Hlavné menu
Produkty v košíku

Sviečky

Naša eshopová kategória sviečok ponúka široký výber rôznych typov a veľkostí sviečok s rôznymi vôňami a farbami. Nájdete u nás sviečky na citovú pohodu, romantiku, relaxáciu aj na dekoráciu interiéru.
Elegantné sviečky - svetlo modré - súprava 8 ks
-20 %
Značka: ostatné
Elegantná sviečka z vosku s knôtom, vhodná do lampášov alebo svietnikov, ideálny doplnok na romantickú večeru. Vhodné tiež do adventného venca. Uvedená cena platí pre set 8 ks, dodávané v škatuľke...
6,00 € 7,50 €
Cena bez DPH:5,00 €
Vonné čajové sviečky vhodné do svietniku alebo lucerny. Prekvapia Vás svojou intenzívnou vôňou, ktorá sa po krátkej chvíli rozšíri po celom priestore. Kvalitne spracované za použitia tých najlepších surovín a ingrediencií. Doba horenia jednej sviečky: 4-6 hodín Uvedená cena platí za celú krabič..
12,29 €
Cena bez DPH:10,24 €
Značka: ostatné
Klasická sviečka valcovitého tvaru ideálna do lucerien a veľkých svietnikov. Sviečka je veľmi pekne spracovaná, doba horenia 38 hodín. Ideálna tiež na tvorenie, výrobu adventných vencov a podobne. Kombinujte ju s inými farbami a veľkosťami a vytvorte jedinečné útulné aranžmá. Farba sviečky je tmavo ..
4,29 €
Cena bez DPH:3,58 €
Vonná sviečka vhodná do menšieho svietnika alebo kalíška. Prekvapí vás svojou intenzívnou vôňou, ktorá sa počas krátkej chvíle rozšíri po celom priestore. Ideálna voľba, ak chcete vôňu vyskúšať pred nákupom väčšieho balenia alebo chcete vône častejšie striedať. Doba horenia: cca 15 hodín. Hmo..
3,00 €
Cena bez DPH:2,50 €