Hlavné menu
Produkty v košíku

Poháriky na párty

Hľadáte dokonalé poháre na vašu párty?

Potom nehľadajte ďalej ako naša kategória Poháriky na Párty! Máme široký výber pohárov pre každú príležitosť, vrátane:

  • Papierové poháre v rôznych farbách, vzoroch a veľkostiach.
  • Plastové poháre pre odolnosť a ľahké čistenie.
  • Sklenené poháre pre elegantný vzhľad.
  • Poháre na víno a šampanské pre špeciálne príležitosti.
  • Poháre na pivo a koktaily pre zábavné posedenie s priateľmi.
  • Poháre na detské oslavy s roztomilými motívmi.
  • Slamky a miešadlá na nápoje.
  • Držiaky na poháre pre pohodlné podávanie.

Naše poháre sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú dostupné v rôznych cenových reláciách. Dokonale dotvoria atmosféru vašej párty a vaši hostia si ich zamilujú.

Značka: Party
Papierové poháre sú nepostrádateľným prvkom párty setu. Každý pohár z kolekcie Cars má inú, nádhernú grafiku. Aké auto si dieťa vyberie? Kto sa chce stať: inžinier, policajt, ​​hasič alebo možno cestovateľ? Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. ..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Papierové poháre Dinosaury nesmú chýbať na žiadnej oslave pre milovníka dinosaurov. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové poháre sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahujú plasty, sú biologicky odbúrateľné a je možné ic..
1,99 €
Cena bez DPH:1,66 €
Značka: Party
Papierové poháre Futbalové lopty nesmú chýbať na žiadnej oslave milovníka tohto športu. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové poháre sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahujú plasty, sú biologicky odbúrateľné a je možn..
1,95 €
Cena bez DPH:1,63 €
Značka: Party
Papierové poháre Jednorožec sú krásnym doplnkom na detskú oslavu Vašej malej princeznej. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové poháre sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahuje plasty, sú biologicky odbúrateľné a je mož..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Papierový pohár na nápoje je nepostrádateľným prvkom na každej detskej oslave. Bezpečný, farebný, s roztomilými lesnými zvieratkami uhasí každý smäd, aj ten najväčší. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové poháre sú veľmi praktické na det..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Papierový pohár na nápoje je nepostrádateľným prvkom na každej detskej oslave. Bezpečný, farebný s motívom oceán uhasí každý smäd, aj ten najväčší. Čím viac zábavy máte, tým viac chcete piť! Garantujeme skvelú zábavu a smäd účastníkov uhasí morský koník, chobotnica, ryba, korytnačka, krab a pre t..
2,20 €
Cena bez DPH:1,83 €
Značka: Party
Objavte kúzlo rozprávok pri každom hltu s našimi papierovými pohármi Princezné a Jednorožce! Tieto poháre sú perfektnou voľbou pre detské oslavy alebo tematické narodeninové party. Každý pohár je zdobený krásnymi motívmi princezien a mystických jednorožcov, čo z nich robí skutočný hit na každej dets..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Papierové poháre Safari nesmú chýbať na žiadnej oslave v tématike zvieratiek. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca.  Papierové poháre sú veľmi praktické na detskú párty a zároveň obal neobsahujú plasty, sú biologicky odbúrateľné a je možné ich recy..
1,95 €
Cena bez DPH:1,63 €