Hlavné menu
Produkty v košíku

Drevené hračky

V tejto kategórii nájdete široký výber drevených hračiek pre deti rôzneho veku. Naše drevené hračkyú vyrobené z kvalitných materiálov a sú bezpečné a zdravé pre vaše deti.
Krásne chodítko, ktoré vášmu batoľaťu uľahčí prvé krôčiky. Dobre poslúži aj v neskoršom veku ako vozík na obľúbené hračky a prvé počítadlo. Detské drevené chodítko 6v1 pozitívne ovplyvňuje vývoj dieťaťa a súčasne poskytuje dobrú zábavu. Dieťa tlačí vozík pred sebou a naučí sa robiť prvé kroky. Dr..
75,90 €
Cena bez DPH:63,25 €
Drevená skladačka 3v1 sa skladá z 3 rôznych druhov hlavolamov na logické zostavenie: Tetris, Tangram a T.Okrem základných hlavolamov z kociek si dieťa môže uložiť takmer všetko. Až 37 farebných kociek môžu byť usporiadané do ľubovoľného vzoru. Sada obsahuje rôzne farby kociek. Detská mozaika pre det..
6,20 €
Cena bez DPH:5,17 €
Táto úžasná sada 12 magnetov bude perfektná ako dekorácia na chladničku, ale aj ako hračka pre najmenších. Sú tam zvieratká, strom a kvet. Pomocou magnetov môže dieťa aranžovať obrázky a vytvárať zaujímavé herné scenáre. To vám umožní stimulovať predstavivosť, ktorá je mimoriadne dôležitá už od ú..
2,19 €
Cena bez DPH:1,83 €
Drevená čajová súprava je nevyhnutné vybavenie každej detskej izby. Každá malá gazdinka ho musí mať vo svojej kuchynke, aby mohla slávnostne pohostiť každú návštevu. Drevené hračky potešia každé dieťa. Dieťa môže pripraviť čaj pre bábiky, medvedíka alebo súrodencov či rodičov. Čajová súprava zabezpe..
26,99 €
Cena bez DPH:22,49 €
Drevené montážne auto nepochybne vyčarí úsmev na tvári dieťaťa a pomôže rozvíjať motorické, vizuálne a pamäťové schopnosti. Hračka je skvelým spôsobom, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa. Sada obsahuje okrem automobilu aj štyri farebné, drevené guľky, ktoré môže dieťa cez špeciálne otvory ozna..
17,19 €
Cena bez DPH:14,33 €
Značka: ostatné
Niekedy môže byť pre rodičov ťažké naučiť deti čítať analógové hodiny. S touto vzdelávacou hračkou sa váš drobec môže naučiť určovať čas len za hodinu alebo dve! Vďaka jednoduchému číslovaniu je to pre deti dokonalý spôsob, ako ľahko rozpoznať hodiny. Drevené didaktické hodiny pre deti pomôžu lepši..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Sada sa skladá z drevenej dosky s číslami a ovocím, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je zoradené v správnom poradí, od najnižšieho po najvyššie číslo. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabaviť s rodičmi. Zábavné je prispôsobiť tvar písmena..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Hľadáte hru, ktorá dieťa zabaví a pritom ho niečo aj naučí? Máme pre vás drevenú abecedu s obojstrannými kartičkami, ktoré deti učia základy anglického jazyka. Táto hra u detí podporuje rozvoj predstavivosti a logické myslenie.  Obsah balenia: 1 x slovné pole 52 x písmeno 28 x karta ..
9,00 €
Cena bez DPH:7,50 €
Drevená dráha je skvelý nápad, ako precvičiť svoju fantáziu a podporiť kreativitu vášho dieťaťa. Dráha je vyrobená z drevených prvkov, ktoré zaručujú vysokú odolnosť voči prípadnému poškodeniu a dlhšiemu používaniu. Vďaka prírodnému materiálu je lanovka z neho vyrobená aj bezpečná pre zdravie dieťať..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Vydajte sa na cestu do podmorského sveta plného farebných morských rybičiek. Hra lovenie rybičiek je vynikajúci hračkou, ktorá rozvíja koordináciu malých detských ručičiek. Technická špecifikácia:Materiál: drevoVek: +3 rokyRozmery matrice: 29,5 x 22 x 0,6 cm (d x š x v)Dĺžka udičky: 19 cmHmotno..
6,79 €
Cena bez DPH:5,66 €
Ako naučiť počty zábavne a ľahko? Táto opička je ideálna voľba! Jednoducho dáte na jednu misku váh číslo a na druhú príslušný počet opičiek. Ak bude výsledok správny, misky budú vyrovnané. Učenie môžete podporiť tiež kartičkami s matematickými príkladmi, ktoré sú súčasťou balenia. Parádny darček,..
16,39 €
Cena bez DPH:13,66 €
Unikátny kávovar ukradne srdce každého dieťaťa, ktoré miluje rozmaznávanie svojich blízkych. Vaše dieťa vám ponukne chutnú šalku kávy. Kávovar bol vybavený takmer všetkými funkciami ako skutočný kávovar. Pred prípravou kávy najskôr vložte portafilter. Potom pomocou gombíkov nastavte druh kávy. Máte ..
24,60 €
Cena bez DPH:20,50 €
Značka: ISO
Kresliaci tablet - doska na kreslenie a písanie rozvíja od útleho veku nielen výtvarné a umelecké schopnosti. Stimuluje aj zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzenia – môžete kresliť akékoľvek kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. Je to nielen atraktívny spôsob, a..
12,69 €
Cena bez DPH:10,58 €
Hra s farebnými písmenkami je presne to pravé, ak chcete deti vzdelávať zábavnou formou. Nielen, že sa naučia celú abecedu, ale aj rôzne slovíčka v angličtine. Počas hrania si tiež rozvíjajú zručnosti a logické myslenie.Ku každému písmenu je priradené zvieratko alebo vec, ktorá začína daný..
11,50 €
Cena bez DPH:9,58 €
3v1 - jedna hračka má 3 možnosti aplikácie! Spája v sebe stoličku, dielňu a možnosť stavať rôzne konštrukcie. Okrem tradičnej dielne môže dieťa postaviť auto, lietadlo, robota a mnoho ďalších projektov, limitom je len jeho fantázia. Hranie v dielni s nástrojmi je pre dieťa príležitosťou ako stráviť..
32,90 €
Cena bez DPH:27,42 €
Drevený box ovocia a zeleniny s magnetom XXL Drevený box ovocia a zeleniny s magnetom XXL
-8 %
Sada farebnej zeleniny a ovocia je skvelým doplnkom zábavy pre malých kuchárov, ktorí radi hrajú doma, v obchode alebo pri varení. Pestrá zbierka zeleniny a ovocia a ich živé a šťavnaté farby ovplyvňujú estetickú hodnotu, a tak priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú zábavu. Celok umožní skvelú zába..
23,90 € 25,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Farebné puzzle vyrobené z dreva. Zábava spočíva v priraďovaní blokov k príslušným otvorom. Hračka má pozitívny vplyv na rozvoj kognitívnych funkcií dieťaťa. Vaše dieťa sa naučí rozlišovať tvary a farby. Živé, teplé farby povzbudia každé dieťa k hre. Okrem toho má hračka pozitívny vplyv na rozv..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Učenie a zábava v jednom. To sú drevené puzzle, z ktorých je možné skladať rôzne obrazce. Drevené puzzle rozvíja motoriku a predstavivosť detí. Aj vďaka nemu vaše deti zlepšujú logické myslenie. Dieliky sú farebné, takže rozpoznávajú nielen tvary, ale i farby.Drevené puzzle ocenia dievčatá aj chlapc..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €