Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhrada

Kategória Záhrada je určená pre všetkých záhradkárov a milovníkov prírody. Ponúkame širokú škálu produktov pre starostlivosť o záhradu, záhradnú výzdobu, záhradné náradie, rastliny a semienka, záhradný nábytok a mnoho ďalších. Nech už máte malú záhradu, terasu alebo rozsiahly pozemok, u nás nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie krásnej, zelenou oázy plnej kvetov, rastlín a relaxačných miest.
Značka: ostatné
Vodotesný odpudzovač zvierat fungujúci na princípe vyžarovania ultrazvuku a LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vstúpi do pracovného rozsahu snímača pohybu,..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: ostatné
Rozprašovač – rotačný zavlažovač poskytuje príjemný chládok v horúcich dňoch pri hraní na záhrade. Kvalitné trysky vytvárajú veľmi ľahkú a jemnú vodnú clonu, ktorá kontroluje teplotu okolia a umožňuje jej efektívne ju znižovať. Zavlažovač sa ideálne hodí na stĺpik záhradnej trampolíny, na plot, tera..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Izoxis
Diaľkové ovládanie + 4 režimy prevádzky - svietidlo sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládačom. Má tlačidlá Off a On a 4 režimy prepínania.  Režim 1: Keď je detekovaný pohyb, lampa sa rozsvieti pri 30 % maximálneho výkonu na 30 sekúnd. Režim 2: Keď je detekovaný pohyb, lampa sa rozsvieti pri 50%..
16,70 €
Cena bez DPH:13,92 €
Značka: Malatec
Vodná hmla s kvalitnými triskami vytvárajú veľmi ľahkú a jemnú vodnú clonu, ktorá riadi okolitú teplotu a umožňuje jej efektívne ju znižovať. Priemer trysky o 6mm vytvára "záhradnú klimatizáciu". Okamžité osvieženie - vodná clona slúži okrem iného aj na na ochladenie v lete vďaka jemnej hmle prod..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: ostatné
Sada dvoch solárnych odpudzovačov škodcov - využíva princíp vibrácie ultrazvukových vĺn. Odpudzovač vysiela ultrazvukové vlny s frekvenčným rozsahom 400 - 1000 Hz, nepočuteľné pre ľudí a domáce zvieratá. Ultrazvukové vlny v tomto frekvenčnom rozsahu dráždia sluchové orgány a nervový systém bežných z..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: ostatné
Rozprašovač – rotačný zavlažovač poskytuje príjemný chládok v horúcich dňoch pri hraní na záhrade.  Zavlažovač sa ideálne hodí na stĺpik záhradnej trampolíny, na plot, terasu a pod. Na použitie chladiaceho systému – zavlažovania stačí umiestniť hadicu na správne miesto. Technická špecifikácia:..
19,70 €
Cena bez DPH:16,42 €
Značka: ostatné
Tento lapač vás oslobodí od nepríjemného hmyzu a vďaka nízkej spotrebe energie, nezvýši vaše účty. Vyžarovaním svetla špeciálnej farby účinne priťahuje lietajúci hmyz a pomocou elektrického náboja ho zničí. Funguje bez použitia chémie, neemituje látky škodlivé pre životné prostredie, čo znamená, ..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: ostatné
Sponky na upevnenie rastlín budú užitočným pomocníkomi vo vašej domácnosti. Vďaka nim usporiadate neposlušné rastliny a vytvoríte z nich krásnu kompozíciu. Špecifikácia:  Balenie obsahuje 10 spôn Materiál: plast (ABS) vysokej kvality Zelená farba Veľkosť (1 ks): 3,3 cm x 1,4 cm Veľk..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: ostatné
Účinný odpudzovač zvierat fungujúci na princípe vyžarovania rôznych frekvencií ultrazvuku a silného LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vstúpi do pracovného..
43,90 €
Cena bez DPH:36,58 €
Elektrický lapač hmyzu 5W - čierny Elektrický lapač hmyzu 5W - čierny
-17 %
Značka: ostatné
Tento lapač vás oslobodí od nepríjemného hmyzu a vďaka nízkej spotrebe energie, nezvýši vaše účty.Vyžarovaním svetla špeciálnej farby účinne priťahuje lietajúci hmyz a pomocou elektrického náboja ho zničí. Funguje bez použitia chémie, neemituje látky škodlivé pre životné prostred..
9,90 € 11,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: ostatné
Solárny lapač predstavuje spôsob, ako sa zbaviť otravného hmyzu. Nádoba obsahuje dva otvory, do ktorých je možné hmyz nalákať. Pre zvýšenie účinku je lapač vybavený solárnym panelom, ktorý po nasvietení aktivuje modré svetlo lákajúce hmyz. Taktiež je na prilákanie hmyzu možné naliať do lapača trochu..
9,39 €
Cena bez DPH:7,83 €
Značka: Izoxis
Solárna lampa Vám zabezpečí správne osvetlenie. Bude fungovať na akomkoľvek mieste, kde je po západe slnka výrazne obmedzená viditeľnosť. Použitie solárnej lampy poskytuje správne množstvo svetla pred vstupom do domu, garáže, pivnice, ako aj na balkón, terasu, záhradu či dvor. Lampa je vodotesná,..
15,50 €
Cena bez DPH:12,92 €
Nástenná solárna lampa 240 LED so senzorom pohybu Nástenná solárna lampa 240 LED so senzorom pohybu
🔥 TOP
Značka: Izoxis
Diaľkové ovládanie + 4 režimy prevádzky - svietidlo sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládačom. Má tlačidlá Off a On a 4 režimy prepínania.  Mode 1: Keď je detekovaný pohyb, svietidlo svieti pri 30 % maximálneho výkonu po dobu 30 sekúnd. Mode 2 - Režim 2: Keď je detekovaný pohyb, svietidlo sviet..
15,39 €
Cena bez DPH:12,83 €
Značka: ostatné
HOLOGRAPHIC + WATERPROOF - holografický povlak vytvára dojem trojrozmernosti a hĺbky na povrchu. Ako keby bola sova skutočná. Tento efekt sa dosahuje použitím špeciálnych fólií a náterov, ktoré odrážajú svetlo rôznymi spôsobmi. Farby sú navrhnuté tak, aby odrádzali vytváraním vysoko reflexného svetl..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: ostatné
Pásku odpudzujúcu vtáky je možné nainštalovať všade tam, kde si všimnete nežiaducu prítomnosť vtákov. Je účinným odpudzovačom nielen škorcov, ale aj lesnej zveri. Povrch pásky je pokrytý špeciálnym holografickým vzorom, ktorý ovplyvňuje zrak prechádzajúcich vtákov.  Páska je navinutá na rolke...
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: ostatné
Solárny odpudzovač je ideálny pre bezpečné odstránenie krtkov, hrabošov a iných neobľúbených hlodavcov. Hlodavce nemajú možnosť si zvyknúť na toto zariadenie. Vysielaním nízkofrekvenčných vibrácií ( 400 - 1000 Hz) vyvoláva prístroj u krtkov a hrabošov takzvané únikové správanie ako pri zemetrasení. ..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Izoxis
Diaľkové ovládanie + 4 režimy prevádzky - svietidlo sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládačom. Má tlačidlá Off a On a 4 režimy prepínania.  Mode 1: Keď je detekovaný pohyb, svietidlo svieti pri 30 % maximálneho výkonu po dobu 30 sekúnd. Mode 2 - Režim 2: Keď je detekovaný pohyb, svietidlo sviet..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: ostatné
Už vás nebaví lietajúci hmyz a jeho špinavé stopy na oknách a iných miestach vo vašej domácnosti? Elektrická pasca na muchy umožní okamžitú smrť škodcu a po boji s otravným hmyzom nezanechá nevzhľadné nečistoty. Je určený na ničenie všetkých druhov hmyzu. Elektrická plácačka na muchy je úplne bez..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €