Hlavné menu
Produkty v košíku

Papierové taniere na oslavu

Hľadáte praktické a cenovo dostupné riešenie pre stolovanie na oslave?

Potom nehľadajte ďalej ako naša kategória Papierové Taniere na Oslavu! Máme široký výber papierových tanierov v rôznych veľkostiach, farbách a vzoroch, ktoré dokonale doplnia vašu oslavu.

Náš sortiment zahŕňa:

  • Malé papierové taniere na predjedlá a dezerty.
  • Veľké papierové taniere na hlavné jedlo.
  • Taniere v rôznych farbách pre farebnú oslavu.
  • Vzorované taniere s roztomilými motívmi, ako sú kvety, zvieratká a bodky.
  • Taniere s potlačou s personalizovaným textom alebo logom.
  • Ekologické papierové taniere vyrobené z recyklovaných materiálov.

Naše papierové taniere sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú pevné a odolné. Dokonale poslúžia na podávanie jedla a uľahčia vám upratovanie po oslave.

Značka: Party
Papierové taniere na slané i sladké maškrty s dopravnými prostriedkami z kolekcie Cars sa budú skvele vynímať na narodeninovom stole motoristických nadšencov. Džíp, chrobák, hasičské auto, policajné auto, sklápač a bager zoberú deti na úžasnú cestu a podnietia ich kreativitu a pred stavivosť. Spr..
2,70 €
Cena bez DPH:2,25 €
Značka: Party
Papierové taniere Dinosaury sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre milovníka dinosaurov. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové taniere sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahujú plasty, sú biologicky odbúrateľné a ..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Papierové taniere futbalová lopta sú praktickým doplnkom na detskú oslavu pre malého milovníka futbalu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové taniere sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahujú plasty, sú biologicky odbú..
1,99 €
Cena bez DPH:1,66 €
Značka: Party
Papierové taniere Jednorožec sú krásnym doplnkom na detskú oslavu Vašej malej princeznej. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vašu dcéru.  Papierové taniere sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahuje plasty, sú biologicky odbúrateľné a je mož..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Lesní priatelia sú pripravení na párty. Všetky lesné zvieratká umiestnené na papierovom tanieri sa túžia hrať a sú zvedavé na pochúťky pripravené pre hostí. Krásne odtiene zelenej a hnedej a nádherná grafika povzbudzujú k hodovaniu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, ..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Nádherná sada papierových tanierov s hlavnými postavami kolekcie prinesie na detské oslavy nádherný podmorský svet. Pochúťky z takýchto tanierov rýchlo zmiznú, takže roztomilé podmorské stvorenia: morský koník, krab, chobotnica, rybka, veľryba a korytnačka môžu počítať len s omrvinkami. Spravt..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Oslnite svoje deti a ich priateľov krásnymi papierovými taniere v dizajne Princezné a Jednorožce, ktoré dodajú každej oslave čarovný nádych. S priemerom 18 cm sú ideálne pre malé pochúťky a zákusky. Balenie obsahuje 6 kusov, takže každý malý hosť bude mať svoj vlastný tanier plný fantázie. Vlastn..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Papierové taniere Safari sú praktickým doplnkom na detskú oslavu v tématike zvieratká. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové taniere sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahujú plasty, sú biologicky odbúrateľné a je možn..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Každý papierový tanier zobrazuje inú planétu slnečnej sústavy. Na vesmírnej párty si vďaka takémuto riadu môžete dať tortu na Neptúne či Marse. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty. Papierové taniere sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahujú plas..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Papierový tanierik Dinosaury 23 cm je ideálnym doplnkom pre detské oslavy a tematické párty. Tieto tanieriky s farebným dizajnom dinosaurov potešia všetkých malých milovníkov praveku a prinesú do každej oslavy zábavu a radosť. Vlastnosti: 1 balenie - 6 ks Priemer: 23 cm Materiál: papier..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Papierový zmrzlinový pohár s motívom milých lesných zvieratiek je skvelým doplnkom na každú párty. Farebné ilustrácie potešia detské očká a zmrzlinu ešte viac dochutia. Hrnček je tiež skvelý na podávanie mrazeného jogurtu alebo iných dezertov. Vlastnosti Výška: 5,5 cm Kapacita: 150 ml 1..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €