Hlavné menu
Produkty v košíku

Fotorámiky a tabule

Značka: ostatné
Obľúbený citát alebo motto? Napíšte ho na túto tabuľu a urobte z nej krásny dekoračný doplnok. Tabuľa je vhodná ako do domácnosti, tak do kancelárie alebo na vytvorenie jedálnička v reštaurácii. Tiež ju môžete použiť ako narodeninové želanie. V sade nájdete tabuľu na odkazy a sadu pís..
6,90€
Značka: ostatné
Roztomilý rámček na fotku, ktorý doplní izbičku vášho anjelika. Pripomína hojdaciu ovečku a hodí sa ako dekorácia na poličku alebo komodu. Zo zadnej strany pohodlne vložíte fotografiu, ktorú je potrebné zastrihnúť do oválneho tvaru o rozmere 12,5x10 cm. Zachyťte najkrajšie okamihy vášho malého chla..
14,29€
Čalúnené dosky s klipom na odkazy alebo fotografie Čalúnené dosky s klipom na odkazy alebo fotografie
-26 %
Značka: Clayre & EEF
Nádherne spracované, mäkké, čalúnené dosky s klipom pre uchytenie dokumentov, odkazov, fotografií... Dosky sú potiahnuté jemnou látkou s potlačou kvetín, parfumu a francúzskych nápisov, pod ňou sa schováva mäkký molitan. Súčasťou dosiek sú ozdobné špendlíky, ktorými je možné na dosky prichytiť obrá..
9,50€ 12,84€
Značka: ostatné
Nežný a pritom dostatočne chlapčenský je tento drevený rámik na fotografiu. Je zhotovený z dreva tónovaného do nebesky modrej farby. Spodnú časť zdobí jemný prúžok. Na vrchnej časti zaujmú drevené srdiečka zavesené ako bielizeň na šnúre. Rámček sa hodí pre fotografiu veľkosti 9x13 cm a je určený na..
11,69€
Značka: ostatné
Roztomilý rámček na fotku, ktorý doplní izbičku vášho anjelika. Pripomína hojdaciu ovečku a hodí sa ako dekorácia na poličku alebo komodu. Zo zadnej strany pohodlne vložíte fotografiu, ktorú je potrebné zastrihnúť do oválneho tvaru o rozmere 12,5x10 cm. Zachyťte najkrajšie okamihy vašej milovanej d..
14,29€
Značka: Sass & Belle
Táto nádherná tabuľa je vyrobená z dreva v prírodnej hnedej farbe. S tromi háčikmi pod tabuľou, poličkou na kriedu a milým dreveným srdiečkom zdobiacim jej vrchnú časť, je to očarujúci doplnok na zapísanie správ či poznámok a zavesenie kľúčov.  Skvele sa hodí do detskej izbičky, preds..
12,90€
Značka: ostatné
Čierna tabuľa na kriedu v tvare siluety mačky. Tabuľa slúži na zapisovanie poznámok, odkazov, nákupného zoznamu a iných myšlienok. Skvele sa hodí do detskej izbičky, predsiene či kuchyne. Vtipný darček pre milovníkov mačiek. Tabuľka má odkladaciu poličku na kriedu, ktorá je súčasťou balenia, a je op..
14,29€
Dekoračná nástenka na odkazy "Srdce" Dekoračná nástenka na odkazy "Srdce"
-37 %
Značka: ostatné
Veľká nástenka v tvare srdca. Drevené srdce potiahnuté látkou a vyplnené vatelínom - vďaka tomu je na nástenku možné špendlíkom prichytiť odkazy, fotografie alebo nákupný zoznam. Srdiečko je zdobené ružovou stužkou, za ktorú je možné tiež zastrčiť lístok s poznámkami alebo dokonca náušnice, náhrdeln..
12,00€ 19,05€
LCD tabuľka na odkazy LCD tabuľka na odkazy
TOP
Značka: ostatné
LCD tabuľka je pomôcka vhodná do práce, do školy, ale aj do domácnosti. Na tabuľku si možno zaznamenať všetky dôležité údaje. Záznam sa maže pomocou tlačidla s ikonou koša, umiestneného v ráme tabuľky. Súčasťou balenia je špeciálna ceruzka určená pre písanie na LCD displej. Praktická tabuľka je..
16,80€
Značka: ostatné
Darčeková krabička na fotky urobí radosť každému. Či už ju darujete babičke, dedovi, mamičke, priatelovi či kamarátke. Vo vnútri krabičky je miesto na darček a dookola ju možno vyzdobiť obľúbenými fotkami. Tie najkrajšie spomienky tak môžete mať neustále na očiach. Darčeková krabička ..
12,90€
Značka: Clayre & EEF
Roztomilý rámik na fotografiu, do ktorého môžete umiestniť svoje najkrajšie spomienky. Bude vyzerať skvele v kombinácii s inými, rôzne veľkými rámčekmy. Rámček má plastické lemovanie a jeho dominantou je veselá mašlička v hornej časti. Vhodný je predovšetkým ako dekorácia do dievčenskej izbičky. Fot..
7,19€
Značka: Clayre & EEF
Prekrásny rámik na fotografiu, ktorý sa stane dominantou každej izby. Základ rámika tvorí drevená doska s motívom ružičiek pripomínajúca retro maľbu, uprostred sa vyníma samotný priestor pre vloženie fotografie v tvare srdiečka, ktorý je lemovaný kovovým zdobením s kamienkami a je zasklený. Fotku mo..
17,59€
Zobrazé 1 do 12 z 17 (2 strán)