Hlavné menu
Produkty v košíku

Balenie darčekov

Značka: ostatné
Nádherná kartónová krabica, z ktorej sála sviežosť prírody. Potlač listov pôsobí vzdušným dojmom, a tak krabička nemusí slúžiť len na zabalenie darčeka. Vložiť do nej môžete najrôznejšie drobnosti každodenné potreby a vytvoriť z nej nápaditú bytovú dekoráciu. Krabica je vyrobená z veľmi pevného kar..
4,99€
Darčeková krabička "Blue bow" Darčeková krabička "Blue bow"
-40 %
Značka: Clayre & EEF
Krásna kartónová krabička s jemným dekórom bodiek dozdobená stužkou s mašličkou. Krabička je vhodná na uschovanie šperkov či iných drobností. Malá pozornosť zabalená v tejto škatuľke poteší každého! Vo vnútri krabičky je vložený molitanový podklad s prierezom na umiestnenie prstienka, náušníc či nár..
0,79€ 1,32€
Darčekový sáčok Vintage - najväčší Darčekový sáčok Vintage - najväčší
-30 %
Značka: Chic Antique
Pevný papierový sáčok vyrobený z recyklovaného papiera s motívom anjelikov a nôt. Vo vrchnej časti nájdete čipkovú stužku, ktorá sáčok ozdobí a ľahko uzavrie. Skvele sa hodí na rýchle zabalenie napríklad mäkkých darčekov alebo sladkostí na Mikuláša. Poteší všetkých milovníkov retro vintage vecí. U..
2,50€ 3,57€
Značka: ostatné
Pevná kartónová krabica s vekom ideálna ako krabička na darček. Krabica má pevnú konštrukciu a dobre drží tvar. Z vonkajšej strany je zdobená motívom bodiek alebo prúžkov, vo vnútri je čisto biela. Krabica má okrúhly tvar a hodí sa na uloženie najrôznejších drobností. Uvedená cena platí pre 1 ks na..
3,69€
Značka: ostatné
Šikovná krabička z pevného kartónu poslúži ako obal na darček alebo bytový doplnok pre uloženie najrôznejších drobností. Krabička je pevná a dobre drží tvar. Vnútri je čisto biela, z vonku ju zdobí dekór kociek a kvetín na viečku. Povrch je lesklý a hladký. Uvedená cena platí pre 1 ks najmenšej var..
2,50€
Značka: ostatné
Štýlová krabička z pevného kartónu s viečkom báječne poslúži pre zabalenie najrôznejších darčekov. Samozrejme ju možno použiť aj ako úložný priestor. Perfektne do nej zapadnú napríklad fotografie či drobné cennosti. Výhodou tejto škatuľky je jej pevné prevedenie. Krabička je preto pomerne odol..
2,19€
Baliaci papier červený mix 200 x 70 cm
-20 %
Značka: ostatné
Pevný baliaci papier v rolke, ktorý dokonale zabalí každý darček. Papier má červený podklad so zdobením bielych bodiek alebo vločiek. Rubová strana je čisto biela. Papier je pevný a jemne lesklý. Dobre sa s ním pracuje, netrhá sa a prispôsobí sa tvaru baleného darčeka. Papier je v rolke vysokej 70 ..
2,29€ 2,86€
Značka: ostatné
Elegantná darčeková krabica vyrobená z veľmi pevného kartónu. Zaujme nádhernými orientálnymi ornamentami a ľadovo modrou farbou. Ideálna k rýchlemu zabaleniu darčeka najmä pre mužov. Krabičku potom môžete využiť na uloženie drobných predmetov. Kúpte si celú sadu týchto krásnych krabičiek a vyzdobte ..
4,69€
Značka: ostatné
Šikovná krabička z pevného kartónu poslúži ako obal na darček alebo bytový doplnok pre uloženie najrôznejších drobností. Krabička je pevná a dobre drží tvar. Vnútri je čisto biela, z vonku ju zdobí dekór svetlo ružových kociek a kvetiniek na viečku. Povrch je lesklý a hladký. Uvedená cena platí pre..
3,50€
Baliaci papier mix 200 x 70 cm
-41 %
Značka: ostatné
Veselý baliaci papier ideálny na zabalenie darčekov pre deti i hravých dospelých. Papier je potlačený nápismi Happy birthday alebo motívom sovičiek. Z rubovej strany je papier čisto biely. Darček zabalený v tomto retro baliacom papieri bude vyzerať skvele! Papier je veľmi pevný a dobre sa s ním pra..
1,99€ 3,37€
Baliaci papier Retro 200 x 70 cm
TOP
Značka: ostatné
Pevný baliaci papier s potlačou nápisov alebo bodiek. Základ tvorí prírodný hnedý papier pripomínajúci kraftový kartón. Je veľmi pevný a odolný. Lícová strana je zdobená nápismi Happy Birthday alebo striebornými bodkami. Darček zabalený v tomto retro baliacom papieri bude vyzerať skvele! Papier sa ..
2,50€
Značka: ostatné
Šikovná krabička z pevného kartónu poslúži ako obal na darček alebo bytový doplnok pre uloženie najrôznejších drobností. Krabička je pevná a dobre drží tvar. Vnútri je čisto biela, z vonku ju zdobí dekór kvetiniek a svetlo ružové prúžky na viečku na viečku. Povrch je lesklý a hladký. Uvedená cena p..
3,69€
Zobrazé 1 do 12 z 40 (4 strán)