Hlavné menu
Produkty v košíku

Balenie darčekov

Značka: ostatné
Pevná kartónová krabica s vekom ideálna ako krabička na darček. Krabica má pevnú konštrukciu a dobre drží tvar. Z vonkajšej strany je zdobená motívom bodiek alebo prúžkov, vo vnútri je čisto biela. Krabica má okrúhly tvar a hodí sa na uloženie najrôznejších drobností. Uvedená cena platí pre 1 ks st..
4,69€
Značka: ostatné
Pevná kartónová krabica s vekom ideálna ako krabička na darček. Krabica má pevnú konštrukciu a dobre drží tvar. Z vonkajšej strany je zdobená motívom kvetín, vo vnútri je čisto biela. Krabičku môžete použiť aj v domácnosti pre uloženie najrôznejších drobností a pokladov. Uvedená cena platí pre 1 ks..
2,19€
Značka: ostatné
Nádherná kartónová krabica, z ktorej sála sviežosť prírody. Potlač listov pôsobí vzdušným dojmom, a tak krabička nemusí slúžiť len na zabalenie darčeka. Vložiť do nej môžete najrôznejšie drobnosti každodennej potreby a vytvoriť z nej nápaditú bytovú dekoráciu. Krabica je vyrobená z veľmi pevného ka..
3,50€
Darčeková krabička "Pink bow"
-46 %
Značka: Clayre & EEF
Krásna kartónová krabička s jemným dekórom bodiek dozdobená stužkou s mašličkou. Krabička je vhodná na uschovanie šperkov či iných drobností. Malá pozornosť zabalená v tejto škatuľke poteší každého! Vo vnútri krabičky je vložený molitanový podklad s prierezom na umiestnenie prstienka, náušníc či náh..
0,99€ 1,83€
Značka: ostatné
Nádherná kartónová krabica, z ktorej sála sviežosť prírody. Potlač listov pôsobí vzdušným dojmom, a tak krabička nemusí slúžiť len na zabalenie darčeka. Vložiť do nej môžete najrôznejšie drobnosti každodenné potreby a vytvoriť z nej nápaditú bytovú dekoráciu. Krabica je vyrobená z veľmi pevného kar..
4,99€
Značka: ostatné
Kartónová krabica s motívom medvedíkov zaujme svojím roztomilým vzhľadom predovšetkým deti. Je preto priamo stvorená k využitiu pri balení darčekov pre našich najmenších. Tí si do nej môžu následne schovávať najrôznejšie cennosti, šperky či menšie hračky. Z vonkajšej strany je krabička zdobená motí..
2,19€
Značka: ostatné
Elegantná darčeková krabica vyrobená z veľmi pevného kartónu. Zaujme nádhernými orientálnymi ornamentami a ľadovo tmavo modrou farbou. Ideálna k rýchlemu zabaleniu darčeka najmä pre mužov. Krabičku potom môžete využiť na uloženie drobných predmetov. Kúpte si celú sadu týchto krásnych krabičiek a vyz..
5,59€
Baliaci papier červený mix 200 x 70 cm
-20 %
Značka: ostatné
Pevný baliaci papier v rolke, ktorý dokonale zabalí každý darček. Papier má z lícovej strany pruhy v kombinácii červenej a bielej, z rubovej strany je čisto biely. Má silný a hladký povrch. Dobre sa s ním pracuje, netrhá sa a prispôsobí sa tvaru baleného darčeka. Papier je v rolke vysokej 70 c..
1,99€ 2,49€
Darčeková krabička "Red bow" Darčeková krabička "Red bow"
-40 %
Značka: Clayre & EEF
Krásna kartónová škatuľa s jemným dekórom bodiek dozdobená stužkou s mašličkou. Krabička je vhodná na uschovanie šperkov či iných drobností. Malá pozornosť zabalená v tejto škatuľke poteší každého! Vo vnútri krabičky je vložený molitanový podklad s prierezom na umiestnenie prstienka, náušníc či nára..
0,79€ 1,32€
Značka: ostatné
Elegantná darčeková krabica vyrobená z veľmi pevného kartónu. Zaujme nádhernými orientálnymi ornamentami a ľadovo modrou farbou. Ideálna k rýchlemu zabaleniu darčeka najmä pre mužov. Krabičku potom môžete využiť na uloženie drobných predmetov. Kúpte si celú sadu týchto krásnych krabičiek a vyzdobte ..
4,69€
Darčeková krabička "Blue bow" Darčeková krabička "Blue bow"
-40 %
Značka: Clayre & EEF
Krásna kartónová krabička s jemným dekórom bodiek dozdobená stužkou s mašličkou. Krabička je vhodná na uschovanie šperkov či iných drobností. Malá pozornosť zabalená v tejto škatuľke poteší každého! Vo vnútri krabičky je vložený molitanový podklad s prierezom na umiestnenie prstienka, náušníc či nár..
0,79€ 1,32€
Značka: ostatné
Pevná kartónová krabica s vekom ideálna ako krabička na darček. Krabica má pevnú konštrukciu a dobre drží tvar. Je spracovaná v módnom dizajne, kombinuje béžový alebo ružový podklad so zlatým zdobením a nápismi. Uvedená cena platí pre 1 ks najmenšej varianty škatuľky s motívom prúžkov na fotog..
3,99€
Zobrazé 1 do 12 z 38 (4 strán)