Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekoračné vankúše

Značka: Sass & Belle
S touto žiariacou hviezdou sa môžete spoľahnúť na všetky svoje želania! Hviezda môže slúžiť ako ozdobný vankúšik, ale aj každodenná hračka vašich detí.Osloboďte sa s našou mäkkou a upokojujúcou kolekciou Sweet Dreams s radom krásnych domácich doplnkov a doplnkov s tematikou hviezd. Va..
15,49 €
Cena bez DPH:12,91 €
Značka: Sass & Belle
Čarovný vankúšik, s ktorým si ľahko vytvoríte váš vlastný originálny dizajn. Nádherný bytový doplnok.Rozmery: 41 x 40 cmFarba: zlatá, čierna..
15,60 €
Cena bez DPH:13,00 €
Značka: Sass & Belle
Zasnívaný obláčik, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Ľahnite si a položte hlavu na tento vankúš v tvare obláčika v bielej alebo béžovej farbe.Vankúšik je výborne tvarovaný a ako stvorený pre..
21,50 €
Cena bez DPH:17,92 €
Značka: Sass & Belle
Veselý psík Barney, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí.Ľahnite si a položte hlavu na tento vankúš v tvare veselého psíka v mäkkej bielej farbe s modrým lemom s úsmevom na tvári a ružovými líčk..
15,80 €
Cena bez DPH:13,17 €
Značka: Sass & Belle
Krásny bavlnený vankúš v tvare sovy v pieskových odtieňoch Stredomoria. Vďaka nádherne vyšívaným vzorom a pôvabným detailom gombíkov je toto nádherné lesné zviera skvelým doplnkom každej miestnosti v domácnosti.Rozmery: 33 x 10 x 35 cm (d x š x v)..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Sass & Belle
Krásny plyšový slon, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je neuveriteľne mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Vankúšik má nádherne prepracované detaily, nechýba vyšívané očko, autenticky tvarovaný chobot a krásne zdobené ucho. Základný vrchný..
15,69 €
Cena bez DPH:13,08 €
Značka: Sass & Belle
Zasnený mesiačik, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Ľahnite si a položte hlavu na tento vankúš v tvare mesiačika v striebornej farbe.Vankúšik je výborne tvarovaný a ako stvorený pre leň..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Sass & Belle
Krásna labuť, ktorá môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je neuveriteľne mäkká na dotyk a budete mať chuť ju stále držať v náručí. Tento snehovo biely vankúš v tvare labute má púdrovo ružové detaily a akcenty striebra a zlata.Vankúšik je výborne tvarovaný a ak..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: Sass & Belle
Veselý jednorožec, ktorý môže slúžiť ako ozdobný vankúšik aj každodenná hračka vašich detí. Je mäkký na dotyk a budete mať chuť ho stále držať v náručí. Navrhnutý s príjemnými vibráciami, ktoré potrebujete na rozjasnenie svojho dňa. Je plný trendových pastelových dúhových odtieňov. Ná..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €