Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekorácie na zavesenie

Značka: ostatné
Vymeňte klasické fotorámiky za tieto moderné a dizajnové! Hoci sa nemusia tieto závesné papierové rámčeky na fotky javiť ako niečo, čo krásne dotvára interiér, opak je pravdou! Terajším trendom je práve vracať sa k prírode. Krásne papierové rámčeky, ktoré uchytíte na špagát drevenými ..
3,60€
Značka: Clayre & EEF
Jednoduchá dekorácia na zavesenie pripomínajúca vtáčiu búdku s pohyblivým vtáčikom. Túto drevenú ozdobu môžete zavesiť na dvere, do okna alebo s ňou dekorovať vetvičky vo váze. Farebná kombinácia hnedej a bielej pôsobí jemne a ozdobí každý interiér. Búdka je opatrená povrázkovým očkom pre pohodlné ..
5,69€
Značka: ostatné
Roztomilá sklenená retro ozdôbka na stromček poteší nielen mužskú časť rodiny. Autíčko je nádherne spracované a pripomenie vám vianočné banky z detských rokov. Na streche vezie auto umelý stromček.Autíčko sa hodí ako dominantná ozdoba vianočného stromčeka, môžete ho tiež postaviť na stôl. ..
6,50€
Značka: Clayre & EEF
Nádherný keramický kvet vhodný na zavesenie. Kvetina je vyrobená zo silnej keramiky s matným povrchom v čisto bielej farbe. Pôsobí veľmi nežne a elegantne. Kvetina pripomína zvonček a vďaka očku zo stužky ju môžete zavesiť na vetvičky alebo len voľne postaviť. Skvele bude vyzerať zavesená v rôznych ..
7,69€
Značka: Sass & Belle
Skrášlite vianočné darčeky týmito krásnymi menovkami v tvare Santa Clausa a snehuliaka. Vďaka pestrým farbám sú priam stelesnením ducha Vianoc a svojím čarom okúzlia malých i veľkých.Farba: červená, krémováRozmery: 6 x 0.1 x 9 cmMateriál: papier, červená nitkaUvedená cena platí pre sadu 10 ..
3,90€
Značka: Sass & Belle
Skrášlite vianočné darčeky týmito dinosauro - úžasnými menovkami. Vďaka pestrým farbám sú priam stelesnením ducha Vianoc a svojím čarom okúzlia malých i veľkých.Farba: zelená, červenáRozmery: 11.5 x 9.4 cmMateriál: papierUvedená cena platí pre sadu 6 kusov menoviek na fotografii. ..
2,80€
Vianočná guľa otvorená s avokádom Vianočná guľa otvorená s avokádom
-14 %
Značka: Sass & Belle
Vianoce sú obdobím ... jedenia! Zabudnite však na kalórie s našou úžasnou dekoráciou. Táto vianočná guľa vyrobená zo živice a uhličitanu vápenatého určite zaujme každého. Spestrite svoj vianočný stromček touto nevšednou dekoráciou.Rozmery: 8.7 x 7.3 x 8 cmUvedená cena platí pre 1 kus viano..
4,20€ 4,90€
Sklenené vajíčka na zavesenie - set 6 ks
-39 %
Značka: ostatné
Sada 6 ks sklenených vajíčok vhodných na jarné a veľkonočné dekorovanie. Vajcia sú balená v plastovej krabičke a každé je opatrené očkom pre zavesenie. Skvele poslúžia ako veľkonočné dekorácie na vetvičky vo váze alebo jarné dekorácie do okna. Veľmi luxusné a nápadité prevedenie. Vyskladať ich môžet..
3,69€ 6,05€
Značka: ostatné
Stieracia mapa sveta pre všetkých cestovateľov a dobrodruhov!Táto unikátna mapa je na rozdiel od klasických máp potiahnutá vrstvou zlatého povlaku. Ten môžete, podobne ako na stieracích žreboch, jednoducho zotrieť pomocou mince. Zakaždým, keď sa vrátite z ciest alebo z dovolenky, si t..
16,90€
Značka: Clayre & EEF
Jednoduché drevené srdiečko s vyrezanými postavičkami zajačikov. Srdiečko je ideálne pre ozdobenie dverí alebo ako dekorácia do okna. Prírodná hnedá farba v kombinácii s bielou pôsobí sviežim dojmom. Srdiečko ľahko zavesíte pomocou špagátového očka. Obľúbená jarná dekorácia...
6,70€
Značka: Isabelle Rose
Rustikálne vyzerajúce srdiečko bude nádhernou ozdobou každého domova. Zaveste ho za očko zo silného špagátu do okna, na dvere alebo ho voľne položte na stolík. Srdiečko je ručne spracované, a tak je každý kúsok skutočný originál. Srdiečko má sýto červenú farbu. Je veľmi pekne spracované a hodí sa a..
6,69€
Značka: Clayre & EEF
Dekoratívne drevené vajíčko vhodné na zavesenie. Vajíčko je vnútri zdobené malým zajačikom. Ozdobte si váš domov touto veľkonočnou dekoráciou...
2,59€
Zobrazé 1 do 12 z 34 (3 strán)