Hlavné menu
Produkty v košíku

Doplnky do kúpeľne

Značka: Sass & Belle
Stojan na zubné kefky Cutie Cat je skvelým doplnom do Vašej kúpelne.Je vyhotovený v perleťovo bielej farbe s jemnými čiernymi detailmi.Rozmery: 10, 5 x 9 x 9 cm (v x š x d)..
8,50€
Značka: Sass & Belle
 Dávkovač na mydlo v tvare mačičky  Cutie Cat bude skvelým doplnkom do Vašej kúpelne.Je spracovaný v čisto bielej farbe s elegantnými čiernymi detailmi.Rozmery: 9,5 x 9,5 x 14,5 cm (d x š x v)..
10,90€
Keramická dóza na odličovacie tampóny Cutie Cat Keramická dóza na odličovacie tampóny Cutie Cat
Nové
Značka: Sass & Belle
Keramická dóza na odličovacie tampóny či vatové tyčinky v tvare mačičky  Cutie Cat bude skvelým doplnkom do Vašej kúpelne.Je spracovaná v čisto bielej farbe s elegantnými čiernymi detailmi.Rozmery: 11 x 11 x 15 cm (d x š x v)..
14,60€
Značka: ostatné
Cestovný organizér na kozmetiku je skvelým doplnkom napríklad na dovolenku alebo na služobnú cestu. Organizér obsahuje celkom šesť rôzne veľkých vreciek, do ktorých možno prehľadne umiestniť všetky kozmetické potreby. Po príchode na miesto stačí organizér rozložiť, zavesiť na akékoľvek miesto, a koz..
13,96€
Značka: Clayre & EEF
Luxusný keramický set do kúpeľne, ktorý obsahuje dávkovač na mydlo, pohárik so štyrmi otvormi na zubné kefky, pohárik na hrebene a podnos so zvýšeným okrajom, na ktorý všetky nádobky perfektne sadnú. Set je veľmi kvalitne spracovaný, s vysoko lesklou glazúrou a motívom drobných šedých hviezdičiek. ..
27,79€
Cestovné fľaštičky do lietadla Cestovné fľaštičky do lietadla
TOP
Značka: ostatné
Šikovná sada cestovných fľaštičiek, ktorá sa vám bude hodiť do každej príručnej batožiny. Je známe, že do lietadla si so sebou nemôžete vziať kozmetikcé prípravky nad určité množstvo. Táto sada cestovných fľaštičiek vyhovuje predpisom, a je teda vhodná na prepravu lietadlom.V balení nájdete cel..
6,90€
Značka: Sass & Belle
Dávkovač na mydlo v tvare mráčika Happy Cloud bude skvelým doplnkom do Vašej kúpelne.Je spracovaný v čisto bielej farbe s elegantnými detailmi.Rozmery: 13,5 cm x 16 cm x  4 cm (d x š x v)..
10,90€
Značka: Clayre & EEF
Romantická keramická dóza s viečkom ozdobená reliéfom vtáčikov. Dóza má oválny tvar a je ideálny ako zásobník na odličovacie tampóny. Vložiť do nej však môžete aj iné drobnosti, šperky, vatové tyčinky alebo soľ do kúpeľa. Dóza sa vďaka svojmu neutrálnemu farebnému spracovaniu hodí do akéhokoľvek in..
8,79€
Značka: Clayre & EEF
Keramický dávkovač na tekuté mydlo vo vintage štýle, ktorý je možné použiť tiež na saponát. Dávkovač je opatrený kovovou hubicou a je veľmi kvalitne spracovaný. Telo zásobníka má biely podklad s motívom čiernych bodiek a siluetou motýlika. Praktická dekorácia v provensálskom štýle vhodná ako doplno..
13,69€
Farebná svietiaca LED sprcha s kamienkami Farebná svietiaca LED sprcha s kamienkami
-31 %
Značka: ostatné
Farebná svietiaca LED sprcha s kamienkamiZábavná designová paráda do vašej kúpelne! S touto sprchovou hlavicou si sprchovanie budete užívať ešte viacej! Stačí namiesto klasickej hlavice namontovať túto svietiace hlavicu s kamienkami a keď pustíte vodu, sprcha začne automaticky me..
10,90€ 15,90€
Otočný kozmetický organizér - biely Otočný kozmetický organizér - biely
-10 %
Značka: ostatné
Otočný kozmetický organizér je skvelá vychytávka na uskladnenie všetkych kozmetických pomôcok. Nastaviteľnosť organizéra je jeho veľká výhoda. Môžete si ho zložiť presne podľa toho, ako len vy budete chcieť. Organizér je ľahko zostaviteľný, nepotrebujete k tomu žiadne pracovné náradie. Všetky diely ..
18,90€ 21,00€
Zobrazé 1 do 11 z 11 (1 strán)