Hlavné menu
Produkty v košíku

Svietidlá

V našej kategórii svietidiel nájdete široký výber moderných a elegantných svietidiel pre Váš interiér. Ponúkame stropy svietidlá, závesné svietidlá, stojacie svietidlá a mnoho ďalších druhov svietidiel, ktoré Vám pomôžu vytvoriť dokonalú atmosféru vo Vašom domove.
Značka: Boltze
Patríte k milovníkom dekorácií v tvare domčeka? Ani sa vám nečudujeme, pretože práve tieto lucerny sa vedia postarať o tú najútulnejšiu atmosféru! Kovový lampáš v tvare domčeka zaujme celopresklenými bokmi a kovovým zdobením so zimnými motívmi. Lampáš má nádherne spracované detaily a nechýba obľú..
23,91 €
Cena bez DPH:19,93 €
Značka: Boltze
Patríte k milovníkom dekorácií v tvare domčeka? Ani sa vám nečudujeme, pretože práve tieto lucerny sa vedia postarať o tú najútulnejšiu atmosféru! Kovový lampáš v tvare domčeka zaujme celopresklenými bokmi a kovovým zdobením so zimnými motívmi. Lampáš má nádherne spracované detaily a nechýba obľú..
25,90 €
Cena bez DPH:21,58 €
Značka: Izoxis
Stolná LED lampa zmení každý interiér! Vyrobená z najkvalitnejších materiálov, je ideálna na prácu za počítačom, domáce úlohy alebo čítanie kníh. Svoj účel splní ako v kancelárii, tak aj doma. Lampa má navyše 2 samostatné svetelné zdroje a špeciálnu montážnu svorku, ktorá zaisťuje veľmi dobrú stabil..
36,99 €
Cena bez DPH:30,83 €
Značka: Izoxis
LED lampa - pásik so zabudovaným pohybovým a súmrakovým senzorom. Ideálne na osvetlenie chodby, kúpeľne, pivnice, interiéru šatníka, schodov a políc. SAMOLEPIACA AJ MAGNETICKÁ - svietidlo sa montuje pomocou obojstrannej pásky.  Montáž aj demontáž je rýchla a jednoduchá. Pri montáži stačí pásku na..
6,99 €
Cena bez DPH:5,83 €
Značka: Malatec
Toto mimoriadne praktické svietidlo je vybavené pevným kovovým klipom na pripevnenie na akékoľvek zvolené miesto a vďaka špeciálnemu kovovému stojanu môže slúžiť aj ako bežná stolná lampa! 3 farby svetla + nastavenie intenzity svetla - svietidlo má až 3 farby svetla, medzi ktorými môžete jednoduc..
12,89 €
Cena bez DPH:10,74 €
Značka: Clayre & EEF
Rustikálny svietnik tvorený zo sklenenej nádoby pre vloženie sviečky a drôteného obalu s uchom. Sklenenú časť možno vybrať a umývať, uško je pohyblivé. Predná časť svietnika je zdobená motívom srdiečka. Do svietnika sa hodí klasická čajová sviečka aj menšia valcovitá sviečka. Rovnako tak dobre sa d..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Značka: ostatné
Čo by to bolo za útulný domov, kde neplápolá hrejivý plamienok sviečky. Postavte ju do tohto nádherného lampáša a nechajte ju rozsvietiť teplým svetlom. Celosklenené boky zaistia, že sa svetlo príjemne a nevtieravo rozleje do okolia a vy sa budete môcť kochať nádherným pohľadom. Telo lampáša je vyr..
41,79 €
Cena bez DPH:34,83 €
Krásny vianočný svietnik na stôl, z prírodného dreva, zdobený škriatkami a Vianočným stromčekom. Svietnik obsahuje pohár, na vloženie čajovej sviečky. Vlastnosti:  Materiál: sklo, plast, drevo Rozmer: výška 14 cm x dĺžka 12 cm x šírka 12 cm Upozornenie: Uvedená cena platí pre 1 ks..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Ideálne na osvetlenie chodby, kúpeľne, pivnice, interiéru šatníka, schodov a políc. JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA - svietidlo sa montuje pomocou obojstrannej pásky - čo si nevyžaduje vbíjanie klincov alebo vŕtanie do stien. Montáž aj demontáž je rýchla a jednoduchá.  INTELIGENTNÝ PIR SNÍMAČ POHYBU - l..
5,99 €
Cena bez DPH:4,99 €
Značka: Izoxis
Stolná LED lampa zmení každý interiér! Vyrobená z najkvalitnejších materiálov je ideálna na prácu za počítačom, domáce úlohy alebo čítanie kníh. Svoj účel splní ako v kancelárii, tak aj doma. Lampa má navyše špeciálnu montážnu svorku alebo základňu, ktorá zaistí najlepšiu stabilitu a priľnavosť. ..
20,00 €
Cena bez DPH:16,67 €