Hlavné menu
Produkty v košíku

Drevené hračky

Hra s triedičkou dokonale precvičí ručičky najmenších a pomáha pri rozvoji ich motoriky. Nestačí priradiť bloky k príslušnému tvaru - stále sa s nimi musia manipulovať, aby mohli prejsť cez prekážky vyčnievajúce na vežiach. Baví a rozvíja - triedička farieb stimuluje predstavivosť a kreativitu. Z..
7,30 €
Cena bez DPH:6,08 €
Sada sa skladá z drevenej dosky s číslami a ovocím, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je zoradené v správnom poradí, od najnižšieho po najvyššie číslo. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabaviť s rodičmi. Zábavné je prispôsobiť tvar písmena..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú. Prepracovaný dizajn, rôzne veľkosti a množstvo farebných kontrastov povzbudzujú deti, aby rozšírili svoje logické myslenie. Zatiaľ čo je zábava pre deti prioritou, jemná motorika, predstavivosť a kreativita sa pri stavbe prirod..
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Hľadáte hru, ktorá dieťa zabaví a pritom ho niečo aj naučí? Máme pre vás drevenú abecedu s obojstrannými kartičkami, ktoré deti učia základy anglického jazyka. Táto hra u detí podporuje rozvoj predstavivosti a logické myslenie.  Obsah balenia: 1 x slovné pole 52 x písmeno 28 x karta ..
9,70 €
Cena bez DPH:8,08 €
Drevené montážne auto nepochybne vyčarí úsmev na tvári dieťaťa a pomôže rozvíjať motorické, vizuálne a pamäťové schopnosti. Hračka je skvelým spôsobom, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa. Sada obsahuje okrem automobilu aj štyri farebné, drevené guľky, ktoré môže dieťa cez špeciálne otvory ozna..
16,70 €
Cena bez DPH:13,92 €
Sada sa skladá z drevenej dosky s celou abecedou a číslami, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je zoradené v správnom poradí, od prvého po posledné písmeno abecedy a od najnižšieho po najvyššie číslo. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabavi..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: ISO
Drevený kamión s odťahovacím vozíkom a autíčka je hračka, ktorá osloví každého malého milovníka automobilov. Odťahové vozidlo je vozidlo, ktoré určite nemôže chýbať v žiadnej zbierke automobilov. Vďaka tomu môže dieťa voľne prepravovať vozidlá z miestnosti do miestnosti a cítiť sa ako skutočný vodič..
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Táto veľká sada vláčikovej dráhy s mostom, obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť s množstvom príslušenstva ako sú výhybky, zákruty, most, závory a nevyhnutnými doplnkami pre okolie. Nákladný vlak na batérie náklad odvezie do mestečka a polícia dohliadne, aby všetko ..
62,70 €
Cena bez DPH:52,25 €
Dráha vyrobená z dreva je skvelý nápad ako zabaviť vaše dieťa a podporiť jeho tvorivosť. Poskytne skvelú zábavu a prinesie detský úsmev na tvári. Bude to príjemná forma trávenia voľného času s rovesníkmi, súrodencami, rodičmi. Sada sa skladá z mnohých precízne vyrobených a  hotových prvkov, ktoré..
45,90 €
Cena bez DPH:38,25 €
Drevené hračky sú odolné a vhodné pre tie najmenšie deti. Triedička drevená lienka osloví každé batoľa. Je to skvelý nápad na darček, ktorý určite prinesie veľa zábavy. Drevená lienka s kvádrami bude vhodná pre chlapcov aj pre dievčatá. Krásne, živé farby upútajú pozornosť najmenších, povzbudia ich ..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Sada obsahuje box a príslušenstvo ako sú: skrutky, kladivo, dosky s otvormi, kľúč a mnohé iné. Hračka sa ľahko prenáša. Všetky prvky stačí zbaliť a vziať napríklad na výlet, k rodine, kamarátom, škôlke, von - všade tam, kde sa chce dieťa hrať. Výrobok sa bude hodiť ako darček k rôznym príležitostiam..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Detský drevený vláčik , železničná dráha s príslušenstvom pozostáva z precízne vyrobených 89-tich hotových prvkov, ktoré je možné rozložiť podľa vlastných predstáv.  Sada obsahuje okrem iného koľajisko, výhybky, príjazdové cesty, vlak, autá, vrtuľník, sadu stromov a značiek, figúrok a budov.  Set..
49,90 €
Cena bez DPH:41,58 €
Krásne drevené puzzle so zvieratkami, ktoré do seba pasujú a možno ich zložiť do dreveného štvorca. Zvieracie motívy budú vaše dieťatko baviť a ak ho skladačka omrzí, môžete puzzle využiť na učenie sa zvieratiek. Ukážte dieťaťu zviera a nechajte ho, nech sa snaží čo najlepšie napodobniť zvuk ko..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Rozvíjejte svoje deti s pomocou edukatívnych hračiek. Drevená skladačka je klasická hra, ktorá napohámá správnemu vývoju detí. Pri manipulácii a zaobchádzaní s jednotlivými dielikmi rozvíjate u detí jemnú motoriku. Počas hľadania správneho miesta, kam dielik zapadne zase rozvíjate logické myslenie. ..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Farebné puzzle vyrobené z dreva. Zábava spočíva v priraďovaní blokov k príslušným otvorom. Hračka má pozitívny vplyv na rozvoj kognitívnych funkcií dieťaťa. Vaše dieťa sa naučí rozlišovať tvary a farby. Živé, teplé farby povzbudia každé dieťa k hre. Okrem toho má hračka pozitívny vplyv na rozv..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Vzdelávajte deti formou hry. Krásna drevená hračka, s ktorou sa deti niečo naučia a zároveň si užijú veľa zábavy. Počítanie na zvieratkovom počítadle ich bude zaručene baviť. Počítadlo sa skladá z klasického guličkového počítadla, zatočenej dráhy so zvieratkami a s kociek s číslami, znamie..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Drevená stavebnica s podložkou Veselé mesto 115ks Drevená stavebnica s podložkou Veselé mesto 115ks
Nové
Značka: ISO
Drevené kocky mestečko sú splneným snom každého dieťaťa, ktoré rado aranžuje rôzne druhy stavieb. Sada mestských kociek je nielen skvelou zábavou, ale aj získavaním vedomostí o svete okolo nás, pravidlách fungovania mesta a pod.. Pri hre s takouto hračkou si dieťa rozvíja aj manuálne zručnosti, u..
25,90 €
Cena bez DPH:21,58 €
Unikátny kávovar ukradne srdce každého dieťaťa, ktoré miluje rozmaznávanie svojich blízkych. Vaše dieťa vám ponukne chutnú šalku kávy. Kávovar bol vybavený takmer všetkými funkciami ako skutočný kávovar. Pred prípravou kávy najskôr vložte portafilter. Potom pomocou gombíkov nastavte druh kávy. Máte ..
24,60 €
Cena bez DPH:20,50 €