Hlavné menu
Produkty v košíku

Slamky na párty

Hľadáte zábavný a praktický spôsob, ako si vychutnať nápoje na oslave?

Potom nehľadajte ďalej ako naša kategória Slamky na Párty! Máme široký výber slamiek v rôznych farbách, materiáloch a veľkostiach, ktoré dokonale doplnia vašu oslavu.

Náš sortiment zahŕňa:

  • Papierové slamky v klasických farbách, ako je biela, čierna a červená.
  • Biodegradovateľné slamky vyrobené z ekologických materiálov, ako je papier, bambus a cukrová trstina.
  • Kovové slamky pre opakované použitie.
  • Slamky s ohýbateľným koncom pre pohodlné pitie.
  • Slamky s širokým priemerom pre smoothie a kokteily.
  • Slamky s rôznymi vzormi a motívmi.

Naše slamky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú odolné a pevné. Dokonale poslúžia na pitie nápojov a dodajú vašej oslave zábavu a šmrnc.

Okrem slamiek ponúkame aj široký výber ďalších párty potrieb, ako sú poháre, obrusy, prestieranie, taniere, servítky, dekorácie a stojany na jedlo. Vďaka našim produktom môžete ľahko a rýchlo zorganizovať perfektnú párty.

Značka: Party
Biele slamky so zlatými hviezdičkami sa hodia na rôzne tematické párty a oslavy. Slamky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Hviezdičky. Vlastnosti: Rozmery: 20 cm Motív: hviezdičky Farba: biely + zlatá    ..
1,39 €
Cena bez DPH:1,16 €
Značka: Party
Hitom na párty na stole budú slamky s autami a bagrom. Farebné vozidlá vyzerajú veľmi pekne na šedých slamkách. Slamky s motívom aút potešia každého milovníka dopravných prostriedkov. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Slamky zladíte aj s iný..
2,30 €
Cena bez DPH:1,92 €
Značka: Party
Slamky s motívom dinosaurov potešia každého milovníka týchto tvorov.  Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Slamky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. Technická špecifikácia: Rozmery: cca 20 cm Motív:..
2,30 €
Cena bez DPH:1,92 €
Značka: Party
Papierové slamky Jednorožec sú krásnym doplnkom na detskú oslavu Vašej malej princeznej. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové slamky sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň neobsahujú plasty, sú biologicky odbúrateľné a je možné ic..
2,20 €
Cena bez DPH:1,83 €
Značka: Party
Papierové slamky na pitie s obrázkami šiestich rôznych lesných zvieratiek v odtieňoch hnedej budú výrazným prvkom na párty pre malých nadšencov divokej prírody. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Slamky zladíte aj s inými párty ozdobami a dek..
2,30 €
Cena bez DPH:1,92 €
Značka: Party
Slamky na pitie z kolekcie Vesmír budú skvelým a praktickým doplnkom vašej párty. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa dajú použiť aj na prieskum vesmíru. Detská fantázia robí zázraky :) Slamky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Vesmír. Vlastnosti: Dĺžka slamky: 19..
2,40 €
Cena bez DPH:2,00 €
Značka: Party
Slamky s motívom futbalových lôpt potešia každého milovníka tohto športu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Slamky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Futbal. Technická špecifikácia: Rozmery: cca 19,5 cm Mot..
2,25 €
Cena bez DPH:1,88 €