Hlavné menu
Produkty v košíku

Párty girlandy a nápisy

Vytvorte si nezabudnuteľnú atmosféru na oslave s našimi girlandami a nápismi!

Ponúkame široký výber girlandov a nápisov pre rôzne príležitosti:

  • Narodeninové oslavy: Girlandy s číslami, menami a motívmi obľúbených rozprávok.
  • Svadby: Girlandy s nápismi "Just Married" a "Mr. & Mrs.".
  • Vianoce: Girlandy s vianočnými motívmi a nápismi "Merry Christmas".
  • Silvester: Girlandy s číslami a nápismi "Happy New Year".
  • A mnoho ďalších!

Naše girlandy a nápisy sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú dostupné v rôznych farbách a veľkostiach.

Značka: Party
Narodeninový banner je výrazným prvkom medzi ostatnými dekoráciami na oslave. Zvýraznenie témy podujatia týmto spôsobom bude pre budúcu futbalovú hviezdu príjemným prekvapením. Girlanda s motívom autíčok bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na n..
2,39 €
Cena bez DPH:1,99 €
Značka: Party
Girlanda s motívom balónikov jednorožca bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu. Girlandu zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Technická špecifikácia: Dĺžka: 206 cm Výška: 34 cm ..
3,20 €
Cena bez DPH:2,67 €
Značka: Party
Girlanda s motívom Safari zvieratiek bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Girlandu zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Safari. Technická špecifikácia: Šírka: 206 ..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: Party
Vytvorte úžasnú atmosféru vesmírneho dobrodružstva s touto pôsobivou balónovou girlandou! Táto girlanda je ideálnou dekoráciou na detské oslavy s vesmírnou tematikou, tematické párty alebo akúkoľvek inú príležitosť, kde chcete vytvoriť nezabudnuteľný zážitok. Vlastnosti: Rozmery: 186 cm (ší..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: Party
Girlanda s motívom dinosaurov bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Girlandu zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. Technická špecifikácia: Jednostranná pa..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Narodeninový banner je výrazným prvkom medzi ostatnými dekoráciami na oslave. Zvýraznenie témy podujatia týmto spôsobom bude pre budúcu futbalovú hviezdu príjemným prekvapením. Girlanda s motívom futbal bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na na..
3,30 €
Cena bez DPH:2,75 €
Narodeninový banner je výrazným prvkom medzi ostatnými dekoráciami na oslave. Zvýraznenie témy podujatia týmto spôsobom bude pre budúcu futbalovú hviezdu príjemným prekvapením. Girlanda s motívom futbal bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na na..
2,95 €
Cena bez DPH:2,46 €
Girlanda HAPPY BIRTHDAY s motívom dinosaurov bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Girlandu zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Dinosaury. Technická špecifikácia: ..
3,20 €
Cena bez DPH:2,67 €
Značka: Party
Dúhové strieborné písmená a dve hviezdice, ako aj opalescentné strieborné lemy na iných dekoratívnych prvkoch vytvárajú dojem, že banner je videný pod vodnou hladinou. Ocean vás pozýva na skvelú narodeninovú zábavu! Vlastnosti: Dĺžka: 240 cm Výška písmen: cca 17 cm Výška ostatných mo..
2,90 €
Cena bez DPH:2,42 €
Značka: Party
Narodeninový banner pozostávajúci z nápisu Happy Birthday a postavy kozmonauta. Strieborné písmená obsahujú grafiku súvisiacu s vesmírom, ako sú hviezdy, kométy, rakety a planéty. Je čas začať svoje vesmírne dobrodružstvo. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu. Girlandu..
3,95 €
Cena bez DPH:3,29 €
Značka: Party
Girlanda s motívom jednorožec bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Girlandu zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami z kolekcie Jednorožec. Technická špecifikácia: Jednostranná p..
3,35 €
Cena bez DPH:2,79 €
Značka: Party
Dekoratívna girlanda sa skladá z 8 prvkov: 6 rôznych lesných zvieratiek, strom a kvet. Milí lesní kamaráti sa radi objavia na detských oslavách alebo zútulnia atmosféru detskej izbičky. Radi prijmú pozvanie do škôlok a herní. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu. Girlandu..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Na narodeninovej oslave pre milovníkov lesa a zvierat nemôže chýbať tento nádherný narodeninový banner. Lesní kamaráti rozbehnú skvelú párty pre deti, ktoré budú milovať tieto farby a grafiku. Sada obsahuje kovové kolíky na spojovacie prvky: 15 ks. Banner je dodávaný s 500 cm dlhou páskou. Spr..
2,95 €
Cena bez DPH:2,46 €
Značka: Party
Milé postavy: veľryba, morský koník, korytnačka, krab, chobotnica a ryba vás pozývajú do podmorského sveta. Girlanda z kolekcie Ocean je nádhernou dekoráciou na detské oslavy, očarí svojimi farbami a dúhovými doplnkami. Vlastnosti: Šírka: cca 200 cm Výška prvkov: 10-18 cm Girlanda sa..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Party
Oslnivá Narodeninová Girlanda Autíčka, dlhá 250cm, je ideálnou dekoráciou na oslavu pre malých aj veľkých milovníkov áut. Vlastnosti: Šírka: cca 250 cm Výška prvku: 11-17,5 cm Sada obsahuje: 500 cm dlhú pásku 1 bal. – 1 ks    ..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Party
Oslnivá narodeninová girlanda Happy Birthday Autá je ideálnou dekoráciou pre všetkých malých milovníkov áut. S dĺžkou 250 cm vytvára girlanda pôsobivý vizuálny efekt, ktorý obohatí každú oslavu. Banner pozostáva z 13 farebných písmen, 2 áut a 1 dopravného kužeľa. Každé písmeno je jedinečné a st..
2,99 €
Cena bez DPH:2,49 €
Značka: Party
Pastelová dúhová strapcová girlanda bude krásnym dekoračným prvkom na detskej oslave. Spravte si krásnu tematickú výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty pre Vášho drobca. Technická špecifikácia: Dĺžka stuhy: 200 cm Výška strapcov: 12 cm Motív: Jednorožec Obsah balenia: 1..
2,80 €
Cena bez DPH:2,33 €
Spravte si výzdobu na narodeninovú oslavu, či párty. Balóniky sú skvelá párty dekorácia. Nápis všetko najlepšie v anglickom jazyku zladíte aj s inými párty ozdobami a dekoráciami. Balóniky nafúknite podľa inštrukcií na štítku a potom je navlečte na šnúrku a zaveste. Alebo je naaranžujte iným spôs..
12,19 €
Cena bez DPH:10,16 €