistiku. Má šikovnú rukoväť na prenášanie a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy.Batoh má hlavnú priehradku na zips a malé predné vrecko pre ľahký prístup. Rozmery: 10 x 21 x 25 cm (š..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Rex London
Tento detský batoh s vintage dizajnom dopravných prostriedkov je vynikajúci do školy, na pikniky či turistiku. Má šikovnú rukoväť na prenášanie a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy.Batoh má hlavnú priehradku na zips a malé predné vrecko pre ľahký prístup. Rozmery: 10 x..
15,00 €
Cena bez DPH:12,50 €