Hlavné menu
Produkty v košíku

Konferenčné stolíky

Konferenčný stolík Sheesham je vyrobený v netradičnom tvare písmena Z v prírodnej farbe. Povrch stolíka je tvorený unikátnym drevom zvaným sheesham, známym aj ako indický palisander. Táto drevina patrí k najkvalitnejším drevám s najvyššou hustotou. Podnož stolíka nadväzuje na dosku tak, aby spo..
125,00 €
Cena bez DPH:104,17 €
Značka: ostatné
Túžite po jedičnom konferenčnom stolíku, ktorý zaujme každú návštevu? Truhlica Factory Loft je skutočne neprehliadnuteľný doplnok do vašej obývačky. Je vyrobená z mangového dreva v rustikálnom vzhľade. Celkový dizajn vkusne dopĺňajú kožené prvky, kovové dekoratívne nity a pracky. Truh..
219,90 €
Cena bez DPH:183,25 €
Hľadáte originálny kúsok do vašej obývacej izby? Drevený stolík Alpha zaujme svojím elipsovitým dizajnom.Povrch stolíka je tvorený drevom sheesham a pod doskou sa vytvára priestor v podobe priehradky po celej dĺžke stolíka. Originálne drevo sheesham, tiež známe ako indický palisander, je známe svojo..
219,00 €
Cena bez DPH:182,50 €
Drevený konferenčný stolík Barracuda predstavuje stolík vo vintage štýle v klasickom obldžníkovom prevedení. Je vyrobený z recyklovaného teakového dreva, ktoré je veľmi tvrdé, no pružné. Teakové drevo sa získava z tropickej dreviny Tectona grandis. Obsahuje veľa olejnatých živíc, ktoré zachovávajú j..
209,00 €
Cena bez DPH:174,17 €
Stolík Silver prinesie do Vašej obývacej izby jedinečný štýl a dizajn. Originálny abstraktný povrch a použitá hliníková zliatina sú jednoducho neprehliadnuteľné. Použitie hliníka ako jediného materiálu robí stolík nielen ľahko udržiavateľným, ale aj stabilným. Zároveň mu dodáva moderný industriálny ..
197,00 €
Cena bez DPH:164,17 €
Tento mohutný konferenčný stolík je vyrobený z originálneho dreva sheesham, známeho ako indický palisander. I keď je zástupcom vidieckeho štýlu, devným dreveným podstavcom. Dizajn tohto stolíka je dôkazom toho, že aj drevo môže pôsobiť nadčasovo. Povrch stolíka je tvorený drevom sheesham. Táto drevi..
165,00 €
Cena bez DPH:137,50 €
V jednoduchosti a praktickosti je krása. Dva drevené stolíky pôsobia praktickým a zaujímavým dizajnom. Na čiernom kovovom ráme ležia dve štvorcové stolové dosky vyrobené z vysokokvalitnej dubovaj dyhy v prírodnom vzhľade. Bohatá kresba dreva im dodáva útulný a prirodzený šarm. Stolové dosky sú zárov..
136,00 €
Cena bez DPH:113,33 €
V jednoduchosti a praktickosti je krása. Dva drevené stolíky pôsobia praktickým a zaujímavým dizajnom. Na čiernom kovovom ráme ležia dve štvorcové stolové dosky vyrobené z vysokokvalitnej bukovej dyhy v prírodnom vzhľade. Bohatá kresba dreva im dodáva útulný a prirodzený šarm. Stolové dosky sú zárov..
136,00 €
Cena bez DPH:113,33 €
Štýlové stolíky v rustikálnom prevedení.  Sivý odtieň a výrazná kresba dreva im dodáva nádherný vzhľad, ozdobné prúžky na nohách pôsobia šarmantným dojmom. Vďaka rôznym veľkostiam viete stolíky používať naozaj univerzálne - či už ako konferenčný stolík, bočný stolík alebo nočný stolík. Stolíky ..
109,00 €
Cena bez DPH:90,83 €
Tieto nádherné prírodné stolíky sú prevedené do troch kusov. Úžasná štruktúra dreva a prírodný charakter nábytku prinesú do priestoru atmosféru prírody. Jednoduchý tvar stolíkov je nadčasový, preto ich môžete využiť naozaj všestranne. Trojicu stolíkov je možné umiestniť kdekoľvek, či už vedľa seba a..
109,00 €
Cena bez DPH:90,83 €
Odkladací stolík Marrakesch bude okamžite novým doplnkom vášho interiéru. Jeho strieborný povrch bol opracovaný tepaním, vďaka čomu ho zdobia vzrušujúce vzory a bočné pruhy. Tieto vytvárajú zaujímavú hru svetla a tieňov, v závislosti od uhla dopadu svetla vyzerá stolík vždy trochu inak. Aj napriek e..
135,00 €
Cena bez DPH:112,50 €
Odkladací stolík Marrakesch bude okamžite novým doplnkom vášho interiéru. Jeho zlatý povrch bol opracovaný tepaním, vďaka čomu ho zdobia vzrušujúce vzory a bočné pruhy. Tieto vytvárajú zaujímavú hru svetla a tieňov, v závislosti od uhla dopadu svetla vyzerá stolík vždy trochu inak. Aj napriek extrav..
135,00 €
Cena bez DPH:112,50 €
Zobrazé 1 do 12 z 31 (3 strán)