Hlavné menu
Produkty v košíku

Fotorámiky a tabule

V tejto kategórii nájdete fotorámiky a tabule pre vaše najkrajšie spomienky.
Značka: Boltze
Štýlová dekoračná nástenka v drevenom dizajne sa hodí do detskej izby, spálne či obývačky. Jej súčasťou je 6 drevených štipčekov okrúhleho tvaru s obrázkami šálok či kávových zŕn, na ktoré si môžete pripnúť rôzne fotografie, odkazy či motivačné nápisy. Nástenka je vyrobená z MDF dosky. Na ..
18,60 €
Cena bez DPH:15,50 €
Značka: ostatné
Vymeňte klasické fotorámiky za tieto moderné a dizajnové! Hoci sa nemusia tieto závesné papierové rámčeky na fotky javiť ako niečo, čo krásne dotvára interiér, opak je pravdou! Terajším trendom je práve vracať sa k prírode. Krásne papierové rámčeky, ktoré uchytíte na špagát drevenými ..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: ostatné
Chcete si neustále pripomínať krásne okamihy z prvého roku Vášho bábätka? Kúpte si tieto ozdobné rámčeky na 12 fotografií.Najskôr nalepte fotografie na rámčeky, prevlečte priložený povrázok dierkami a zaveste. Takúto krásnu dekoráciu bude iste obdivovať každá návšteva.Technická špecifikácia: &n..
6,49 €
Cena bez DPH:5,41 €
Drevená tabuľa s vešiakom
🔥 TOP
Značka: Sass & Belle
Táto nádherná tabuľa je vyrobená z dreva v prírodnej hnedej farbe. S tromi háčikmi pod tabuľou, poličkou na kriedu a milým dreveným srdiečkom zdobiacim jej vrchnú časť, je to očarujúci doplnok na zapísanie správ či poznámok a zavesenie kľúčov.  Skvele sa hodí do detskej izbičky, preds..
17,29 €
Cena bez DPH:14,41 €
Značka: Sass & Belle
Posuňte svoju výzdobu na vyššiu úroveň s našimi rustikálnymi fotorámikmi, ručne vyrobenými z prírodného dreva a zdobenými starnúcim bielym efektom. Ideálny spôsob, ako zobraziť svoje obľúbené momenty po celé roky. Za presklené okienko môžete vložiť obľúbenú fotografiu alebo fotorámik použiť ako dek..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Sass & Belle
Krásny rustikálny rámik na fotografiu s efektom prírodného dreva. Zdobí ho nápis Friends (priatelia) a srdiečko na špagáte. Za presklené okienko môžete vložiť obľúbenú fotografiu alebo fotorámik použiť ako dekoráciu.Určené na fotografiu s rozmerom 10x15 cm. Rámček má v zadnej časti st..
13,00 €
Cena bez DPH:10,83 €
Značka: Boltze
Kľúče vždy pri ruke a prehľadne usporiadané. O to sa postará nástenný vešiak s dvoma háčikmi. V hornej časti nájdete štipec, na ktorý môžete pripnúť poštu alebo dôležité odkazy a pripomienky. Na stenu ho pripevníte pomoc dvoch skôb umiestnených na zadnej strane.Vešiak je dostupný v dvoch farebn..
16,20 €
Cena bez DPH:13,50 €
Ak potrebujete mať dôležité poznámky alebo úlohy neustále na očiach, potom je táto nalepovacia tabuľa tým pravým darčekom práve pre Vás.Tabuľu je možné nalepiť na drevo, sklo, plast alebo plech. K jej inštalácii nepotrebujete žiadne lepidlo, je ľahko aplikovateľná aj odstrániteľná. Vďaka nej podporí..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Sass & Belle
Krásny rustikálny rámik na fotografiu s efektom prírodného dreva. Zdobí ho nápis Love (láska) a srdiečko na špagáte. Za presklené okienko môžete vložiť obľúbenú fotografiu alebo fotorámik použiť ako dekoráciu.Určené na fotografiu s rozmerom 10x15 cm. Rámček má v zadnej časti stojanček..
12,19 €
Cena bez DPH:10,16 €
Značka: Sass & Belle
Krásny trojirý rámik na fotografiu s efektom prírodného dreva.  Doplnené o korálkové strapce pozdĺž horného okraja. Určené na zavesenie na stenu. Za presklené okienko môžete vložiť obľúbenú fotografiu alebo fotorámik použiť ako dekoráciu. Určené na fotografiu s rozmerom 10x15 cm. Materiál: ..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Sass & Belle
Krásny rustikálny rámik v 3 farebných prevedeniach.  Za presklené okienko môžete vložiť obľúbenú fotografiu alebo fotorámik použiť ako dekoráciu. Určené na fotografiu s rozmerom 10x15 cm.   Rozmery fotorámika: 21 x 16 cm Materiál: drevo, MDF, sklo    ..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Boltze
Štýlová dekoračná nástenka v drevenom dizajne sa hodí do detskej izby, spálne či obývačky. Jej súčasťou je 6 drevených štipčekov v tvare srdiečka, na ktoré si môžete pripnúť rôzne fotografie, odkazy či motivačné nápisy. Nástenka je vyrobená z MDF dosky. Na stenu ju zavesíte pomocou dvoch o..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Sass & Belle
Tento očarujúci multi-rámik v drevenom prevedení je zložený z troch obdĺžnikových rámikov, vložiť si do neho môžete teda až 3 fotografie. Rámiky sú spojené špagátom, pomocou ktorého ich môžete zavesiť na stenu.Rozmery: 21 x 16 cmMateriál: drevo, MDF, sklo..
25,80 €
Cena bez DPH:21,50 €
Značka: Sass & Belle
Tento očarujúci multi-rámik v drevenom prevedení je zložený z troch obdĺžnikových rámikov, vložiť si do neho môžete teda až 3 fotografie. Rámiky sú spojené špagátom, pomocou ktorého ich môžete zavesiť na stenu.Rozmery fotorámika: 21 x 16 cmMateriál: drevo, MDF, sklo..
22,80 €
Cena bez DPH:19,00 €
Značka: ostatné
S týmto rámčekom si môžete stále pripomínať prvé krôčiky Vášho dieťatka. Rámček obsahuje celkom 12 okienok na Vaše fotografie. Urobte si čas, vyberte tie najkrajšie a zostavte ich do jednotlivých okienok. S touto krásnou dekoráciou budete mať tie najlepšie spomienky stále na očiach.Tip:Ako je známe,..
14,69 €
Cena bez DPH:12,24 €
Značka: Sass & Belle
Krásny rustikálny rámik v 3 farebných prevedeniach.  Za presklené okienko môžete vložiť obľúbenú fotografiu alebo fotorámik použiť ako dekoráciu. Určené na fotografiu s rozmerom 10x15 cm.   Rozmery fotorámika: 21 x 16 cm Materiál: drevo, MDF, sklo    ..
9,00 €
Cena bez DPH:7,50 €
Značka: Sass & Belle
Tento očarujúci multi-rámik v drevenom prevedení je zložený z dvoch obdĺžnikových rámikov a jedného rámika v tvare srdiečka, vložiť si do neho môžete teda až 3 fotografie. Rámiky sú umiestnené na bielom stojane, a tak ich môžete ľahko postaviť na stôl, poličku alebo komodu.Rozmery:&nb..
21,50 €
Cena bez DPH:17,92 €