Hlavné menu
Produkty v košíku

Papierové servítky na oslavu

Hľadáte zábavný a jednoduchý spôsob, ako dotiahnuť atmosféru vašej oslavy k dokonalosti?

Potom nehľadajte ďalej ako naša kategória Papierové Servítky na Oslavu! Máme široký výber servítok v rôznych farbách, vzoroch a veľkostiach, ktoré dokonale doplnia vašu oslavu. Náš sortiment zahŕňa:

  • Jednofarebné servítky v klasických farbách, ako je biela, čierna a červená.
  • Vzorované servítky s roztomilými motívmi, ako sú kvety, zvieratká a bodky.
  • Servítky s potlačou s personalizovaným textom alebo logom.
  • Veľké servítky pre väčšie neporiadky.
  • Malé servítky pre ľahké občerstvenie.
  • Servítky v ekologickom prevedení vyrobené z recyklovaných materiálov.

Naše papierové servítky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú mäkké a savé. Dokonale absorbujú nečistoty a udržia vaše ruky čisté a suché.

Značka: Party
Na obrúsku z kolekcie Cars sa toho deje naozaj veľa. Autá jazdia po kľukatých cestách a každé z nich má svoju úlohu. Policajné auto a hasičské auto uháňajú so svojimi signálmi, vyklápač a bager opravujú cestu. Kam idú džípy, chrobáky a kabriolety? Deti budú mať na túto otázku veľa odpovedí :) Pap..
2,10 €
Cena bez DPH:1,75 €
Značka: Party
Papierové servítky Dinosaury sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka dinosaurov. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Poháre zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. Technická špecifikácia: R..
1,95 €
Cena bez DPH:1,63 €
Značka: Party
Papierové servítky Futbal sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka tohto športu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Poháre zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Futbal. Technická špecifikácia: Rozme..
1,95 €
Cena bez DPH:1,63 €
Značka: Party
Papierové poháre Jednorožec sú krásnym doplnkom na detskú oslavu Vašej malej princeznej. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Servítky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Technická špecifikácia: Rozm..
2,10 €
Cena bez DPH:1,75 €
Značka: Party
Lesné zvieratká na špeciálne úlohy: utierajú si tvár a ruky, osušia rozliatu šťavu a ozdobia stôl. Obrúsky z kolekcie Forest Friends - Lesné zvieratká pôsobivý a praktický prvok prestierania na párty. Papierové servítky sú praktickým doplnkom na detskú oslavu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu ..
2,10 €
Cena bez DPH:1,75 €
Značka: Party
Obrúsky s vlnitými okrajmi, koralmi, rybami, hviezdicami a morskými riasami dokonale zapadajú do témy kolekcie. Lesknúce prvky urobia z obrúskov nepochybnú ozdobu párty stola. Servítky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Oceán. Vlastnosti: Veľkosť: 33 x 33 cm ..
2,10 €
Cena bez DPH:1,75 €
Značka: Party
Papierové servítky Safari sú praktickým doplnkom na detskú oslavu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Poháre zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Safari. Technická špecifikácia: Rozmery: 16 cm x 16 cm (v zložen..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Na vesmírnej párty pre deti nemôžu na párty chýbať tematické obrúsky. Okrem samozrejmého praktického využitia môžu mať aj vzdelávacie aplikácie. Aké sú planéty v slnečnej sústave? Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty. Servítky  zladíte aj s inými párty ozdobami ..
2,10 €
Cena bez DPH:1,75 €