Hlavné menu
Produkty v košíku

Vázy a kvetináče

Značka: ostatné
Krásny kvetináč, ktorý oživí priestor vo Vašej obývacej izbe alebo terase.Okrúhly prútený kvetináč ľahko pripevníte (naskrutkujete) ku dreveným nožičkám a vytvoríte tak nápaditú dekoráciu pre každé bývanie. Prútené nádoba má vo vnútri igelitovou vložku, a tak nič nebráni tomu osádzať ju živými kvetm..
21,90€
Značka: ostatné
Nádherný romantický kvetináč vo vintage štýle je to pravé pre jarnú a letnú sezónu. Každá kvetina v ňom bude vyzerať nádherne. Prípadne Vami pripravené sezónne aranžmány! Kvetináč je vyrobený zo zinkového plechu, uši a okraj majú zlatistý nádych. Vnútorný priestor je strieborný, vonkajšiu plochu zd..
16,90€
Značka: ostatné
Pestré farby patria k jarným a letným mesiacom. Ak ste milovníkmi kvetov v kvetináčoch, zaujmú vás títo prútený fešáci. Podlhovastý kvetináč v ružovej farbe je vybavený igelitovou vložkou, do ktorej môžete vložiť živé kvety. V zadnej časti má kovové háčiky pre jednoduché zavesenie na zábradlie. Háči..
17,69€
Drevená vtáčia búdka pre vtáčiky - 18 cm
Nové
Značka: Boltze
Každý vtáčik vám bude vďačný, až mu ponúknete vtáčí zob v tomto nádhernom domčeku. Je vyrobený z dreva a zdobený jemnými kvetmi a vtáčikom.Štýlová drevená búdka s otvorom v strede má plechovú strechu a nádherný jemný dizajn.Slúži ako krásny dekoračný prvok na záhradu, do altánku či na balkón. Má šnú..
13,90€
Značka: ostatné
Jednoduchý a pritom dizajnový kvetináč na drevených nožičkách je tým pravým doplnkom do bývania v škandinávskom štýle. Nádoba na kvetinu je vyrobená z odolného magnézia a tónovaná do antracitovej farby. Drevené nožičky z jaseňa jednoduchým pohybom naskrutkujete a z kvetináča tak vytvoríte štýlovú tr..
65,99€
Značka: ostatné
Plechový kvetináč s nápisom v šedej farbe s patinou. Kvetináč má kónický tvar a ozdobný okraj v tvare čipky. Romantická bytová dekorácia vhodná ako obal na koreňovú i rezanú kvetinu. Uvedená cena platí pre 1 ks strednej varianty črepníka na fotografii...
7,69€
Značka: ostatné
Roztomilý plechový kvetináč s uškom a dreveným madlom pripomínajúci vedierko. Romantické motívy s kvetinkami a vtáčikmi nadchnú milovníkov štýlu Provence. Kvetník možno použiť ako obal na kvetinu, naaranžovať do neho môžete i suché či rezané kvety. Poslúži tiež na uloženie najrôznejších drobností v ..
9,69€
Značka: ostatné
Roztomilý plechový kvetináč s uškom a dreveným madlom pripomínajúce vedierko. Romantické motívy s kvetinkami a vtáčikmi nadchnú milovníkov štýlu Provence. Kvetník možno použiť ako obal na kvetinu, naaranžovať do neho môžete i suché či rezané kvety. Poslúži tiež na uloženie najrôznejších drobností v ..
8,00€
Značka: ostatné
Jednoduchý a pritom dizajnový kvetináč na drevených nožičkách je tým pravým doplnkom do bývania v škandinávskom štýle. Nádoba na kvetinu je vyrobená z odolného magnézia a tónovaná do svetlo šedej farby. Drevené nožičky z jaseňa jednoduchým pohybom naskrutkujete a z kvetináča tak vytvoríte štýlovú tr..
56,90€
Kovový kvetináč "Limone" Kovový kvetináč "Limone"
-53 %
Značka: ostatné
Roztomilý plechový kvetináč s uškom a dreveným madlom pripomínajúci vedierko. Motívy šťavnatých citrónov mu prepožičiavajú svieži dojem a prenesú na vás stredomorskú atmosféru. Kvetník možno použiť ako obal na kvetinu, naaranžovať do neho môžete i suché či rezané kvety. Poslúži tiež na uloženie najr..
4,69€ 9,90€
Značka: ostatné
Jednoduchý a pritom dizajnový kvetináč na drevených nožičkách je tým pravým doplnkom do bývania v škandinávskom štýle. Nádoba na kvetinu je vyrobená z odolného magnézia v čiernej farbe. Drevené nožičky z jaseňa jednoduchým pohybom naskrutkujete a z kvetináča tak vytvoríte štýlovú trojnožku. Postavte..
66,90€
Značka: ostatné
Plechový kvetináč s nápisom v šedej farbe s patinou. Kvetináč má kónický tvar a ozdobný okraj v tvare čipky. Romantická bytová dekorácia vhodná ako obal na koreňovú i rezanú kvetinu. Uvedená cena platí pre 1 ks najväčšej varianty črepníka na fotografii...
9,69€
Zobrazé 1 do 12 z 28 (3 strán)