Hlavné menu
Produkty v košíku

Džbány a kanvice

Značka: Isabelle Rose
Koniec nevzhľadnému servírovaniu mlieka do kávy priamo z krabice. Urobte si z popíjania obľúbeného nápoja svoj rituál a kúpte si tento romantický džbánik na mlieko. Značka Isabelle Rose Home prichádza s jedinečným porcelánom v exkluzívnom dizajne, ktorý môžete ľubovoľne kombinovať a vždy tak vytvori..
12,59 €
Cena bez DPH:10,49 €
Značka: Isabelle Rose
Koniec nevzhľadnému servírovaniu mlieka do kávy priamo z krabice. Urobte si z popíjania obľúbeného nápoja svoj rituál a kúpte si tento romantický džbánik na mlieko. Značka Isabelle Rose Home prichádza s jedinečným porcelánom v exkluzívnom dizajne, ktorý môžete ľubovoľne kombinovať a vždy t..
12,79 €
Cena bez DPH:10,66 €
Značka: Chic Antique
Klasická porcelánová kanvica s pokrievkou vhodná na servírovanie čaju i kávy. Kanvica má veľké uško a štíhly, elegantný zobáčik pre ľahké nalievanie. Prevedenie v bielej farbe a jemné zdobenie po okrajoch robia z kanvičky dizajnový kúsok. Doplňte svoj čajový servis o ďalší riad z obľúbenej romantick..
28,79 €
Cena bez DPH:23,99 €
Značka: Isabelle Rose
Porcelánový džbán v sýto červenej farbe dekorovaný bielymi bodkami, to je to pravé pre milovníkov retro dizajnu. ZnačkaIsabelle Rose Home prichádza s jedinečným porcelánom v exkluzívnom dizajne, ktorý môžete ľubovoľne kombinovať a vždy tak vytvoriť nádherné kolekcie riadu do svojej kuchyne. Dž..
25,90 €
Cena bez DPH:21,58 €
Značka: Isabelle Rose
Chýba vám v kuchyni poriadny džbán na nápoje alebo hľadáte originálne nádobu na kvetinu? Nádherný porcelánový kúsok z kolekcie porcelánu Isabelle Rose si okamžite získa vaše srdce. Džbán má jednoduchý ao to účelnejšie tvar. Za veľké ucho sa dobre drží a úzka dlhá náustok zaručí pohodlné nalievanie n..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Chic Antique
Jednoduchý štýl a elegancia zaručí sklenená konvička od dánskej značky Chic Antique. Jej dokonalý tvar, praktický lievik a veľké uško pre ľahkú manipuláciu, si razom zamilujete. Kanvica má navyše jednu veľkú vychytávku - kovové sitko, do ktorého môžete vložiť sypaný čaj alebo čerstvé lístky byliniek..
28,29 €
Cena bez DPH:23,58 €
Značka: Chic Antique
Roztomilý porcelánový džbán z kolekcie Provence je nepostrádateľným doplnkom k popoludňajšej káve. Skvele sa hodí na podávanie ohriateho alebo našľahaného mlieka. Džbánik má veľké uško a široký zobáčik, ktorý umožní pohodlné nalievanie. Jemné zdobenie po okrajoch dodá na romantickom vzhľade. Uveden..
12,39 €
Cena bez DPH:10,33 €