Hlavné menu
Produkty v košíku

Hracie podložky

Hracie podložky sú skvelým doplnkom pre fanúšikov stolných hier a kariet. Naše podložky sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú rôzne dizajny, ktoré prispievajú ku krajšiemu zážitku pri hraní.
Hracia podložka - mesto s dopravnými značkami, 130 cm Hracia podložka - mesto s dopravnými značkami, 130 cm
🔥 TOP
Značka: ostatné
Vodeodolná podložka na hranie s motívom mestečka a dopravy zaujme každé dieťa. Súčasťou balenia je aj sada dopravných značiek.  Podložka slúži ako herný priestor pre deti, kde sa môžu hrať s autíčkami a jazdiť po "ceste". Táto podložka podporuje rozvíjanie detskej fantázie. Okrem izbičiek nájde u..
13,79 €
Cena bez DPH:11,49 €
Značka: ostatné
Mäkká penová podložka, ktorá slúži nielen ako plocha tlmiaca náraz. Umiestniť ju možno do každej detskej izbičky, detského kútika alebo škôl a škôlok. Jednotlivé dosky sa jednoducho skladajú ako puzzle, a dajú sa tak rôzne pokladať do požadovaných tvarov Deti sa môžu na podložke nerušene hrať ..
15,70 €
Cena bez DPH:13,08 €
Značka: ostatné
Fantastická fotopodložka, ktorá uľahčí vytvorenie krásnej spomienky na prvé dni a týždne života dieťatka. Šnúrkou si označte mesiace a zvečnite na fotkách, ako rýchlo bábätko rastie. Rovnaké pozadie uľahčí videnie zmien, ktoré sa u dieťaťa odohrávajú. Vďaka podložke vytvoríte jedinečnú pamiatk..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: ostatné
Fantastická fotopodložka, ktorá uľahčí vytvorenie krásnej spomienky na prvé dni a týždne života dieťatka. Podložka obsahuje dúhu tlmených farieb spolu s číslami a nápismi na označenie týždňov a mesiacov. Okrem toho súprava obsahuje obláčik a šípku, ktoré uľahčia označenie jednotlivých štádií vývo..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: ostatné
Hracia penová podložka na hranie s mestským vzorom. Skvele sa bude hodiť ako koberec v detskej izbe. Podložka izoluje od chladu a tlmí padanie. Vaše dieťa sa bude môcť bezpečne hrať na podlahe. Bude ideálna na učenie sa plaziť a chodiť. Protišmyková konštrukcia zaistí bezpečnosť batoľaťa pri j..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: ostatné
Veľká jednostranná penová podložka na hranie s mestským vzorom. Skvele sa bude hodiť ako koberec v detskej izbe. Podložka izoluje od chladu a tlmí padanie. Vaše dieťa sa bude môcť bezpečne hrať na podlahe. Bude ideálna na učenie sa plaziť a chodiť. Protišmyková konštrukcia zaistí bezpečnosť ba..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Hracia podložka Autíčka - farebná Hracia podložka Autíčka - farebná
🔥 TOP
Značka: ostatné
Vodeodolná podložka na hranie s motívmi dopravy a autíčok sa bude páčiť všetkým deťom. Súčasťou balenia je aj sada dopravných značiek a nálepiek, ktoré sa na ne nalepia. Podložka slúži ako herný priestor pre deti, kde sa môžu hrať s autíčkami a jazdiť po "ceste", ale môžu sa tu hrať aj s i..
12,89 €
Cena bez DPH:10,74 €
Hracia podložka pre dieťa - 85 cm Hracia podložka pre dieťa - 85 cm
Nové
Značka: ostatné
Okrúhla podložka vyrobená z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Podložka je jednostranná. Skvele sa bude hodiť ako koberec v detskej izbe. Moderný dizajn miestnosť oživí a interiér zútulní. Podložka izoluje od chladu a tlmí padanie. Vaše dieťa sa bude môcť bezpečne hrať na podlahe. Dobre ..
22,70 €
Cena bez DPH:18,92 €
Hracia podložka Mesto + dopravné značky, 130 cm Hracia podložka Mesto + dopravné značky, 130 cm
🔥 TOP
Značka: ostatné
Vodeodolná podložka na hranie s motívmi dopravy a autíčok sa bude páčiť všetkým deťom. Súčasťou balenia je aj sada dopravných značiek a nálepiek, ktoré sa na ne nalepia.  Podložka slúži ako herný priestor pre deti, kde sa môžu hrať s autíčkami a jazdiť po "ceste", ale môžu sa tu hrať aj s inými h..
11,79 €
Cena bez DPH:9,83 €
Značka: ostatné
Krásna detská podložka s designom mesta. Dokonalý koberček do detskej izby. Izoluje od chladu a pohlcuje kvapky. Vaša dieťa sa bude môcť hrať na podlahe bezpečne. Dokonalé doplnenie do detskej izby, zábavné pre každé dieťa. Podložka spestrí hru a prebudí v dieťati kreativitu. Hra na podložke bude..
5,12 €
Cena bez DPH:4,27 €
Hracia podložka s taškou na hračky 144cm Hracia podložka s taškou na hračky 144cm
-19 %
Značka: ostatné
Okrúhla podložka s mestským motívom poskytne deťom pohodlie pri hre, je mäkká a príjemná na dotyk. Ideálne na hranie, učenie sa prvých pohybov, zdvíhanie hlavy, padanie cez brucho a ďalšie. Kruh s priemerom 144 centimetrov ponúka dostatok priestoru pre zábavu! Celé sa to zároveň dá rýchlo zmeniť ..
21,69 € 26,90 €
Cena bez DPH:18,08 €
Značka: ostatné
Veľkosť podložky významne ovplyvňuje jej funkčnosť; zmestí sa naraz niekoľko detí alebo veľa rôznych hračiek. Môžete ju použiť ako koberec v detskej izbe, jej živé farby určite potešia každé batoľa. Stane sa nevyhnutným priateľom detských hier. Bude dieťa sprevádzať v každej fáze vývoja. Podložka je..
27,98 €
Cena bez DPH:23,32 €