Hlavné menu
Produkty v košíku

Zavlažovanie

V našej kategórii "Zavlažovanie" nájdete všetko, čo potrebujete pre efektívne zavlažovanie vášho domu alebo záhrady. Ponúkame širokú škálu zavlažovacích systémov, záhradných hadíc, rozprašovačov, zavlažovacích časovačov a rôzne príslušenstvo. S našimi produktmi môžete jednoducho a efektívne udržovať vaše rastliny zavlažované a zdravé. Ušetrite čas a energiu s naším zavlažovacím vybavením a vytvorte si krásnu a živú záhradu.
Značka: ostatné
Rozprašovač – rotačný zavlažovač poskytuje príjemný chládok v horúcich dňoch pri hraní na záhrade. Kvalitné trysky vytvárajú veľmi ľahkú a jemnú vodnú clonu, ktorá kontroluje teplotu okolia a umožňuje jej efektívne ju znižovať. Zavlažovač sa ideálne hodí na stĺpik záhradnej trampolíny, na plot, tera..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Malatec
Vodná hmla s kvalitnými triskami vytvárajú veľmi ľahkú a jemnú vodnú clonu, ktorá riadi okolitú teplotu a umožňuje jej efektívne ju znižovať. Priemer trysky o 6mm vytvára "záhradnú klimatizáciu". Okamžité osvieženie - vodná clona slúži okrem iného aj na na ochladenie v lete vďaka jemnej hmle prod..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: ostatné
Rozprašovač – rotačný zavlažovač poskytuje príjemný chládok v horúcich dňoch pri hraní na záhrade.  Zavlažovač sa ideálne hodí na stĺpik záhradnej trampolíny, na plot, terasu a pod. Na použitie chladiaceho systému – zavlažovania stačí umiestniť hadicu na správne miesto. Technická špecifikácia:..
19,70 €
Cena bez DPH:16,42 €
Zavlažovač kvetináčov na PET flašu Zavlažovač kvetináčov na PET flašu
🔥 TOP
Značka: ostatné
Doprajte vašim kvetom toto skvelé zavlažovanie, ktoré vám ušetrí čas a kvetom zaistí dostatok vlahy, ktorú tak nutne potrebujú k životu. 2 týždne závlahy - irigátor umožní pri použití 500 ml fľaše priemerne 2 týždne zavlažovania. Môžete tiež ľahko naliať hnojivo do vody. Nevyžaduje napájanie -..
0,90 €
Cena bez DPH:0,75 €
Vodná hmla 20 trysiek, 20 m Vodná hmla 20 trysiek, 20 m
🔥 TOP -13 %
Značka: Malatec
Vodná hmla s kvalitnými 20 triskami vytvára veľmi ľahkú a jemnú vodnú clonu, ktorá riadi okolitú teplotu a umožňuje jej efektívne ju znižovať. Priemer trysky o 6mm vytvára "záhradnú klimatizáciu". Okamžité osvieženie - vodná clona slúži okrem iného aj na na ochladenie v lete vďaka jemnej hmle pro..
12,89 € 14,90 €
Cena bez DPH:10,74 €
Značka: ostatné
Vytvorte si vlastný systém zavlažovania do záhrady a do kvetinového záhonu! Sada obsahuje 10 metrov dlhú, tenkú hadicu, ktorú si môžete rezať na toľko kusov a na takú dĺžku, ktorá je ideálna k vytvoreniu systému zavlažovania pre vaše rastliny. Pomocou prípojek rôzneho tvaru, uzáverov a svoriek mô..
12,70 €
Cena bez DPH:10,58 €
Automatická závlaha rastlín Automatická závlaha rastlín
🔥 TOP
Značka: ostatné
Zavlažovač rastlín je skvelý vynález pre automatické zavlažovanie. Idete na dovolenku či na chatu a bojíte sa nechať vaše kvety napospas suchu? Automatický zavlažovač sa o vaše rastliny postará. Nadávkuje vodu tak, aby udržoval vlhkosť pôdy kvetov na optimálnej úrovni. Tento systém zavlažovania f..
3,89 €
Cena bez DPH:3,24 €