Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky pre najmenších

Krásne chodítko, ktoré vášmu batoľaťu uľahčí prvé krôčiky. Dobre poslúži aj v neskoršom veku ako vozík na obľúbené hračky a prvé počítadlo. Detské drevené chodítko 6v1 pozitívne ovplyvňuje vývoj dieťaťa a súčasne poskytuje dobrú zábavu. Dieťa tlačí vozík pred sebou a naučí sa robiť prvé kroky. Dr..
44,90 €
Cena bez DPH:37,42 €
Batoľatá milujú všetky hračky, ktoré majú veľa prvkov na ťahanie, posúvanie a stláčanie. Tieto hračky poskytujú veľa zábavy, takže niet divu, že sú také obľúbené! A toto hryzátko krabov je jednou z týchto hračiek! Má tri silikónové šnúrky, ktoré sa dajú krútiť a posúvať z jednej strany na druhú. Na ..
4,95 €
Cena bez DPH:4,13 €
Senzorická hračka, ktorá poskytuje veľa zábavy a zároveň rozvíja detské zmysly a zručnosti. Jednotlivé prvky sú navyše perfektné ako hryzátka v náročnom období prerezávania zúbkov pre deti. Deti sa môžu s hračkou hrať rôznymi spôsobmi, precvičovať si úchop a presnosť prstov. Labuť môžete zavesiť ..
7,50 €
Cena bez DPH:6,25 €
Hračka, ktorá poskytuje správny vývoj a zaručuje super zábavu. Drevená edukačná hračka - dieťa sa pri hre musí sústrediť na manipuláciu s rôznymi prvkami na doske, čo pomáha rozvíjať manuálne zručnosti, koncentráciu a trpezlivosť. Ale čo to vlastne tá manipulačná doska je? Je to produkt, ktorý má..
46,90 €
Cena bez DPH:39,08 €
Hra s manipulačnou doskou je fantastické dobrodružstvo, ktoré poteší každé batoľa! Po prvé - veľké množstvo prvkov upúta jeho pozornosť. A po druhé – interaktívne mechanizmy sa postarajú o zábavu na celé hodiny! Ale čo to vlastne tá manipulačná doska je? Je to produkt, ktorý má rôzne prvky, najča..
52,40 €
Cena bez DPH:43,67 €
Drevená edukačná hračka - dieťa sa pri hre musí sústrediť na manipuláciu s rôznymi prvkami na doske, čo pomáha rozvíjať manuálne zručnosti, koncentráciu a trpezlivosť. Príjemný dizajn a roztomilé mačiatko upúta pozornosť každého dieťatka a šuštiace, klopkajúce a cvakajúce doplnky udržia pozornosť..
39,90 €
Cena bez DPH:33,25 €
Drevený manipulačný medvedík 14v1 - edukačná hračka Drevený manipulačný medvedík 14v1 - edukačná hračka
🔥 TOP
Značka: Kruzzel
Drevená edukačná hračka - dieťa sa pri hre musí sústrediť na manipuláciu s rôznymi prvkami na doske, čo pomáha rozvíjať manuálne zručnosti, koncentráciu a trpezlivosť. Medvedík má až 14 prvkov na učenie a objavovanie sveta. Manipulácia s rôznymi predmetmi na ňom umožňuje vášmu dieťaťu skúmať rôzn..
32,00 €
Cena bez DPH:26,67 €
Táto veselá triedička v tvare sloníka je skvelá hračka pre každé batoľa! Podľa zásady Montessori pedagogiky - čím jednoduchšia hračka, tým viac možností ponúka! Nič necvičí jemnú motoriku dieťaťa tak účinne ako hra s triedičkou alebo lúštičkou! Palička rozvíja silu a presnosť a triedička schopnos..
18,95 €
Cena bez DPH:15,79 €
Rozkošné zvieratká, ktoré zaistia vášmu dieťaťu veľa zábavy a naučia ho aj mnoho cenných zručností! Intenzívne farby určite upútajú pozornosť dieťaťa a úspešne ho povzbudia k hre. Cieľom hry je poskladať zvieratká na seba. To si bude vyžadovať veľa šikovnosti a sústredenia – celá štruktúra zviera..
6,95 €
Cena bez DPH:5,79 €
Detský veselý mobilný telefón s tváričkou sloníka je zábavná hračka pre všetky malé deti. Zaujme veselými farbami a predovšetkým zvukovými efektmi. Tvar telefónu je ideálny do detských ručičiek. Stláčaním tlačidiel a uchopenia telefónu si deti trénujú zručnosť a motorickú koordináciu. Telefón ..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Zmyslová hračka pre batoľatá, ktorá zapája ručičky a rozvíja hmat. Navrhnuté na interakciu pohybom obrúčok, ťahaním šnúrok a stláčaním loptičiek. Senzorická hračka je produkt, ktorý umožní nielen veľa zábavy, ale príjemným spôsobom zabezpečí aj primeraný rozvoj zručností dieťaťa. Hračka dokona..
7,30 €
Cena bez DPH:6,08 €
Deti milujú rôzne typy manuálnych hier, ktoré podnecujú k aktívnej hre a umožňujú im spoznávať svet okolo seba vlastnými rukami. Každé dieťa má tiež vrodenú zvedavosť, ktorú treba uspokojiť bezpečným spôsobom. Preto vám predstavujeme naše zmyslové hryzátko, ktoré sa stane obľúbenou hračkou vášho die..
11,95 €
Cena bez DPH:9,96 €
Mimoriadne farebné hryzátko, ktoré určite upúta pozornosť a povzbudí vaše dieťa, aby ho vzalo do svojich malých ručičiek. Deti od prvých mesiacov života milujú vkladať do úst rôzne predmety - a vďaka tomuto hryzátka to dokážu úplne bezpečne! Hračka je ideálna na upokojenie bolestivých, opuchnu..
6,48 €
Cena bez DPH:5,40 €
Aby bol deň pre Vaše bábetko zábavnejší! Veselé detské hrkálky a hryzátka dokonale pritiahnu pozornosť každého malého dieťaťa. Učia ho uchopiť predmety a rozpoznávať tvary a farby. Zlepšujú zrakovo-motoricko-sluchovú koordináciu. Mäkké časti sú prispôsobené jemným detským ďasnám. Vlastnosti: ..
11,30 €
Cena bez DPH:9,42 €
Značka: CORBI TOYS
Obytné auto poteší každého malého milovníka týchto dopravných prostriedkov. Skvelá zábava. Auto Karavan na zotrvačník so slovenským a českým hlasom. Funkcie: Zvuk Zotrvačník Svetlo Vlastnosti: Hračka je určená pre deti 3+ Rozmer hračky je 23,5 x 9,5 x 12,5 cm Materiál ..
11,70 €
Cena bez DPH:9,75 €
Magnetická hra v tvare kmeňa stromu. Hra spočíva v tom, že pomocou tyčky zakončenej magnetom vyberiete osem červov a nakŕmite nimi vtáčika. Hra podporuje obratnosť. Chudák strom bol napadnutý červami! Nájde sa niekto odvážny, kto ho vytiahne? To by mohla byť ideálna úloha pre vaše dieťa! Určite s..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Vydajte sa na cestu do podmorského sveta plného farebných morských rybičiek. Hra lovenie rybičiek je vynikajúci hračkou, ktorá rozvíja koordináciu malých detských ručičiek.   Technická špecifikácia: Materiál: drevo Vek: +3 roky Rozmery matrice: 29,5 x 22 x 0,6 cm (d x š x v) Dĺžka udič..
6,79 €
Cena bez DPH:5,66 €
Značka: CORBI TOYS
Nemá váš drobec rád každodenné kúpanie? Penové dopravné prostriedky premenia každý kúpeľ na fantastické dobrodružstvo. Sada dopravných prostriedkov je inovatívna hračka do vane, ktorá vášmu dieťaťu zaistí veľa zábavy. Všetky prvky sú vyrobené z mäkkej a odolnej peny.  Vodné puzzle ponúkajú výb..
4,69 €
Cena bez DPH:3,91 €