Hlavné menu
Produkty v košíku

Doplnky do kúpeľne

Značka: Clayre & EEF
Luxusný keramický set do kúpeľne, ktorý obsahuje dávkovač na mydlo, pohárik so štyrmi otvormi na zubné kefky, pohárik na hrebene a podnos so zvýšeným okrajom, na ktorý všetky nádobky perfektne sadnú. Set je veľmi kvalitne spracovaný, s vysoko lesklou glazúrou a motívom drobných šedých hviezdičiek. ..
27,79€
Farebná svietiaca LED sprcha s kamienkami Farebná svietiaca LED sprcha s kamienkami
-31 %
Značka: ostatné
Farebná svietiaca LED sprcha s kamienkamiZábavná designová paráda do vašej kúpelne! S touto sprchovou hlavicou si sprchovanie budete užívať ešte viacej! Stačí namiesto klasickej hlavice namontovať túto svietiace hlavicu s kamienkami a keď pustíte vodu, sprcha začne automaticky me..
10,90€ 15,90€
Cestovné fľaštičky do lietadla Cestovné fľaštičky do lietadla
TOP
Značka: ostatné
Šikovná sada cestovných fľaštičiek, ktorá sa vám bude hodiť do každej príručnej batožiny. Je známe, že do lietadla si so sebou nemôžete vziať kozmetikcé prípravky nad určité množstvo. Táto sada cestovných fľaštičiek vyhovuje predpisom, a je teda vhodná na prepravu lietadlom.V balení nájdete cel..
6,90€
Značka: ostatné
Krásny sklenený flakón s robustným uzáverom. Môžete ho použiť v kuchyni ako nádobu na likér alebo ochutený ocot. Dobrú službu urobí tiež v kúpeľni. Stačí do neho nasypať kúpeľovú soľ či penu. Flakón je veľmi krásne spracovaný a pôsobí luxusným dojmom. Uvedená cena platí pre 1 ks skleneného flakónu ..
10,29€
Značka: Sass & Belle
Dávkovač na mydlo v tvare mačičky  Cutie Cat bude skvelým doplnkom do Vašej kúpelne. Je spracovaný v čisto bielej farbe s elegantnými čiernymi detailmi.Rozmery: 9,5 cm x 9,5 14,5 cm (d x š x v)..
10,90€
Stojan na zubné kefky Cutie Cat Stojan na zubné kefky Cutie Cat
Nové
Značka: Sass & Belle
Stojan na zubné kefky Cutie Cat je skvelým doplnom do Vašej kúpelne.Je vyhotovený v perleťovo bielej farbe s jemnými čiernymi detailmi.Rozmery: 10, 5 x 9 x 9 cm (v x š x d)..
8,50€
Značka: ostatné
Cestovný organizér na kozmetiku je skvelým doplnkom napríklad na dovolenku alebo na služobnú cestu. Organizér obsahuje celkom šesť rôzne veľkých vreciek, do ktorých možno prehľadne umiestniť všetky kozmetické potreby. Po príchode na miesto stačí organizér rozložiť, zavesiť na akékoľvek miesto, a koz..
13,96€
Značka: Clayre & EEF
Romantická keramická dóza s viečkom ozdobená reliéfom vtáčikov. Dóza má oválny tvar a je ideálny ako zásobník na odličovacie tampóny. Vložiť do nej však môžete aj iné drobnosti, šperky, vatové tyčinky alebo soľ do kúpeľa. Dóza sa vďaka svojmu neutrálnemu farebnému spracovaniu hodí do akéhokoľvek in..
8,79€
Značka: Clayre & EEF
Keramický dávkovač na tekuté mydlo vo vintage štýle, ktorý je možné použiť tiež na saponát. Dávkovač je opatrený kovovou hubicou a je veľmi kvalitne spracovaný. Telo zásobníka má biely podklad s motívom čiernych bodiek a siluetou motýlika. Praktická dekorácia v provensálskom štýle vhodná ako doplno..
13,69€
Zobrazé 1 do 9 z 9 (1 strán)