Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekoračné vankúše

V množstve dizajnov, farieb a veľkostí ponúkame dekoračné vankúše pre váš domov. Okrášlite váš sedací alebo spálny nábytok s nádhernými a pohodlnými vankúšmi, ktoré dodajú vašim izbám osobitý šmrnc.
Bavlnený vankúš Sova 35 cm Bavlnený vankúš Sova 35 cm
-14 %
Značka: Sass & Belle
Krásny bavlnený vankúš v tvare sovy v pieskových odtieňoch Stredomoria. Vďaka nádherne vyšívaným vzorom a pôvabným detailom gombíkov je toto nádherné lesné zviera skvelým doplnkom každej miestnosti v domácnosti.Rozmery: 33 x 10 x 35 cm (d x š x v)..
16,90 € 19,69 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Sass & Belle
S touto žiariacou hviezdou sa môžete spoľahnúť na všetky svoje želania! Hviezda môže slúžiť ako ozdobný vankúšik, ale aj každodenná hračka vašich detí.Osloboďte sa s našou mäkkou a upokojujúcou kolekciou Sweet Dreams s radom krásnych domácich doplnkov a doplnkov s tematikou hviezd. Va..
15,49 €
Cena bez DPH:12,91 €
Značka: Sass & Belle
Veselý jednorožec, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Navrhnutý s príjemnými vibráciami, ktoré potrebujete na rozjasnenie svojho dňa. Je plný trendových pastelových dúhových odtieňov. Ná..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Sass & Belle
Zasnený mesiačik, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Ľahnite si a položte hlavu na tento vankúš v tvare mesiačika v striebornej farbe.Vankúšik je výborne tvarovaný a ako stvorený pre leň..
15,50 €
Cena bez DPH:12,92 €
Značka: Sass & Belle
Veselý psík Barney, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí.Ľahnite si a položte hlavu na tento vankúš v tvare veselého psíka v mäkkej bielej farbe s modrým lemom s úsmevom na tvári a ružovými líčk..
15,80 €
Cena bez DPH:13,17 €
Značka: Sass & Belle
Zasnívaný obláčik, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Ľahnite si a položte hlavu na tento vankúš v tvare obláčika v bielej alebo béžovej farbe. Vankúšik je výborne tvarovaný a ako stvorený pre leňoš..
21,50 €
Cena bez DPH:17,92 €