Hlavné menu
Produkty v košíku

Koberčeky a rohožky

Značka: Sass & Belle
Vieme, že čiernej mačke je lepšie sa vyhnúť, ale kto by odolal tejto roztomilej krásavici? Zábavný koberček v tvare mačičky sa postará o dokonale veselú atmosféru a zahreje detské nožičky pri vstávaní z postele, pri čistení zúbkov alebo pri hraní sa na zemi.Koberček je mäkký na dotyk, má v..
14,90€
Značka: Clayre & EEF
Praktická rohožka s nápisom "Home sweet home". Ružový podklad s ozdobným motívom čipky dopĺňajú rozkvitnuté kvety a obrys srdiečka. Rohožka pripomína na dotyk záťažový koberec a hodí sa ako predložka pred vaňu, rohožka pred domové dvere bytu alebo zastrešený vstup do domu. Nie je vhodná na rýdzo von..
15,79€
Značka: Isabelle Rose
Praktická gumová predložka vhodná pred vchodové dvere. Má protišmykový povrch a množstvo ozdobných záhybov. Nešmýka sa a zaistí dokonalé očistenie topánok pred vstupom do interiéru. Má obdĺžnikový tvar a dobre sa hodí pred každé dvere. Rohožka má tmavo čiernu farbu so striebornými odleskami. Hodí s..
18,50€
Značka: Isabelle Rose
Praktická gumová predložka vhodná pred vchodové dvere. Má protišmykový povrch a množstvo ozdobných záhybov. Nešmýka sa a zaistí dokonalé očistenie topánok pred vstupom do interiéru. Má obdĺžnikový tvar a dobre sa hodí pred každé dvere. Rohožka má tmavo čiernu farbu a vďaka svojmu jednoduchému sprac..
15,79€
Rohožka pred dvere alebo vaňu - 74 cm Rohožka pred dvere alebo vaňu - 74 cm
-42 %
Značka: Clayre & EEF
Vždy je ten správny čas na čaj! Táto rohožka dá najavo vašu lásku k pohodovým chvíľam stráveným so šálkou dobrého nápoja. Rohožka má nízky vlas a hodí sa pred domové dvere bytu alebo zastrešený vstup do domu. Podklad je šedý až zelenkavý s dominantným motívom čajovej kanvičky. Rohožky z tejto rady ..
10,19€ 17,57€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)