Hlavné menu
Produkty v košíku

Papierové misky s potlačou

Hľadáte praktické a štýlové riešenie pre stolovanie na oslave, firemnej akcii alebo pikniku?

Potom nehľadajte ďalej ako naša kategória Papierové Misky s Potlačou! Máme široký výber papierových misiek v rôznych veľkostiach, farbách a s rôznymi motívmi, ktoré dokonale doplnia vašu udalosť. Náš sortiment zahŕňa:

  • Malé misky na predjedlá a dezertné pochúťky.
  • Veľké misky na hlavné jedlo a šaláty.
  • Misky v rôznych farbách pre farebnú a veselú atmosféru.
  • Misky s motívmi na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, svadby, firemné akcie a sezónne sviatky.
  • Misky s potlačou vášho loga pre firemnú prezentáciu a propagáciu.
  • Ekologické misky vyrobené z recyklovaných materiálov pre šetrný prístup k životnému prostrediu.

Naše papierové misky s potlačou sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú pevné a odolné. Dokonale poslúžia na podávanie jedla a dezertných pochúťok a uľahčia vám upratovanie po udalosti.

Značka: Party
Košíčky na muffiny Jednorožec budú skvelou dekoráciu na detskej párty. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu.  Košíčky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Vlastnosti: Rozmery:  Výška: 5 cm Motív: Jenodrožec Obsah balenia: ..
2,70 €
Cena bez DPH:2,25 €
Značka: Party
Košíčky na muffiny Jednorožec v rôznych pastelových farbách budú skvelou dekoráciu na detskej párty. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu.  Košíčky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Vlastnosti: Rozmery: Výška: 10,5 cm Motív: Je..
2,70 €
Cena bez DPH:2,25 €
Značka: Party
Košíčky na muffiny sú perfektným doplnkom k riadu z párty kolekcie Vesmír. Vlastnosti: Výška: cca 6,5-7 cm Šírka: cca 8 cm Sada obsahuje: 2 kusy papierových paliet s grafikou kozmonauta, vesmírnej lode, Saturna a rakety    ..
2,30 €
Cena bez DPH:1,92 €
Značka: Party
Boxy na čipsy sú veľmi praktickým prvkom párty kolekcie Cars. Slúžia ako misky, v ktorých môžete podávať aj ovocie alebo sušienky. Každá krabica v súprave má inú farebnú grafiku a predstavuje príbeh dvoch rôznych áut. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho ..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Papierové krabičky na chipsy Dinosaury sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka dinosaurov. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Krabičky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. Technická špecifikác..
2,55 €
Cena bez DPH:2,13 €
Značka: Party
Papierové krabičky na chipsy Futbal sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka tohto športu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Poháre zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Futbal. Technická špecifikácia: ..
2,55 €
Cena bez DPH:2,13 €
Značka: Party
Papierové krabičky na chipsy Jednorožec sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre Vašu malú princeznú. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Krabičky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Technická špecifik..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Krabička na chipsy alebo iné slané a sladké občerstvenie s grafikou znázorňujúcou lesné zvieratká bude nielen praktickým, ale aj dekoratívnym prvkom na párty stolíku. Lesní priatelia vás pozývajú na nádherné hody! Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty. Krabičk..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Papierové krabičky na chipsy Safari sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka zvieratiek. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Krabičky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Safari. Technická špecifikácia: ..
2,65 €
Cena bez DPH:2,21 €
Značka: Party
Krásna krabička s nádhernou grafikou zobrazujúcou vonkajší priestor našej slnečnej sústavy je jedným z prvkov riadu kolekcie Vesmír. Krabička môže obsahovať nielen slané či sladké maškrty, sušienky ale aj ovocie. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty. Krabičky..
2,70 €
Cena bez DPH:2,25 €
Značka: Party
Krabičky na pukance z kolekcie Cars majú 6 rôznych príbehov vyrozprávaných pomocou nádherných kresieb, ktoré podnietia fantáziu každého dieťaťa. Čo robia, kam idú džíp, chrobák, hasičské auto, policajné auto, sklápač a bager? Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pr..
3,10 €
Cena bez DPH:2,58 €
Značka: Party
Papierové krabičky na popcorn Futbal sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka tohto športu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Krabičky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Futbal. Technická špecifikácia..
2,90 €
Cena bez DPH:2,42 €
Značka: Party
Papierové krabičky na popcorn Jednorožec sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre pre malú princeznú. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Krabičky na popcorn zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Technic..
2,85 €
Cena bez DPH:2,38 €
Značka: Party
Skvelá grafika a farby sú vlastnosti, ktoré charakterizujú celú kolekciu Lesné zvieratká. Krabička na pukance s lesnými zvieratkami bude praktickou a krásnou dekoráciou na stôl a prinesie ďalšiu radosť pri maškrtení pukancov. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty..
3,20 €
Cena bez DPH:2,67 €
Značka: Party
Papierové krabičky na popcorn Safari sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka zvieratiek. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Krabičky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Safari. Technická špecifikácia: ..
2,65 €
Cena bez DPH:2,21 €
Značka: Party
Krabička na pukance určite pritiahne pozornosť mladých vesmírnych objaviteľov vďaka svojej nádhernej grafike, kde sa toho veľa deje.  Je čas dobyť strieborný glóbus alebo možno pokračovať v expedícii na inú planétu slnečnej sústavy :) Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu,..
3,20 €
Cena bez DPH:2,67 €
Značka: Party
Papierové krabičky na popcorn Dinosaury sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka dinosaurov. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Krabičky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. Technická špecifik..
2,95 €
Cena bez DPH:2,46 €
Značka: Party
Papierový pohár na zmrzlinu je zaujímavým doplnkom k detskému párty setu. Krémová, čokoládová, ovocná – aká zmrzlina bude v pohári? Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Krabičky zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Autá. ..
2,30 €
Cena bez DPH:1,92 €