Hlavné menu
Produkty v košíku

Drevené hračky

Krásne drevené puzzle so zvieratkami, ktoré do seba pasujú a možno ich zložiť do dreveného štvorca. Zvieracie motívy budú vaše dieťatko baviť a ak ho skladačka omrzí, môžete puzzle využiť na učenie sa zvieratiek. Ukážte dieťaťu zviera a nechajte ho, nech sa snaží čo najlepšie napodobniť zvuk ko..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Drevená čajová súprava je nevyhnutné vybavenie každej detskej izby. Každá malá gazdinka ho musí mať vo svojej kuchynke, aby mohla slávnostne pohostiť každú návštevu. Drevené hračky potešia každé dieťa. Dieťa môže pripraviť čaj pre bábiky, medvedíka alebo súrodencov či rodičov. Čajová súprava zabezpe..
24,99 €
Cena bez DPH:20,83 €
Drevený labyrint - čísla Drevený labyrint - čísla
Nové
Drevený labyrint je tou správnou hračkou na výučbu čísel vašich detí. Zábavnou formou sa deti naučia aj pomenovávať farby a veci. Úlohou je priradiť číslo k správnemu počtu zvieratiek či vecí. Deti sa tak precvičujú nielen v inteligencii, ale aj v motorických schopnostiach. Naučia sa sústredenost..
9,49 €
Cena bez DPH:7,91 €
Značka: ISO
Kresliaci tablet - doska na kreslenie a písanie rozvíja od útleho veku nielen výtvarné a umelecké schopnosti. Stimuluje aj zmysly pre kreatívnu hru. Je to hračka prakticky bez obmedzenia – môžete kresliť akékoľvek kresby alebo použiť šablóny, ktoré sú súčasťou sady. Je to nielen atraktívny spôsob, a..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Sada sa skladá z drevenej dosky s číslami a ovocím, ktoré majú svoje náprotivky v podobe pólov s príslušným počtom kruhov. Všetko je zoradené v správnom poradí, od najnižšieho po najvyššie číslo. Drevené puzzle sú skvelý spôsob, ako sa skvele zabaviť s rodičmi. Zábavné je prispôsobiť tvar písmena..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: ISO
Veselý a farebný vláčik prichádza k vám a čaká vás s ním veľa zábavy a hravého učenia. Vláčik je plný tvarov rôznych farieb. Vďaka nemu si deti precvičia jemnú motoriku, naučia sa farby, tvary, počty a precvičia aj svoju trpezlivosť a zručnosť. Všetko je vyrobené z kvalitného dreva. Detskú pozorn..
7,95 €
Cena bez DPH:6,63 €
  Drevená čajová súprava predstavuje krásnu sadu čajových šálok nielen pre dievčatká. Je nevyhnutnou výbavou každej detskej izby. Drevené hračky sú nadčasovou ponukou, ktorá poteší každé dieťa. Klasická krása dreva a jeho trvanlivosť ho vždy vysoko oceňovali. Tento materiál vyzer..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Drevené montážne auto nepochybne vyčarí úsmev na tvári dieťaťa a pomôže rozvíjať motorické, vizuálne a pamäťové schopnosti. Hračka je skvelým spôsobom, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa.Sada obsahuje okrem automobilu aj štyri farebné, drevené guľky, ktoré môže dieťa cez špeciálne otvory označe..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
  Drevený box s náradím je pre dieťa príležitosťou zaujímavo tráviť čas a rozvíjať manuálne zručnosti, ale tiež trénovať svoju fantáziu, ktorá mu umožní lepšie zvládať výzvy každodenných povinností. Je to perfektný nápad na darček nielen pre mladého nadšenca domácich majstrov, ale aj pre tie de..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Farebné puzzle vyrobené z dreva. Zábava spočíva v priraďovaní blokov k príslušným otvorom. Hračka má pozitívny vplyv na rozvoj kognitívnych funkcií dieťaťa. Vaše dieťa sa naučí rozlišovať tvary a farby. Živé, teplé farby povzbudia každé dieťa k hre. Okrem toho má hračka pozitívny vplyv na rozv..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Sada farebnej zeleniny a ovocia je skvelým doplnkom zábavy pre malých kuchárov, ktorí radi hrajú doma, v obchode alebo pri varení. Pestrá zbierka zeleniny a ovocia a ich živé a šťavnaté farby ovplyvňujú estetickú hodnotu, a tak priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú zábavu. Celok umožní skvelú z..
12,29 €
Cena bez DPH:10,24 €
Tabuľa na maľovanie so stojanom bude perfektný darček pre vaše tvorivé dieťa. Vďaka tejto tabuli sa dieťa bude môcť naučiť písať, kresliť, vytvárať roztomilé majstrovské diela pre mamku, otca alebo starých rodičov. Dvojitá tabuľa na stojane - sada pozostáva z čiernej kriedovej tabule, ktorá sa po..
39,99 €
Cena bez DPH:33,33 €
Značka: ISO
Drevená edukačná/didaktická kocka 5v1 - kocka má 5 farebných stien, každá s inou úlohou pre dieťa. Rotujúce ozubené kolesá, matematické kocky so zvieratami, bludisko so zvieratami, triediče s drevenými blokmi. V súprave dostane dieťa 7 rôzne zafarbených a rôzne tvarovaných blokov, ktoré majú by..
15,69 €
Cena bez DPH:13,08 €
Drevené puzzle so 4 rôznymi vzormi: motýľ, balón, kôň, mačka. Puzzle sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vzhľadom na to, že puzzle majú špecifické tvary, napríklad hlavu, kopytá alebo uši, je oveľa jednoduchšie ich usporiadať. Drevené hračky sú nadčasovou klasikou, ktorá poteší každé dieťa. Klasická kr..
4,59 €
Cena bez DPH:3,83 €
Unikátny kávovar ukradne srdce každého dieťaťa, ktoré miluje rozmaznávanie svojich blízkych. Vaše dieťa vám ponukne chutnú šalku kávy. Kávovar bol vybavený takmer všetkými funkciami ako skutočný kávovar. Pred prípravou kávy najskôr vložte portafilter. Potom pomocou gombíkov nastavte druh kávy. Máte ..
24,60 €
Cena bez DPH:20,50 €
Hra s farebnými písmenkami je presne to pravé, ak chcete deti vzdelávať zábavnou formou. Nielen, že sa naučia celú abecedu, ale aj rôzne slovíčka v angličtine. Počas hrania si tiež rozvíjajú zručnosti a logické myslenie.Ku každému písmenu je priradené zvieratko alebo vec, ktorá začína daný..
11,50 €
Cena bez DPH:9,58 €
Drevená dráha je skvelý nápad, ako precvičiť svoju fantáziu a podporiť kreativitu vášho dieťaťa. Dráha je vyrobená z drevených prvkov, ktoré zaručujú vysokú odolnosť voči prípadnému poškodeniu a dlhšiemu používaniu. Vďaka prírodnému materiálu je lanovka z neho vyrobená aj bezpečná pre zdravie dieťať..
14,80 €
Cena bez DPH:12,33 €
Značka: ISO
Kto hovorí, že učenie musí byť nudné a únavné? Farebné puzzle z drevených písmen, vďaka ktorým vaše dieťa rýchlo zvládne základy abecedy a pravopisu, a zároveň sa bude skvele baviť. Farebné puzzle z drevenej abecedy kombinujú zábavu s učením. Od malička sa deti môžu učiť písmenká, ktoré im v budúcno..
6,60 €
Cena bez DPH:5,50 €