Hlavné menu
Produkty v košíku

Drevené hračky

Drevená stavebnica mesto, 100 dielov Drevená stavebnica mesto, 100 dielov
Nové
Drevená stavebnica mesto je splneným snom každého dieťaťa, ktoré rado skladá rôzne druhy stavieb. Možnosti zábavy a hrania sú tu prakticky nekonečné, detskej fantázii sa medze nekladú. Sada kociek mesto je nielen skvelá zábava, ale aj spoznávanie sveta okolo nás. Hraním sa s takouto hračkou si di..
18,60 €
Cena bez DPH:15,50 €
S touto farebnou stavebnicou sa skutočne detskej fantázii medze nekladú. Prepracovaný dizajn, rôzne veľkosti a množstvo farebných kontrastov povzbudzujú deti, aby rozšírili svoje logické myslenie. Zatiaľ čo je zábava pre deti prioritou, jemná motorika, predstavivosť a kreativita sa pri stavbe prirod..
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Unikátny kávovar ukradne srdce každého dieťaťa, ktoré miluje rozmaznávanie svojich blízkych. Vaše dieťa vám ponukne chutnú šalku kávy. Kávovar bol vybavený takmer všetkými funkciami ako skutočný kávovar. Pred prípravou kávy najskôr vložte portafilter. Potom pomocou gombíkov nastavte druh kávy. Máte ..
24,60 €
Cena bez DPH:20,50 €
Poriadok je základ! Chcete povzbudiť svoje dieťa k starostlivosti o čistotu a neviete, ako na to? Doprajte svojmu dieťaťu túto úžasnú sadu na upratovanie a uvidéte ako vám bude s úsmevom pomáhať pri každodenných prácach. Vďaka kartičke s povinnosťami a nálepkami môžete svoje dieťa naučiť ľahkým a..
45,90 €
Cena bez DPH:38,25 €
Veselé drevené vkladacie hodiny naučia Vaše deti čas, tvary, farby a čísla. Hodiny sú vyrobené z kvalitného, ​​nezávadného materiálu.PODPORUJÚ VÝVOJ - hodiny sú predovšetkým krásne,majú živé farby, ktoré podnecujú fantáziu tých najmenších a podnecujú ich kreativitu. Hra s nimi je záro..
9,69 €
Cena bez DPH:8,08 €
  Drevený box s náradím je pre dieťa príležitosťou zaujímavo tráviť čas a rozvíjať manuálne zručnosti, ale tiež trénovať svoju fantáziu, ktorá mu umožní lepšie zvládať výzvy každodenných povinností. Je to perfektný nápad na darček nielen pre mladého nadšenca domácich majstrov, ale aj pre tie de..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Táto úžasná sada 12 magnetov bude perfektná ako dekorácia na chladničku, ale aj ako hračka pre najmenších. Sú tam zvieratká, strom a kvet. Pomocou magnetov môže dieťa aranžovať obrázky a vytvárať zaujímavé herné scenáre. To vám umožní stimulovať predstavivosť, ktorá je mimoriadne dôležitá už od ú..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Sada obsahuje box a príslušenstvo ako sú: skrutky, kladivo, dosky s otvormi, kľúč a mnohé iné. Hračka sa ľahko prenáša. Všetky prvky stačí zbaliť a vziať napríklad na výlet, k rodine, kamarátom, škôlke, von - všade tam, kde sa chce dieťa hrať. Výrobok sa bude hodiť ako darček k rôznym príležitostiam..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Vzdelávajte deti formou hry. Krásna drevená hračka, s ktorou sa deti niečo naučia a zároveň si užijú veľa zábavy. Počítanie na zvieratkovom počítadle ich bude zaručene baviť. Počítadlo sa skladá z klasického guličkového počítadla, zatočenej dráhy so zvieratkami a s kociek s číslami, znamie..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Každý domáci majster potrebuje dielňu s náradím. Krásna, veľká, drevená súprava bude splneným snom každého malého kutila. Skrutkovače, kladivo, skrutky, stojany - to všetko sú prvky potrebné v profesionálnej dielni. Malá tabuľa bude ďalšou atrakciou a umožní vám napísať akčný plán alebo nakresliť..
64,70 €
Cena bez DPH:53,92 €
Drevené kocky s kladivom je fantastický spôsob, ako od malička stimulovať vývoj dieťaťa. Zatĺkačka je hračka, ktorá umožní dieťaťu rozvíjať svoje manuálne zručnosti, hra spočíva v kladivovom kladení blokov na druhú stranu. Vo vnútri je gumový lem, ktorý dieťaťu trochu sťažuje hru a vyžaduj..
7,50 €
Cena bez DPH:6,25 €
Detský drevený vláčik , železničná dráha s príslušenstvom pozostáva z precízne vyrobených 89-tich hotových prvkov, ktoré je možné rozložiť podľa vlastných predstáv.  Sada obsahuje okrem iného koľajisko, výhybky, príjazdové cesty, vlak, autá, vrtuľník, sadu stromov a značiek, figúrok a budov.  Set..
52,90 €
Cena bez DPH:44,08 €
Jemná motorika, trpezlivosť a taktika, to sú tie správne predpoklady pre víťazstvo v hre Balančný mesiac. Jednotlivé prvky sú vyrobené z masívneho dreva a natreté modernými farbami. Úlohou hry je postupne pridávať valček po valčeku, avšak tak, aby sa mesiac neprevrhol. Hráč hádže kockou a podľa t..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Malatec
Hra s mozaikovými korálkami je skvelou zábavou pre kreatívne deti. Bola vyrobená z prírodného materiálu, ktorým je drevo, ktorého krásu a odolnosť ocení každý.  Drevené korálky sú skvelým spôsobom, ako stráviť voľný čas a skvelú zábavu s rodičmi alebo rovesníkmi. Aranžovanie obrázkov z korálok rô..
25,90 €
Cena bez DPH:21,58 €
  Drevená čajová súprava predstavuje krásnu sadu čajových šálok nielen pre dievčatká. Je nevyhnutnou výbavou každej detskej izby. Drevené hračky sú nadčasovou ponukou, ktorá poteší každé dieťa. Klasická krása dreva a jeho trvanlivosť ho vždy vysoko oceňovali. Tento materiál vyzer..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Sada farebnej zeleniny a ovocia je skvelým doplnkom zábavy pre malých kuchárov, ktorí radi hrajú doma, v obchode alebo pri varení. Pestrá zbierka zeleniny a ovocia a ich živé a šťavnaté farby ovplyvňujú estetickú hodnotu, a tak priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú zábavu. Celok umožní skvelú zába..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Táto veľká sada vláčikovej dráhy s mostom, obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť s množstvom príslušenstva ako sú výhybky, zákruty, most, závory a nevyhnutnými doplnkami pre okolie. Nákladný vlak na batérie náklad odvezie do mestečka a polícia dohliadne, aby vš..
65,90 €
Cena bez DPH:54,92 €
Detská sada jedla tzv. fast foodu je vynikajúca hracia súprava, ktorá osloví každého malého kuchára alebo kuchárku. Obsahuje až 26 prvkov, medzi ktoré patria mimoriadne chutné výrobky, ktoré umožnia vášmu dieťaťu pripraviť chutné pokrmy. Bude to vynikajúci doplnok do kuchyniek.Súprava je navrhn..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €