Hlavné menu
Produkty v košíku

Svietniky

Svietiaca LED lampa s hviezdami - väčšia Svietiaca LED lampa s hviezdami - väčšia
-41 %
Značka: ostatné
Porcelánová lampa s hviezdičkami v LED prevedení (lampa svieti po zapnutí tlačidla a evokuje svit sviečky). Pohon na 3 batérie LR44, ktoré sú súčasťou balenia. Uvedená cena platí pre 1 ks väčšej varianty lampy na fotografii...
7,69€ 13,03€
Značka: Chic Antique
Jednoduchý kovový svietnik, do ktorého umiestnite dlhé úzke sviečky. Senzačne vynikne ako ústredná výzdoba jedálenského stola alebo ním ozdobte parapet okna. Svietnik je vyrobený z pevného kovu s ozdobným zakončením. Farba je čierna, matná. Kalíšky na sviečky sú umiestnené do oblúka, a tak sviečky ..
17,00€
Značka: ostatné
Roztomilý kovový lampáš vhodný na čajovú sviečku. Urobí radosť ako drobný darček a ozdobí každý kúsok domova. Lampášik je možné postaviť do priestoru alebo vďaka vrchnému pohyblivému uchu zavesiť. Lampáš sa hodí na vianočné zdobenie, motív hviezdičky alebo anjelika k to..
4,90€
Značka: Clayre & EEF
Rustikálny svietnik tvorený zo sklenenej nádoby pre vloženie sviečky a drôteného obalu s uchom. Sklenenú časť možno vybrať a umývať, uško je pohyblivé. Predná časť svietnika je zdobená motívom srdiečka. Do svietnika sa hodí klasická čajová sviečka aj menšia valcovitá sviečka. Rovnako tak dobre sa d..
9,19€
Svietiaca LED lampa s hviezdami - menšia Svietiaca LED lampa s hviezdami - menšia
-50 %
Značka: ostatné
Porcelánová lampa s hviezdičkami v LED prevedení (lampa svieti po zapnutí tlačidla a evokuje svit sviečky). Pohon na 3 batérie LR44, ktoré sú súčasťou balenia. Uvedená cena platí pre 1 ks menšej varianty lampy na fotografii...
5,69€ 11,38€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)