Hlavné menu
Produkty v košíku

Spoločenské hry

Spoločenské hry a hlavolamy vždy spoľahlivo zaženú nudu a navyše prinášajú veľa zábavy a nových vedomostí. Deliť ich môžeme podľa typu, náročnosti, veku či počtu hráčov. 
Dokonalá zábava pre najmenších, ktorá sa postará nielen o zábavu na dlhé hodiny, ale pomôže aj pri správnom vývoji dieťaťa. Chytanie rýb alebo presúvanie prvkov pomocou pinzety dokonale rozvíja detskú motoriku a zručnosť. Precvičuje tiež koordináciu oko-ruka a presnosť rúk. Fantastická rybársk..
11,69 €
Cena bez DPH:9,74 €
Značka: Trefl
Vzdelávacia skladačka, ktorá hravou formou uvádza deti do sveta písmen. Hra obsahuje jednoduché a veselé úlohy, vďaka ktorým sa dieťa učí písmena abecedy a precvičuje si schopnosť ich spájania s obrázkami. Pomocou týchto hier získajú deti veselým a hravým spôsobom základné poznatky o abecede. ..
9,69 €
Cena bez DPH:8,08 €
Značka: Trefl
Hra Čísla je vzdelávacia skladačka, ktorá hravou formou uvádza deti do sveta čísel. Obsahuje jednoduché a zábavné hry, počas ktorých si dieťa osvojuje schopnosť počítania do desať. Táto hra je skvelým prvým krokom k učeniu sa matematických operácií.  Vlastnosti: Učenie hrou Rozvoj a..
9,69 €
Cena bez DPH:8,08 €
Detská hra Padajúce tučniaky Detská hra Padajúce tučniaky
-28 %
Super spoločenská hra pre celú rodinu. Skvelá rodinná hra, ktorá podporuje rozvoj manuálnych schopností a učí deti vyhrávať i prehrávať - ​​tým vyvíja u deti trpezlivosti. Hra je určená 2 - 4 hráčom vo veku od 3 rokov. Trasou tohto úžasného závodu je ľadovec, takže buďte opatrní. Bláznivý tučn..
7,90 € 10,95 €
Cena bez DPH:6,58 €
Súbor náučno-logických spoločenských hier Farma obsahuje komponenty pre štyri hry vrátane pexesa. Hra rozšíri deťom ich vedomosti, logicky úsudok a myslenie. Sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. Bude to skvelá zábava s účením v jednom!      ..
4,95 €
Cena bez DPH:4,13 €
Súbor náučno-logických spoločenských hier ZOO obsahuje komponenty pre štyri hry. Sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. Pomocou týchto hier získajú deti veselým a hravým spôsobom rôzne nové poznatky o rastlinách a zvieratkách žijúcich v ZOO. Hry rozšíria deťom vedomosti o prírode a zlepšia im ..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Hra človeče nezlob se, alebo človeče nehnevaj sa, je spoločenská hra pre 2, 3 alebo 4 osoby. Táto hra by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, na chate, dovolenke a všade kde sa chcete zabaviť spoločenskou hrou. Hru človeče nezlob se poznajú takmer všetci. Obľúbená hra pre všetkých, hlavne pred zač..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Jedna z najznámejších spoločenských hier určená pre 2 až 6 hráčov bez rozdielu veku. Táto hra by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, na chate, dovolenke a všade kde sa chcete zabaviť spoločenskou hrou. Hru človeče nezlob se poznajú takmer všetci. Obľúbená hra pre všetkých, hlavne pred začatím sam..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €
Vzdelávacia skladačka pre deti. Zvieratá sú vzdelávacia hra, ktorá vašim deťom priateľským spôsobom predstavuje svet zvierat.  Zamiešaj kartičky na stole a jednu otoč, aby ju videli aj spoluhráči. Buď prvý, kto zoberie zvieratko a priradí ho ku otočenej kartičke. Cieľom hry je nazbierať čo najvia..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Táto spoločenská hra sa hrá trochu zbesilo, pretože pri nej záleží na rýchlosti a postrehu zúčastnených. Komu prvému sa podarí uchmatnúť čo najviac kartičiek? Hoď kocky, sleduj aká farba a číslo padli. A buď prvý, kto zoberie príslušnú kartu. Hra však má ďalšie pravidlá. V prípade, že sa na stole..
4,95 €
Cena bez DPH:4,13 €
Spoločenská hra Hádaj kto si Spoločenská hra Hádaj kto si
🔥 TOP
Kartová hra Hádaj kto si je zábava pre celú rodinu. Je tak jednoduchá, a pritom ju dokážete hrať celý večer. V balení máte niekoľko kartičiek so zvieratami, vecami či jedlom, ktoré sú napísané v angličtine. Každý hráč si za čelenku pripevní náhodnú kartičku, tak aby nevidel, čo je na kartičke. Po..
12,20 €
Cena bez DPH:10,17 €
Spoločenská hra Nájdi správne jedlo
-15 %
Spoločenská hra nájdi správne jedlo. Rozdeľ si so spoluhráčom potraviny, ktoré vložíš do vrecka. Kartičky na stole zamiešaj a jednu otoč. Buď prvý kto podľa hmatu vytiahne správnu potravinu a položí ju na príslušnú kartu. Balenie obsahuje dva vrecká, 9ks kartičiek a 18ks plastových potravín. ..
6,10 € 7,20 €
Cena bez DPH:5,08 €
Táto spoločenská hra obsahuje prvky pre 222 možností spoločenských hier. Sú určené pre spestrenie voľného času detí a dospelých. Šachy, dáma, mlyn, domino a mnoho ďalších hier skvelo vyplní voľný čas. Ideálne hry na zmysluplné trávenie voľného času s priateľmi. Vhodné pre deti od 7 rokov...
15,95 €
Cena bez DPH:13,29 €
Súbor náučno-logických spoločenských hier ABECEDA obsahuje komponenty pre štyri hry. Sú určené pre deti vo veku od 4 rokov. Pomocou týchto hier získajú deti veselým a hravým spôsobom základné poznatky o abecede. Hry rozšíria deťom vedomosti, logický úsudok a myslenie. Hra je výborná na rozvíja..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €