Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhrada

Kategória Záhrada je určená pre všetkých záhradkárov a milovníkov prírody. Ponúkame širokú škálu produktov pre starostlivosť o záhradu, záhradnú výzdobu, záhradné náradie, rastliny a semienka, záhradný nábytok a mnoho ďalších. Nech už máte malú záhradu, terasu alebo rozsiahly pozemok, u nás nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie krásnej, zelenou oázy plnej kvetov, rastlín a relaxačných miest.
Značka: Kaminer
ODOLNÁ LÁTKA - OXFORD 600D - taška je vyrobená z polyesterových vlákien, vyznačuje sa veľmi vysokou životnosťou a odolnosťou proti oderu, natiahnutiu a roztrhnutiu. Materiál je obojstranne vodeodolný, takže bez problémov unesie aj mokré kusy dreva. OTVORENÝ DIZAJN – umožňuje prenášať veľké množst..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: ostatné
Máte doma záhradnú hadicu zmotanú v kúte garáže? Alebo vám len tak voľne leží na záhrade a kazí tak celkový dojem krásne upravenej a rozkvitnutej záhrady? Pripevnite si držiak za vodovodný kohútik. Hadicu naň namotáte a vaša záhrada bude pôsobiť usporiadaným dojmom. Vy sami budete mať radosť z us..
3,80 €
Cena bez DPH:3,17 €
Značka: ostatné
Viazací drôt a vyväzovanie popínavých a okrasných rastlín. Technická špecifikácia: Dĺžka: 10 m Šírka: 2,5 mm Farba: zelená Na vyväzovanie popínavých a okrasných rastlín Opora pri pestovaní zeleniny Mäkčený materiál šetrný k stonkám Obsah balenia: 1× viazací drôt   ..
3,30 €
Cena bez DPH:2,75 €
Značka: ostatné
Rozprašovač – rotačný zavlažovač poskytuje príjemný chládok v horúcich dňoch pri hraní na záhrade. Kvalitné trysky vytvárajú veľmi ľahkú a jemnú vodnú clonu, ktorá kontroluje teplotu okolia a umožňuje jej efektívne ju znižovať. Zavlažovač sa ideálne hodí na stĺpik záhradnej trampolíny, na plot, tera..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Izoxis
Diaľkové ovládanie + 4 režimy prevádzky - svietidlo sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládačom. Má tlačidlá Off a On a 4 režimy prepínania.  Režim 1: Keď je detekovaný pohyb, lampa sa rozsvieti pri 30 % maximálneho výkonu na 30 sekúnd. Režim 2: Keď je detekovaný pohyb, lampa sa rozsvieti pri 50%..
15,30 €
Cena bez DPH:12,75 €
Značka: Trizand
Sprcha má ukazovateľ teploty vody na stupnici Celzia a Fahrenheita. Je to veľká vymoženosť – môžeme neustále sledovať, či sa nám v sprche zvyšuje teplota a či je vhodné ju použiť. Zadná, priehľadná stena umožňuje kontrolovať stav a čistotu vody. Už po 1 hodine by mala voda dosiahnuť teplotu asi 27 s..
11,95 €
Cena bez DPH:9,96 €
Značka: Trizand
Solárna sprcha je ekologické a ekonomické riešenie, ktoré umožňuje využívať teplú vodu vonku bez potreby spotreby energie. Využitím solárnej energie na ohrev vody je solárna sprcha bezplatná, ekologická a ideálna pre záhrady, rekreačné pozemky, bazény alebo kempingy. Objem nádržky je 20 litrov, č..
6,19 €
Cena bez DPH:5,16 €
Značka: Trizand
Solárna sprcha je ekologické a ekonomické riešenie, ktoré umožňuje využívať teplú vodu vonku bez potreby spotreby energie. Využitím solárnej energie na ohrev vody je solárna sprcha bezplatná, ekologická a ideálna pre záhrady, rekreačné pozemky, bazény alebo kempingy. Objem nádržky je 40 litrov, č..
9,50 €
Cena bez DPH:7,92 €
Vodná hmla 11 trysiek, 10 m Vodná hmla 11 trysiek, 10 m
-21 %
Značka: Malatec
Vodná hmla s kvalitnými triskami vytvárajú veľmi ľahkú a jemnú vodnú clonu, ktorá riadi okolitú teplotu a umožňuje jej efektívne ju znižovať. Priemer trysky o 6mm vytvára "záhradnú klimatizáciu". Okamžité osvieženie - vodná clona slúži okrem iného aj na na ochladenie v lete vďaka jemnej hmle prod..
9,30 € 11,80 €
Cena bez DPH:7,75 €
Značka: Bigstren
Sada obsahuje 4 typy stláčacích trysiek, každá má inú veľkosť: obdĺžnik: 57x16m, obdĺžnik: 38x14mm, kruh: 12mm a kruh: 20mm. Veľmi jednoduchá inštalácia trysiek, stačí si vybrať vhodnú, naskrutkovať ju na pumpu a je pripravená na použitie.  Pumpa využíva dvojitý gumový piest s plsteným tesnením u..
9,50 €
Cena bez DPH:7,92 €
Solárny odpudzovač krtkov a hlodavcov - 2 ks Solárny odpudzovač krtkov a hlodavcov - 2 ks
🔥 TOP
Značka: ostatné
Sada dvoch solárnych odpudzovačov škodcov - využíva princíp vibrácie ultrazvukových vĺn. Odpudzovač vysiela ultrazvukové vlny s frekvenčným rozsahom 400 - 1000 Hz, nepočuteľné pre ľudí a domáce zvieratá. Ultrazvukové vlny v tomto frekvenčnom rozsahu dráždia sluchové orgány a nervový systém bežných z..
14,70 €
Cena bez DPH:12,25 €
Značka: ostatné
Rozprašovač – rotačný zavlažovač poskytuje príjemný chládok v horúcich dňoch pri hraní na záhrade.  Zavlažovač sa ideálne hodí na stĺpik záhradnej trampolíny, na plot, terasu a pod. Na použitie chladiaceho systému – zavlažovania stačí umiestniť hadicu na správne miesto. Technická špecifikácia:..
19,70 €
Cena bez DPH:16,42 €
Značka: ostatné
Tento lapač vás oslobodí od nepríjemného hmyzu a vďaka nízkej spotrebe energie, nezvýši vaše účty. Vyžarovaním svetla špeciálnej farby účinne priťahuje lietajúci hmyz a pomocou elektrického náboja ho zničí. Funguje bez použitia chémie, neemituje látky škodlivé pre životné prostredie, čo znamená, ..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: ostatné
Sieť na podporu rastlín je nevyhnutným záhradným doplnkom pre každého milovníka zelene, ktorý chce estetickým a efektívnym spôsobom podporiť rast svojich rastlín. Sieťovina pomáha popínavým rastlinám ako sú paradajky, uhorky, hrach, vinič a iné rásť vertikálne, čo umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu,..
4,89 €
Cena bez DPH:4,08 €
Značka: ostatné
Sieť na podporu rastlín je nevyhnutným záhradným doplnkom pre každého milovníka zelene, ktorý chce estetickým a efektívnym spôsobom podporiť rast svojich rastlín. Sieťovina pomáha popínavým rastlinám ako sú paradajky, uhorky, hrach, vinič a iné rásť vertikálne, čo umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu,..
6,79 €
Cena bez DPH:5,66 €
Značka: ostatné
Sponky na upevnenie rastlín budú užitočným pomocníkomi vo vašej domácnosti. Vďaka nim usporiadate neposlušné rastliny a vytvoríte z nich krásnu kompozíciu. Celá sada je vybavená 108 kusmi štipcov v dvoch veľkostiach. Môžu byť použité ako v domácich záhradách, skleníkoch, tak aj v interiéri, kde s..
10,95 €
Cena bez DPH:9,13 €
Značka: ostatné
Záhradná zástera - ochranný overal upevnený pásmi. Dokonale chráni oblečenie pred nečistotami a poškodením pri práci na záhrade. Zároveň si v nej uschováte náradie potrebné pri práci. Technická špecifikácia: materiál: Oxford 600D rozmery (šírka/dĺžka): 45x118cm zapínanie pomocou nas..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Značka: ostatné
Moderná insekticídna lampa hygienicky bojuje proti lietajúcemu hmyzu, ako sú komáre, mole, muchy a osy. Využíva špecifické vlnové dĺžky svetelného spektra, ktoré sú vysoko účinné v boji proti lietajúcemu hmyzu (aktívnemu cez deň aj v noci). Použité fialové svetlo je úplne neškodné pre ľudí a z..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €