Hlavné menu
Produkty v košíku

Koberčeky a rohožky

Koberčeky a rohožky sú praktickým a elegantným doplnkom každej domácnosti. Dodávajú jej útulnosť, pohodlie a chránia podlahu pred oderom.

Výhody koberčekov a rohožiek:

  • Dodávajú útulnosť a pohodlie: Koberčeky a rohožky dodávajú miestnosti pocit útulnosti a pohodlia.
  • Chránia podlahu: Koberčeky a rohožky chránia podlahu pred oderom a škrabancami.
  • Zlepšujú akustiku: Koberčeky a rohožky môžu pomôcť zlepšiť akustiku v miestnosti.
  • Znižujú prach: Koberčeky a rohožky môžu pomôcť znížiť množstvo prachu v miestnosti.

 

Značka: ostatné
Obojstranná penová podložka na hranie. Perfektne sa hodí ako koberec do detskej izby, izoluje od chladu, absorbuje vodu a veľmi jednoducho sa čistí. Vaše dieťa bude môcť bezpečne hrať na podlahe a zároveň spoznávať svet zvierat. Na jednej strane je zobrazený obrázok ZOO a na druhej zasa Morský sv..
28,69 €
Cena bez DPH:23,91 €
Značka: ostatné
Nechcete aby vaše dieťa sedelo na podlahe, alebo na zemi? Táto veľká guľatá podložka, ktorá je pre vás a vaše dieťa najpohodlnejšou a najkrajšou voľbou. Koleso s priemerom 144 centimetrov má dostatok priestoru pre zábavu! Zbierajte rozhádzané hračky jedným pohybom.  Predstavte si, že sa vo dverác..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Značka: ostatné
S touto samolepiacou páskou zažijú deti veľa nových dobrodružstiev. Pokiaľ máte doma nezbedníka, ktorý sa neustále hrá s vláčikmi a autíčkami, ale samotná podlaha im už nestačí, tak túto pásku ocenia. Odporúčame ju nalepiť na rovný, čistý a suchý povrch. Umiestniť ju môžete aj na koberce s nízkym v..
4,90 €
Cena bez DPH:4,08 €
Značka: ostatné
Táto páska je skvelý tip pre všetkdeti, ktoré sa radi hrajú s autíčkami, ale samotná podlaha im už nestačí. Cestu jednoducho nalepíte na podlahu a behom chvíle vytvoríte cestnú komunikáciu pre autá. Samolepiacu pásku stačí nalepiť na rovný, suchý a čistý povrch. Vhodné aj na koberce s nízkym vlas..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Značka: ostatné
Obojstranná penová podložka na hranie. Perfektne sa hodí ako koberec do detskej izby, izoluje od chladu, neabsorbuje vodu a veľmi jednoducho sa čistí. Na jednej strane podložky je zobrazená abeceda a na druhej strane je zoo. Vaše dieťa sa bude môcť bezpečne hrať na podlahe a zároveň spoznávať sve..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: ostatné
Obojstranná ochrana na postieľku s farebnými obrázkami a bezpečnostným zrkadlom. Živé farby a veselé vzory priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú jeho záujem o hru. Je vyrobená z mäkkého materiálu. Ochrana na postieľku je vybavená povrázkami pre pripevnenie do postieľky alebo kočíka.  Chránič za..
14,60 €
Cena bez DPH:12,17 €
Značka: ostatné
Penové puzzle sú skvelým spôsobom, kde sa môže dieťa bezpečne hrať. Pri hre si batoľa rozvíja nielen svoju fantáziu, učí sa koncentrácii a spoznávaniu farieb a tvarov, ale aj logickému mysleniu, zrakovému a motorickému vnímaniu a trpezlivosti. Podložka je vyrobená z EVA peny, ktorá je veľmi kvali..
24,69 €
Cena bez DPH:20,58 €
Značka: Clayre & EEF
Praktická rohožka s nápisom "Home sweet home". Ružový podklad s ozdobným motívom čipky dopĺňajú rozkvitnuté kvety a obrys srdiečka. Rohožka pripomína na dotyk záťažový koberec a hodí sa ako predložka pred vaňu, rohožka pred domové dvere bytu alebo zastrešený vstup do domu. Nie je vhodná na rýdzo von..
15,79 €
Cena bez DPH:13,16 €