Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchynský textil

Kuchynská utierka "Bonheur" červená
-54 %
Značka: Krasilnikoff
Veľká, kvalitná, kuchynská utierka pre kuchyňu a jej dekorovanie, či praktické využitie. Utierka je vyrobená z vysoko pevného materiálu...
4,00€ 8,70€
Značka: Isabelle Rose
Vychutnajte si jedlo v pokoji a pohode. O dokonale prestretý stôl sa postará sada 4 ks bavlnených obrúskov, ktoré môžete poskladať do najrôznejších tvarov alebo ich len voľne položiť pod príbor. Obrúsky majú ružový podklad so vzorom ornamentov a modrých kvietkov. Skvele sa hodí ako doplnok na retro ..
8,79€
Značka: Isabelle Rose
Vychutnajte si jedlo v pokoji a pohode. O dokonale prestretý stôl sa postará sada 4 ks bavlnených obrúskov, ktoré môžete poskladať do najrôznejších tvarov alebo ich len voľne položiť pod príbor. Červená farba v kombinácii s bielymi bodkami pripomína obľúbený retro štýl. Obrúsky vám dodáme krásne za..
8,79€
Bavlnený obrúsok "Flowers" 40 x 40 cm Bavlnený obrúsok "Flowers" 40 x 40 cm
-30 %
Značka: Clayre & EEF
Bavlnený obrúsok s veľkosťou 40 cm x 40 cm s motívom jemných kvietkov. Nápaditý doplnok pre každodenné stolovanie vonku aj na záhrade. Obrúsok bude vyzerať pekne preložený napoly, poskladaný do vejárika aj stočený do ruličky. Poslúžiť môže ako obal na príbor, pečivo aj iné dobroty. Zabaľte do neho ..
2,79€ 3,99€
Bavlnený obrúsok 40 x 40 cm "Roses" Bavlnený obrúsok 40 x 40 cm "Roses"
-22 %
Značka: Clayre & EEF
Bavlnený obrúsok s veľkosťou 40 cm x 40 cm, ktorý sa hodí pre stolovanie i ďalšie dekorovanie. Obrúsok je veľmi mäkký, príjemný, kvalitne spracovaný. Obrúsok bude vyzerať skvele v kombinácii s ozdobným krúžkom na obrúsky alebo poskladaný do slávnostného tvaru. Poslúžiť môže ako obal na príbor, pečiv..
3,90€ 5,00€
Prestieranie na stôl - 30 x 45 cm
-50 %
Značka: ostatné
Syntetické prestieranie v tmavo fialovej farbe. Prestieranie je vhodné na jedálenský stôl ako podložka pod tanier, misku alebo hrnček. Zabráni ničeniu dosky stola a navyše zútulní jedáleň či jedálenský kút. Výhodou plastovej podložky je ľahká údržba - stačí umyť navlhčenou handričkou a opäť žiari či..
7,79€ 15,58€
Kuchynská zástera do pása Home made Kuchynská zástera do pása Home made
-16 %
Značka: Krasilnikoff
Nádherná kuchynská zástera v retro štýle určená pre uviazanie v páse. Zástera má na okraji ozdobný skladaný pás látky. Tento štýlový kúsok nesmie chýbať žiadnej gazdinke, uchráni vaše oblečenie a budete v ňom vyzerať skvele! Možné prať v práčke na 30 ° C. Pred prvým použitím dôkladne vyperte a vysu..
13,90€ 16,56€
Bavlnené prestieranie na stôl 33 x 48 cm
-30 %
Značka: Clayre & EEF
Bavlnené, obojstranné prestieranie vhodné ako podložka na jedálenský stôl. Z lícovej strany má prestieranie dekor s roztomilými kanvičky, z rubovej strany je motív väčších kociek v ružovo bielej farbe. Zo všetkých strán je lemované ozdobnou lemovkou s motívom lístočkov. Prestieranie je vyrobené z kv..
7,79€ 11,13€
Bavlnené prestieranie na stôl 33 x 48 cm Bavlnené prestieranie na stôl 33 x 48 cm
TOP -30 %
Značka: Clayre & EEF
Bavlnené, obojstranné prestieranie vhodné ako podložka na jedálenský stôl. Z lícovej strany má prestieranie tmavo fialový podklad s motívom drobných bodiek, z rubovej strany vzor kocky v rovnakom farebnom odtieni. Zo všetkých strán je lemované ozdobnou bavlnenou čipkou. Prestieranie je vyrobené z kv..
6,19€ 8,84€
Zobrazé 1 do 9 z 9 (1 strán)