Hlavné menu
Produkty v košíku

Lapače a odpudzovače

V našej kategórii "Lapače a odpudzovače" nájdete širokú škálu produktov, ktoré vám pomôžu kontrolovať hmyz a nežiaduce škodcov v váš domove alebo záhrade. Ponúkame efektívne lapače hmyzu, elektrické odpudzovače, ultrazvukové odpudzovače a prírodné repelenty, ktoré vám umožnia udržať nežiaduci hmyz preč a vytvoriť si príjemné a pohodlné prostredie. S našimi produktmi si môžete vychutnať bezstarostné chvíle v domácnosti alebo vonku v prírode, bez rušivého prítomnosti hmyzu.
Značka: ostatné
Vodotesný odpudzovač zvierat fungujúci na princípe vyžarovania ultrazvuku a LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vstúpi do pracovného rozsahu snímača pohybu,..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: ostatné
Sada dvoch solárnych odpudzovačov škodcov - využíva princíp vibrácie ultrazvukových vĺn. Odpudzovač vysiela ultrazvukové vlny s frekvenčným rozsahom 400 - 1000 Hz, nepočuteľné pre ľudí a domáce zvieratá. Ultrazvukové vlny v tomto frekvenčnom rozsahu dráždia sluchové orgány a nervový systém bežných z..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: ostatné
Tento lapač vás oslobodí od nepríjemného hmyzu a vďaka nízkej spotrebe energie, nezvýši vaše účty. Vyžarovaním svetla špeciálnej farby účinne priťahuje lietajúci hmyz a pomocou elektrického náboja ho zničí. Funguje bez použitia chémie, neemituje látky škodlivé pre životné prostredie, čo znamená, ..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: ostatné
Účinný odpudzovač zvierat fungujúci na princípe vyžarovania rôznych frekvencií ultrazvuku a silného LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vstúpi do pracovného..
43,90 €
Cena bez DPH:36,58 €
Elektrický lapač hmyzu 5W - čierny Elektrický lapač hmyzu 5W - čierny
-17 %
Značka: ostatné
Tento lapač vás oslobodí od nepríjemného hmyzu a vďaka nízkej spotrebe energie, nezvýši vaše účty.Vyžarovaním svetla špeciálnej farby účinne priťahuje lietajúci hmyz a pomocou elektrického náboja ho zničí. Funguje bez použitia chémie, neemituje látky škodlivé pre životné prostred..
9,90 € 11,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: ostatné
Solárny lapač predstavuje spôsob, ako sa zbaviť otravného hmyzu. Nádoba obsahuje dva otvory, do ktorých je možné hmyz nalákať. Pre zvýšenie účinku je lapač vybavený solárnym panelom, ktorý po nasvietení aktivuje modré svetlo lákajúce hmyz. Taktiež je na prilákanie hmyzu možné naliať do lapača trochu..
9,39 €
Cena bez DPH:7,83 €
Značka: ostatné
HOLOGRAPHIC + WATERPROOF - holografický povlak vytvára dojem trojrozmernosti a hĺbky na povrchu. Ako keby bola sova skutočná. Tento efekt sa dosahuje použitím špeciálnych fólií a náterov, ktoré odrážajú svetlo rôznymi spôsobmi. Farby sú navrhnuté tak, aby odrádzali vytváraním vysoko reflexného svetl..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: ostatné
Pásku odpudzujúcu vtáky je možné nainštalovať všade tam, kde si všimnete nežiaducu prítomnosť vtákov. Je účinným odpudzovačom nielen škorcov, ale aj lesnej zveri. Povrch pásky je pokrytý špeciálnym holografickým vzorom, ktorý ovplyvňuje zrak prechádzajúcich vtákov.  Páska je navinutá na rolke...
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: ostatné
Solárny odpudzovač je ideálny pre bezpečné odstránenie krtkov, hrabošov a iných neobľúbených hlodavcov. Hlodavce nemajú možnosť si zvyknúť na toto zariadenie. Vysielaním nízkofrekvenčných vibrácií ( 400 - 1000 Hz) vyvoláva prístroj u krtkov a hrabošov takzvané únikové správanie ako pri zemetrasení. ..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: ostatné
Už vás nebaví lietajúci hmyz a jeho špinavé stopy na oknách a iných miestach vo vašej domácnosti? Elektrická pasca na muchy umožní okamžitú smrť škodcu a po boji s otravným hmyzom nezanechá nevzhľadné nečistoty. Je určený na ničenie všetkých druhov hmyzu. Elektrická plácačka na muchy je úplne bez..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: ostatné
Elektrický lapač na lietajúci hmyz. Zariadenie obsahuje trojvrstvovú sieťovú štruktúru. Stredná vrstva sieťky pri kontakte s hmyzom vyšle elektrický impulz, ktorý hmyz okamžite zabije. Vlastnosti: napájanie: vstavaná batéria 3,7V 1200mAh napätie siete: 3500-3800V rozmery: 42,5x22,8x4,5c..
9,89 €
Cena bez DPH:8,24 €
Značka: Malatec
Sieťka proti hmyzu je nevyhnutnosťou v letných dňoch, keď sa osy, včely, muchy či komáre snažia dostať dovnútra bytu, letnej chaty alebo kempingu. Moskytiéra na dvere ich účinne zastaví a zároveň zabezpečí voľné prúdenie vzduchu a nebude blokovať prístup svetla. JEDNODUCHÁ MONTÁŽ - sieťka proti h..
11,00 €
Cena bez DPH:9,17 €
Značka: ostatné
Muchy sú nepríjemným spoločníkom takmer všade. Ich trus spôsobuje nečistoty a môže spôsobiť choroby. Mucholapka na rolke je alternatívna, efektívna a ekologická metóda boja proti muchám v budovách hospodárskych zvierat a na iných domácich miestach. Lepidlo v rolke je vyrobené z najlepšieho materiálu..
7,69 €
Cena bez DPH:6,41 €
Značka: ostatné
Repelent proti komárom vo forme náramku. Repelent funguje tak, že vydáva zvuky krídel samca komára. Samičky komárov sa tejto oblasti začnú po chvíli vyhýbať. Žiadne chemikálie, žiadne jedy, žiadne vône. Po odstránení zariadenia z remienka je možné ho pripevniť na klobúk, topánky, tašky, oblečenie..
6,20 €
Cena bez DPH:5,17 €
Značka: ostatné
Účinný odpudzovač zvierat Sova fungujúci na princípe vyžarovania rôznych ultrazvukových frekvencií a silného LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vstúpi do p..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Ultrazvukový odpudzovač zvierat, hlodavcov a vtákov Ultrazvukový odpudzovač zvierat, hlodavcov a vtákov
🔥 TOP
Značka: Repest
DVOJITÝ REPRODUKTOR A SVETELNÝ SIGNÁL - správne vyladené reproduktory sú prispôsobené na vyžarovanie ultrazvukových vĺn nepríjemných pre zvieratá. Okrem toho je odpudzovač vybavený LED diódami, ktoré dávajú biely a červený svetelný signál. PIR SYSTÉM DETEKCIE POHYBU - senzor má dosah až 10 metrov..
30,90 €
Cena bez DPH:25,75 €
Značka: ostatné
Solárny odpudzovač je ideálny pre bezpečné odstránenie krtkov, hrabošov a iných neobľúbených hlodavcov. Hlodavce nemajú možnosť si zvyknúť na toto zariadenie. Vysielaním nízkofrekvenčných vibrácií ( 400 - 1000 Hz) vyvoláva prístroj u krtkov a hrabošov takzvané únikové správanie ako pri zemetrasení. ..
21,70 €
Cena bez DPH:18,08 €