Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekorácie na zavesenie

Značka: Isabelle Rose
Ozdobné kovové srdiečko je tým správnym doplnkom pre každý útulný domov. Je vyrobené zo silného plechu v červenej farbe a z oboch strán zdobené maľovaním, pripomínajúce kraslicu. Srdiečko môžete zavesiť pomocou očka zo silného špagátu napríklad do okna, na dvere alebo len tak voľne položiť. Srdiečk..
9,19€
Značka: ostatné
Stieracia mapa sveta pre všetkých cestovateľov a dobrodruhov!Táto unikátna mapa je na rozdiel od klasických máp potiahnutá vrstvou zlatého povlaku. Ten môžete, podobne ako na stieracích žreboch, jednoducho zotrieť pomocou mince. Zakaždým, keď sa vrátite z ciest alebo z dovolenky, si t..
16,90€
Značka: Clayre & EEF
Nádherný keramický kvet vhodný na zavesenie. Kvetina je vyrobená zo silnej keramiky s matným povrchom v čisto bielej farbe. Pôsobí veľmi nežne a elegantne. Kvetina pripomína zvonček a vďaka očku zo stužky ju môžete zavesiť na vetvičky alebo len voľne postaviť. Skvele bude vyzerať zavesená v rôznych ..
7,69€
Značka: ostatné
Jednoduchá plechová dekorácia na zavesenie v tvare srdiečka. Ozdoba má zlatú farbu s ľahkou patinou, ktorá srdiečku prepožičiava vintage vzhľad. Hodí sa na ozdobenie vianočného stromčeka či vetvičiek vo váze. Pomôže vám tiež pri balení darčekov, skvele ich ozdobí a dodá nádych luxusu. Srdiečko je z ..
2,50€
Značka: Isabelle Rose
Nádherná dekorácia na zavesenie, ktorá sa hodí k ozdobeniu okna či dverí. Je tvorená kovovým srdiečkom na retiazke zakončeným funkčným zvončekom. Veľmi kvalitne spracovaná dekorácia maľovaná z oboch strán, preto sa perfektne hodí do priestoru. Zavesíte ju ľahko pomocou zakončenia v podobe háčika. I..
7,59€
Značka: ostatné
Pestrofarebná jarná dekorácia ideálna na ozdobenie vetvičiek vo váze, okna či dverí. Tieto vajíčka proste musíte mať! Sú spracované v typických jarných farbách a vďaka pripevnenému očku ich ľahko zavesíte kamkoľvek vo vašom byte. Maľovanie na vajíčkach je obojstranné, takže budú vyzerať skvele zo vš..
2,79€
Značka: Sass & Belle
Roztomilý kovový háčik na stenu sa perfektne hodí do každej detskej izbičky. Zavesíte na neho najrôznejšie drobnosti. Umiestnite ich na stenu vedľa seba viacero a vytvorte tak originálny vešiak na oblečenie či hračky. Hľadači dobrodružstiev budú tento doplnok ..
5,90€
Značka: Sass & Belle
Roztomilý kovový háčik na stenu v tvare mesiaca a hviezdy sa perfektne hodí do každej detskej izbičky. Zavesíte na neho najrôznejšie drobnosti. Umiestnite ich na stenu vedľa seba viacero a vytvorte tak originálny vešiak na oblečenie či hračky. Mesiac a hviezda sú v..
5,90€
Značka: Sass & Belle
Roztomilý kovový háčik v tvare obláčika na stenu sa perfektne hodí do každej detskej izbičky. Zavesíte na neho najrôznejšie drobnosti. Umiestnite ich na stenu vedľa seba viacero a vytvorte tak originálny vešiak na oblečenie či hračky. S týmto milovaným a štýlovým malým unáša..
5,90€
Kovový háčik na stenu Víla Kovový háčik na stenu Víla
TOP
Značka: Sass & Belle
Roztomilý kovový háčik na stenu sa perfektne hodí do každej dievčenskej izbičky. Zavesíte na neho najrôznejšie drobnosti. Umiestnite ich na stenu vedľa seba viacero a vytvorte tak originálny vešiak na oblečenie či hračky. Ideálne pre tých, ktorí zbožňujú domáci dizajn s..
4,69€
Značka: ostatné
Jednoduchá dekorácia v tvare srdiečka vás rozhodne nesklame. Predstavuje totiž obľúbený doplnok v podobe prúteného venčeka, ktorý môžete zavesiť ako ozdobu na dvere alebo do okna. Srdiečko je ľahko prestriekané bielou farbou, ktorá tak vytvára dojem patiny. Ako ozdoba je dookola použitá čipková stuh..
7,90€
Značka: Clayre & EEF
Podlhovasté prútené srdiečko k ozdobeniu okna alebo vstupných dverí. Pletené zo silného a odolného prútie z neho robí dekoráciu vidieckeho charakteru, hodí sa teda aj na chalupu. Zavesíte ho ľahko pomocou krajkového očká v hornej časti. Spredu je zdobené menším dreveným srdiečkom doplnené gombí..
5,59€
Zobrazé 1 do 12 z 40 (4 strán)