Hlavné menu
Produkty v košíku

Lapače a odpudzovače

V našej kategórii "Lapače a odpudzovače" nájdete širokú škálu produktov, ktoré vám pomôžu kontrolovať hmyz a nežiaduce škodcov v váš domove alebo záhrade. Ponúkame efektívne lapače hmyzu, elektrické odpudzovače, ultrazvukové odpudzovače a prírodné repelenty, ktoré vám umožnia udržať nežiaduci hmyz preč a vytvoriť si príjemné a pohodlné prostredie. S našimi produktmi si môžete vychutnať bezstarostné chvíle v domácnosti alebo vonku v prírode, bez rušivého prítomnosti hmyzu.
Solárny odpudzovač krtkov a hlodavcov - 2 ks Solárny odpudzovač krtkov a hlodavcov - 2 ks
🔥 TOP
Značka: ostatné
Sada dvoch solárnych odpudzovačov škodcov - využíva princíp vibrácie ultrazvukových vĺn. Odpudzovač vysiela ultrazvukové vlny s frekvenčným rozsahom 400 - 1000 Hz, nepočuteľné pre ľudí a domáce zvieratá. Ultrazvukové vlny v tomto frekvenčnom rozsahu dráždia sluchové orgány a nervový systém bežných z..
14,70 €
Cena bez DPH:12,25 €
Značka: ostatné
Tento lapač vás oslobodí od nepríjemného hmyzu a vďaka nízkej spotrebe energie, nezvýši vaše účty. Vyžarovaním svetla špeciálnej farby účinne priťahuje lietajúci hmyz a pomocou elektrického náboja ho zničí. Funguje bez použitia chémie, neemituje látky škodlivé pre životné prostredie, čo znamená, ..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: ostatné
Moderná insekticídna lampa hygienicky bojuje proti lietajúcemu hmyzu, ako sú komáre, mole, muchy a osy. Využíva špecifické vlnové dĺžky svetelného spektra, ktoré sú vysoko účinné v boji proti lietajúcemu hmyzu (aktívnemu cez deň aj v noci). Použité fialové svetlo je úplne neškodné pre ľudí a z..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: ostatné
Tento lapač vás oslobodí od nepríjemného hmyzu a vďaka nízkej spotrebe energie, nezvýši vaše účty.Vyžarovaním svetla špeciálnej farby účinne priťahuje lietajúci hmyz a pomocou elektrického náboja ho zničí. Funguje bez použitia chémie, neemituje látky škodlivé pre životné prostred..
11,60 €
Cena bez DPH:9,67 €
Značka: ostatné
Lepiace motýle sú zaručenou ochranou rastlín pred hmyzom a škodcami. Sýto žltá farba dokonale naláka všetkých škodcov. V balení obdržíte 12 motýľov s obojstrannou snímateľnou fóliou. Fungujú na zápich do kvetináča či záhonu. Lepiace pasce vo forme sýto žltých motýľov sú vhodné pre izbové aj vonka..
2,49 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: ostatné
Pásku odpudzujúcu vtáky je možné nainštalovať všade tam, kde si všimnete nežiaducu prítomnosť vtákov. Je účinným odpudzovačom nielen škorcov, ale aj lesnej zveri. Povrch pásky je pokrytý špeciálnym holografickým vzorom, ktorý ovplyvňuje zrak prechádzajúcich vtákov.  Páska je navinutá na rolke...
4,60 €
Cena bez DPH:3,83 €
Značka: Repest
Pásku odpudzujúcu vtáky je možné nainštalovať všade tam, kde si všimnete nežiaducu prítomnosť vtákov. Je účinným odpudzovačom nielen škorcov, ale aj lesnej zveri. Povrch pásky je pokrytý špeciálnym holografickým vzorom, ktorý ovplyvňuje zrak prechádzajúcich vtákov.  Páska je navinutá na rolke...
5,30 €
Cena bez DPH:4,42 €
Solárny odpudzovač krtkov - 2 ks Solárny odpudzovač krtkov - 2 ks
-15 %
Značka: ostatné
Solárny odpudzovač je ideálny pre bezpečné odstránenie krtkov, hrabošov a iných neobľúbených hlodavcov. Hlodavce nemajú možnosť si zvyknúť na toto zariadenie. Vysielaním nízkofrekvenčných vibrácií ( 400 - 1000 Hz) vyvoláva prístroj u krtkov a hrabošov takzvané únikové správanie ako pri zemetrasení. ..
11,79 € 13,79 €
Cena bez DPH:9,83 €
Značka: ostatné
Vodotesný odpudzovač zvierat, ktorý funguje tak, že vyžaruje silný ultrazvuk. Bezpečne odpudzuje rôzne zvieratá: mačky, psy, skunky, hlodavce, potkany, hmyz, jelene atď. Vydávané zvuky zvieratám veľmi prekážajú, preto ich účinne odplašia bez toho, aby im ublížili. Zariadenie sa zapne, keď zvie..
18,39 €
Cena bez DPH:15,33 €
Značka: ostatné
Účinný odpudzovač zvierat založený na princípe vyžarovania rôznych ultrazvukových frekvencií a silnom LED svetle. Vydávané zvuky a svetelné záblesky zvieratám veľmi prekážajú, preto ich účinne odplašia bez toho, aby im ublížili. Zariadenie sa zapne, keď sa zviera dostane do dosahu snímača pohy..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Značka: ostatné
Sada 2 odpudzovačov škodcov je ideálna pre záhrady, trávniky, poľnohospodárske plodiny a pod. Vďaka inovatívnemu dizajnu a solárnej energii sú praktickým a ekologickým riešením pre udržanie bezpečného priestoru okolo vášho domu a záhrady. Aby zariadenie optimálne fungovalo, je vhodné ho umiestniť..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: ostatné
Lapač hmyzu je moderné zariadenie, ktoré účinne pomáha kontrolovať populáciu hmyzu vo vašom prostredí. Technická špecifikácia: lákanie hmyzu svetlom a teplom 7 bielych a 8 fialových LED diód 4 režimy osvetlenia na prilákanie rôznych druhov hmyzu lepidlo, ktoré zabráni úniku zachytenéh..
11,30 €
Cena bez DPH:9,42 €
Značka: Malatec
Sieťka proti hmyzu je nevyhnutnosťou v letných dňoch, keď sa osy, včely, muchy či komáre snažia dostať dovnútra bytu, letnej chaty alebo kempingu. Moskytiéra na dvere ich účinne zastaví a zároveň zabezpečí voľné prúdenie vzduchu a nebude blokovať prístup svetla. JEDNODUCHÁ MONTÁŽ - sieťka proti h..
9,93 €
Cena bez DPH:8,28 €
Mucholapka - lepidlo proti hmyzu 10 m Mucholapka - lepidlo proti hmyzu 10 m
🔥 TOP
Značka: ostatné
Muchy sú nepríjemným spoločníkom takmer všade. Ich trus spôsobuje nečistoty a môže spôsobiť choroby. Mucholapka na rolke je alternatívna, efektívna a ekologická metóda boja proti muchám v budovách hospodárskych zvierat a na iných domácich miestach. Lepidlo v rolke je vyrobené z najlepšieho materiálu..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: ostatné
Repelent proti komárom vo forme náramku. Repelent funguje tak, že vydáva zvuky krídel samca komára. Samičky komárov sa tejto oblasti začnú po chvíli vyhýbať. Žiadne chemikálie, žiadne jedy, žiadne vône. Po odstránení zariadenia z remienka je možné ho pripevniť na klobúk, topánky, tašky, oblečenie..
3,70 €
Cena bez DPH:3,08 €
Značka: ostatné
Vodotesný odpudzovač zvierat fungujúci na princípe vyžarovania ultrazvuku a LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vstúpi do pracovného rozsahu snímača pohybu,..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: ostatné
Účinný odpudzovač zvierat fungujúci na princípe vyžarovania rôznych frekvencií ultrazvuku a silného LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vstúpi do pracovného..
33,00 €
Cena bez DPH:27,50 €
Značka: ostatné
Elektrický lapač na lietajúci hmyz. Zariadenie obsahuje trojvrstvovú sieťovú štruktúru. Stredná vrstva sieťky pri kontakte s hmyzom vyšle elektrický impulz, ktorý hmyz okamžite zabije. Vlastnosti: napájanie: vstavaná batéria 3,7V 1200mAh napätie siete: 3500-3800V rozmery: 42,5x22,8x4,5c..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €