Hlavné menu
Produkty v košíku

Svietidlá

Značka: ostatné
Roztomilý kovový lampáš vhodný na čajovú sviečku. Urobí radosť ako drobný darček a ozdobí každý kúsok domova. Lampášik je možné postaviť do priestoru alebo vďaka vrchnému pohyblivému uchu zavesiť. Lampáš sa hodí na vianočné zdobenie, motív hviezdičky alebo anjelika k to..
4,90€
Značka: ostatné
Nezasiahla vás vlna moderných dekorácií? Stavte na istotu a pozvite do svojho domova nádhernú drevenú lampu Moly. Jej nežné spracovanie vás pohladí po duši a po rozsvietení sviečkou z nej nebudete môcť spustiť oči.Korpus lampáša je vyrobený z borovicového dreva a natretý bielou farbou bez ďalšej úpr..
28,99€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Zajac Nočné LED svetlo do detskej izbičky Zajac
TOP
Značka: Rex London
Ľúbezná tvárička čarovného zajačika je tým pravým doplnkom do detskej izbičky. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým medved..
12,90€
Značka: ostatné
Krásna drevená lucerna, ktoré k dokonalosti chýba už len jediné. Vložte dovnútra zapálenú sviečku a nechajte lampu naplniť príjemným teplým svetlom! To sa bude von linúť sklenenými prierezy v tvare hviezdičiek. Sviečky dovnútra vložíte otváracími dvierkami v prednej časti. Lucerna je vyrobená z dre..
55,90€
Značka: Rex London
Vytvorte príjemnú atmosféru pri zaspávaní vášho dieťatka pomocou krásneho svetielka v tvare mesiaca. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájd..
9,90€
Značka: ostatné
Roztomilý kovový lampáš vhodný na čajovú sviečku. Urobí radosť ako drobný darček a ozdobí každý kúsok domova. Lampášik je možné postaviť do priestoru alebo vďaka vrchnému krúžku zavesiť.Lampáš má krásny biely dizajn s ozdobným ornamentom. Vo vrchnej časti lampáša je dostatok otvorov pre odvádza..
15,90€
Značka: Rex London
Potešte svojho nezbedníka krásnym svetielkom v tvare roztomilého mráčika. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým raketu..
11,90€
Značka: ostatné
Roztomilý kovový lampášik vhodný na čajovú sviečku. Urobí radosť ako drobný darček a ozdobí každý kúsok domova. Lampášik je možné postaviť do priestoru alebo vďaka vrchnému pohyblivému uchu zavesiť. Lampáš sa hodí na vianočné zdobenie, motív hviezdičky alebo anjelika k tomu priam..
5,90€
Značka: ostatné
Dodajte svojmu domovu moderný štýl! Nádherné stropné svietidlo s kovovým klobúkom bude dominantou každej miestnosti. Použiť ho môžete v jedálni i nad konferenčný stôl. Skvele bude vyzerať niekoľko lustrov vedľa seba v rôznych dĺžkach. Svetlo nie je príliš ťažké, napriek tomu pôsobí robustným a elega..
124,99€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Líška Nočné LED svetlo do detskej izbičky Líška
TOP
Značka: Sass & Belle
Nočné svetielko v tvare roztomilej líšky podporí pokojné zaspávanie vášho dieťatka a stane sa nepostrádateľným doplnkom pri večernom rozprávaní kúzelných rozprávok. Podporí fantáziu detí i vás samotných. LED svetielko po rozsvietení tlmene svieti príjemným a teplým svetlom. Je na 3 ks batérie t..
14,90€
Nočné LED svetlo do detskej izbičky Raketa Nočné LED svetlo do detskej izbičky Raketa
TOP
Značka: Rex London
Potešte svojho nezbedníka krásnym svetielkom v tvare rakety. V noci, keď vyliezajú najrôznejšie strašidlá, sa postará o ľahké zaspávanie a kľudný spánok vašich najmenších.Nočné LED svetielko je na 3 ks LR44 batérií (súčasťou výrobku). V spodnej časti nájdete tlačidlo, ktorým raketu rozsvietite...
11,90€
Značka: ostatné
Kúzelná vianočná dekorácia, ktorá nesmie vo vašej tohtoročnej výzdobe chýbať! Hviezda na zavesenie je vyrobená z drôtiku, na ktorom je umiestnený LED svietiaci reťaz s 30 žiarovkami. Hviezda je ďalej omotaná zlatistým pásikom, ktorý sa krásne trblieta.Hviezdu zavesíte na zvolené miesto pomocou ..
16,59€
Zobrazé 1 do 12 z 38 (4 strán)