Hlavné menu
Produkty v košíku

Doplnky do kúpeľne

V tejto kategórii nájdete doplnky, ktoré Vám pomôžu zlepšiť kúpeľňu a urobiť z nej príjemné miesto pre relaxáciu. Nájdete tu rôzne koše na prádlo, držiaky na uteráky, kozmetické zrkadlá a iné praktické doplnky, ktoré Vám uľahčia organizáciu a upratovanie v kúpeľni.
Značka: ostatné
Tento praktický organizér so zásuvkami udrží u vás doma poriadok a bude aj jedinečným dizajnovým kúskom interiéru. Vyrobený je v krásnej pastelovej farbe. Organizér má dve praktické zásuvky, kde ukryjete množstvo kozmetiky, štetcov, ale aj na písacie potreby, lepiace pásky či iné. Technická šp..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €
Organizér na kozmetiku / písacie potreby - biely Organizér na kozmetiku / písacie potreby - biely
-39 %
Značka: ostatné
Elegantný kozmetický organizér sa hodí na uskladnenie všetkych kozmetických pomôcok. Umožní vám udržiavať poriadok a hodí sa do každého interiéru.Je vhodný aj pre uschovanie písacích pomôcok. Organizér má dve praktické zásuvky, kde ukryjete veľké množstvo Vašej kozmetiky ako rôzne krémy, štetce, ..
6,00 € 9,90 €
Cena bez DPH:5,00 €
Organizér na kozmetiku so zásuvkami - XXL Organizér na kozmetiku so zásuvkami - XXL
🔥 TOP -8 %
Značka: ostatné
Kozmetický organizér je skvelá vychytávka na uskladnenie všetkych kozmetických pomôcok. Umožní vám udržiavať poriadok a hodí sa do každého interiéru. Organizér má praktické zásuvky, kde ukryjete veľké množstvo Vašej kozmetiky ako rôzne krémy, štetce, či iné drobnosti.  Technická špecifikácia: ..
14,90 € 16,19 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: ostatné
Tento praktický organizér so zásuvkami udrží u vás doma poriadok a bude aj jedinečným dizajnovým kúskom interiéru. Vyrobený je v krásnej pastelovej farbe. Organizér má dve praktické zásuvky, kde ukryjete množstvo kozmetiky, štetcov, ale aj na písacie potreby, lepiace pásky či iné. Technická šp..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Značka: ostatné
Tento praktický organizér so zásobníkom na papierové vreckovky udrží u vás doma poriadok a bude aj jedinečným dizajnovým kúskom interiéru. Horná časť je vybavená priehradkami, do ktorých sa zmestia perá, štetce, lepiace pásky, kozmetika, parfumy, šperky či iné.  Technická špecifikácia: R..
6,20 €
Cena bez DPH:5,17 €
Značka: ostatné
Kozmetický organizér je skvelá vychytávka na uskladnenie všetkych kozmetických pomôcok. Umožní vám udržiavať poriadok a hodí sa do každého interiéru. Ideálne ako darček! Vlastnosti: zorganizuje kozmetiku praktický, dvojdielny spodná časť pozostávajúca z 1 zásuvky horná časť vybaven..
6,79 €
Cena bez DPH:5,66 €
Organizér na kozmetiku so šuflíkmi - biely Organizér na kozmetiku so šuflíkmi - biely
🔥 TOP
Značka: ostatné
Kozmetický organizér je skvelá vychytávka na uskladnenie všetkych kozmetických pomôcok. Umožní vám udržiavať poriadok a hodí sa do každého interiéru. Ideálne ako darček! Technická špecifikácia:      Rozmery: dĺžka 28,5 cm, šírka 17,5 cm, celková výška: 12,5 cm      Materiál: plast   ..
13,57 €
Cena bez DPH:11,31 €
Značka: ostatné
Chytrá pomôcka do interiéru, ktorá udrží poriadok. Vďaka neutrálnemu modernému designu nájde závesný organizér svoje uplatnenie prakticky všade. Bude vám stačiť len trocha voľného miesta na stene alebo na dverách. Využijete ho nielen v kancelárii, ale aj v kúpeľni a detskej izbičke. Technická špe..
6,00 €
Cena bez DPH:5,00 €
Značka: Room99
Francúzsky dizajn ručníka do kúpelne v jemnej ružovej farbe.  Nadčasový dizajn s príjemným materiálom. Farba: RužováMateriál: 100% bavlnaProdukt francúzskej značky DouceurVysoká gramážDobre sa vstrebávajúca a rýchlo schnúca bavlnaMódny dizajn..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
Značka: ostatné
Praktický a nenahraditeľný organizér na kozmetiku, šperky a ďalšie. Je vyrobený z kvalitného plastu, v krásnych pastelových farbách!Umožní vám to udržiavať poriadok a prispeje aj k dizajnu interiéru.Horná časť je vybavená priehradkami, do ktorých sa zmestia štetce, karty, kozmetika, parfumy, šp..
10,19 €
Cena bez DPH:8,49 €
Nastaviteľná polica na vaňu / drez, biela 55 cm Nastaviteľná polica na vaňu / drez, biela 55 cm
Nové
Značka: ostatné
Nastaviteľná polica na vaňu je perfektná pre tých, ktorí nemajú pri vani, či dreze veľa miesta. Vyriešite to prídavnou a nastaviteľnou poličkou, ktorú roztiahnete podľa veľkosti vane, či drezu. Na polici naložíte všelijaké kúpeľňové doplnky či riad. Roztiahnuteľná polica má v sebe diery na odkvap..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Protišmykové nálepky do vane, 8ks Protišmykové nálepky do vane, 8ks
Nové
Značka: ostatné
Pohyb vo vani, v sprche alebo na klzkých dlaždiciach môže byť niekedy nebezpečný.  Riešením sú tieto pekné protišmykové kvietky, ktoré vám zaistia bezpečnejší a istejší pohyb po mokrom a klzkom povrchu. Kvietky sú opatrené samolepiacou plochou, takže stačí len odlepiť ochrannú vrstvu a nalepiť ic..
4,20 €
Cena bez DPH:3,50 €
Značka: Sass & Belle
Keramická dóza na odličovacie tampóny či vatové tyčinky v tvare mačičky  Cutie Cat bude skvelým doplnkom do Vašej kúpelne.Je spracovaná v čisto bielej farbe s elegantnými čiernymi detailmi.Rozmery: 11 x 11 x 15 cm (d x š x v)..
14,60 €
Cena bez DPH:12,17 €
Značka: Room99
Francúzsky dizajn koberčeka do kúpelne v jemnej ružovej farbe.  Nadčasový dizajn s príjemným materiálom. Farba: RužováMateriál: 100% bavlnaProdukt francúzskej značky DouceurVysoká gramážHustá bavlna, ktorá perfektne absorbuje voduMódny dizajn, dizajn uteráku..
14,79 €
Cena bez DPH:12,33 €
Značka: Sass & Belle
Dávkovač na mydlo v tvare mráčika Happy Cloud bude skvelým doplnkom do Vašej kúpelne.Je spracovaný v čisto bielej farbe s elegantnými detailmi.Rozmery: 13,5 cm x 16 cm x  4 cm (d x š x v)..
10,35 €
Cena bez DPH:8,63 €
Značka: Room99
Francúzsky dizajn koberčeka do kúpelne v čistej bielej farbe.  Nadčasový dizajn s príjemným materiálom. Farba: bielaMateriál: 100% bavlnaProdukt francúzskej značky DouceurVysoká gramážHustá bavlna, ktorá perfektne absorbuje voduMódny dizajn, dizajn uteráku..
14,79 €
Cena bez DPH:12,33 €
Značka: Room99
Francúzsky dizajn koberčeka do kúpelne vo výraznej bordovej farbe.  Nadčasový dizajn s príjemným materiálom. Farba: bordováMateriál: 100% bavlnaProdukt francúzskej značky DouceurVysoká gramážHustá bavlna, ktorá perfektne absorbuje voduMódny dizajn, dizajn uteráku..
14,79 €
Cena bez DPH:12,33 €
Značka: Room99
Francúzsky dizajn koberčeka do kúpelne v jemnej ružovej farbe.  Nadčasový dizajn s príjemným materiálom. Farba: ružováMateriál: 100% bavlnaProdukt francúzskej značky DouceurVysoká gramážHustá bavlna, ktorá perfektne absorbuje voduMódny dizajn, dizajn uteráku..
14,39 €
Cena bez DPH:11,99 €