Hlavné menu
Produkty v košíku

Drevené hračky

Urob si sám - kreatívna sada magnetiek je dokonalým darčekom pre každé dieťa, ktoré má dušu umelca. Hra so sadrou je pre dieťa veľkým zážitkom. Deti milujú vytvárať rôzne formy a potom ich vyfarbovať podľa vlastných predstáv. Ide o súpravu na kreatívnu hru pri vytváraní magnetiek na chladničku v tva..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
  Drevený box s náradím je pre dieťa príležitosťou zaujímavo tráviť čas a rozvíjať manuálne zručnosti, ale tiež trénovať svoju fantáziu, ktorá mu umožní lepšie zvládať výzvy každodenných povinností. Je to perfektný nápad na darček nielen pre mladého nadšenca domácich majstrov, ale aj pre tie de..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Vzdelávaciu drevenú hračku by malo mať každé dieťa. Drevená vzdelávacie kocka je skvelá hračka, ktorá nielen pobaví, ale tiež učí a podporuje správny vývoj najmladších. Drevený triedič je bezpečný. Steny drevených kociek a všetky bloky sú dokonale obrúsené - neexistujú žiadne ostré hrany, ktoré by m..
16,70 €
Cena bez DPH:13,92 €
Viacpodlažná garáž - parkovisko s autíčkami a helikoptérou je splneným snom každého malého chlapca! Hračka zaujme každého chlapca, má mnoho zaujímavých doplnkov. dokonalá hračka pre každého milovníka áut.  Sada obsahuje parkovisko s výťahom a autoumyvárňou, ako aj stĺpiky, závory a dopravn..
42,90 €
Cena bez DPH:35,75 €
Krásne drevené puzzle so zvieratkami, ktoré do seba pasujú a možno ich zložiť do dreveného štvorca. Zvieracie motívy budú vaše dieťatko baviť a ak ho skladačka omrzí, môžete puzzle využiť na učenie sa zvieratiek. Ukážte dieťaťu zviera a nechajte ho, nech sa snaží čo najlepšie napodobniť zvuk ko..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Rozvíjejte svoje deti s pomocou edukatívnych hračiek. Drevená skladačka je klasická hra, ktorá napohámá správnemu vývoju detí. Pri manipulácii a zaobchádzaní s jednotlivými dielikmi rozvíjate u detí jemnú motoriku. Počas hľadania správneho miesta, kam dielik zapadne zase rozvíjate logické myslenie. ..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Sass & Belle
Nechajte svojho malého kuchtíka pripraviť očarujúce raňajky! S týmto dreveným setom to bude zábava. Drevené doštička obsahuje príbor, tanierik, volské oko, toast a mlieko. Jednotlivé tvary krásne zapadajú do pripravených otvorov. Hračka je nádherne spracovaná a nechýbajú roztomilé detaily, ktoré pod..
19,19 €
Cena bez DPH:15,99 €
Dielňu s náradím musí mať každý malý opravár! Deti rady napodobňujú správanie dospelých, dielňa s bohatým vybavením je skvelým riešením! Deti si, pri hraní s dielňou, rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie formou hry.Stabilná konštrukcia pracovného stola a až 14 pracovných prvkov je ponukou na ..
49,90 €
Cena bez DPH:41,58 €
Značka: ISO
Drevená edukačná/didaktická kocka 5v1 - kocka má 5 farebných stien, každá s inou úlohou pre dieťa. Rotujúce ozubené kolesá, matematické kocky so zvieratami, bludisko so zvieratami, triediče s drevenými blokmi. V súprave dostane dieťa 7 rôzne zafarbených a rôzne tvarovaných blokov, ktoré majú by..
15,69 €
Cena bez DPH:13,08 €
Sada farebnej zeleniny a ovocia je skvelým doplnkom zábavy pre malých kuchárov, ktorí radi hrajú doma, v obchode alebo pri varení. Pestrá zbierka zeleniny a ovocia a ich živé a šťavnaté farby ovplyvňujú estetickú hodnotu, a tak priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú zábavu. Celok umožní skvelú zába..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: ISO
 Aktívne chodítko a obrovská motorická kocka s mnohými aktivitami v jednom! Najlepší darček pre deti, ktoré sa práve učia chodiť. Chodítko dieťa tlačí pred sebou, má v ňom oporu pri získavaní stability a udržiavanie rovnováhy. A keď si nožičky unaví, je čas sa ísť hrať. Kocka poskytuje mno..
62,00 €
Cena bez DPH:51,67 €
Veselé drevené vkladacie hodiny naučia Vaše deti čas, tvary, farby a čísla. Hodiny sú vyrobené z kvalitného, ​​nezávadného materiálu.PODPORUJÚ VÝVOJ - hodiny sú predovšetkým krásne,majú živé farby, ktoré podnecujú fantáziu tých najmenších a podnecujú ich kreativitu. Hra s nimi je záro..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Detská sada jedla tzv. fast foodu je vynikajúca hracia súprava, ktorá osloví každého malého kuchára alebo kuchárku. Obsahuje až 26 prvkov, medzi ktoré patria mimoriadne chutné výrobky, ktoré umožnia vášmu dieťaťu pripraviť chutné pokrmy. Bude to vynikajúci doplnok do kuchyniek.Súprava je navrhn..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Urob si sám - kreatívna sada magnetiek je dokonalým darčekom pre každé dieťa, ktoré má dušu umelca. Hra so sadrou je pre dieťa veľkým zážitkom. Deti milujú vytvárať rôzne formy a potom ich vyfarbovať podľa vlastných predstáv. Ide o súpravu na kreatívnu hru pri vytváraní magnetiek na chladničku v tva..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Rozvíjajte svoje dieťa pomocou skladania geometrických kociek. Drevená skladačka je zábavná hra pre dievčatá aj pre chlapcov. K dispozícii je 48 predlôh s rôznymi motívmi. Podľa predlohy ľahko zložíte obrázok z jednotlivých rôzne tvarovaných geometrických puzzlov. Puzzle sú v pastelových farbách a ..
14,80 €
Cena bez DPH:12,33 €
  Drevená čajová súprava predstavuje krásnu sadu čajových šálok nielen pre dievčatká. Je nevyhnutnou výbavou každej detskej izby. Drevené hračky sú nadčasovou ponukou, ktorá poteší každé dieťa. Klasická krása dreva a jeho trvanlivosť ho vždy vysoko oceňovali. Tento materiál vyzer..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Detský drevený vláčik , železničná dráha s príslušenstvom pozostáva z precízne vyrobených 89-tich hotových prvkov, ktoré je možné rozložiť podľa vlastných predstáv.  Sada obsahuje okrem iného koľajisko, výhybky, príjazdové cesty, vlak, autá, vrtuľník, sadu stromov a značiek, figúrok a budov.&nb..
52,90 €
Cena bez DPH:44,08 €
Drevená skladačka 3v1 sa skladá z 3 rôznych druhov hlavolamov na logické zostavenie: Tetris, Tangram a T.Okrem základných hlavolamov z kociek si dieťa môže uložiť takmer všetko. Až 37 farebných kociek môžu byť usporiadané do ľubovoľného vzoru. Sada obsahuje rôzne farby kociek. Detská mozaika pre det..
6,20 €
Cena bez DPH:5,17 €