Hlavné menu
Produkty v košíku

Trizand

 
Značka: Trizand
Sada sa skladá zo 6 vreciek, ktoré vám pomôžu udržať poriadok v kufri a hotelovej izbe. Šesť organizérov rôznych veľkostí, kapacít a účelov vám uľahčí dovolenku. Organizátori vám umožnia samostatne triediť a baliť spodnú bielizeň, obuv, kozmetiku či káble a nabíjačky. Vďaka nim si do cestovnej tašky..
10,30 €
Cena bez DPH:8,58 €
Značka: Trizand
Sada sa skladá zo 7 tašiek, ktoré vám pomôžu udržať poriadok v kufri a hotelovej izbe. 7 organizérov rôznych veľkostí, kapacít a účelov vám uľahčí dovolenku. Organizátori vám umožnia samostatne triediť a baliť spodnú bielizeň, obuv, kozmetiku či káble a nabíjačky. Vďaka nim si do cestovnej tašky zba..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Trizand
Podložka je vyrobená z vodeodolného materiálu NBR, počas cvičenia môže naše telo vykonávať cvičenia bez akéhokoľvek nepohodlia. Podložka je hrubá - do 1 cm, umožňuje bezbolestné a príjemné cvičenie. Izoluje od studenej zeme a nedeformuje sa. SAME +++ - podložka je veľká, vďaka čomu je ideálna na ..
11,50 €
Cena bez DPH:9,58 €
Značka: Trizand
UV ochrana - okuliare zaručujú 100% ochranu pred škodlivým slnečným žiarením, vďaka čomu sú vaše oči v bezpečí a plávanie pohodlnejšie aj na otvorených vodných plochách. Antifog - sklá sú pokryté špeciálnou vrstvou, ktorá zabraňuje kondenzácii vodnej pary na povrchu šošoviek, čím zabezpečuje lepš..
10,70 €
Cena bez DPH:8,92 €
Značka: Trizand
Organizér káblov je praktické a estetické riešenie určené na usporiadanie rôznych typov elektrických káblov, nabíjačiek a malých elektronických zariadení na jednom mieste. Ide o obľúbenú vychytávku medzi ľuďmi, ktorí sa snažia mať vo svojom okolí poriadok. Káblový cestovný organizér má kompaktné ..
4,40 €
Cena bez DPH:3,67 €
Značka: Trizand
Posilňovacie gumy na cvičenie sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť efektivitu svalov hornej a dolnej časti tela. Zlepšujú sa okrem iného svalový pocit a stabilizácia. Dajú sa použiť samostatne aj v kombinácii - sada obsahuje 5 kusov. PRE ZAČIATOČNÍKOV A PROFESIONÁLOV - sadu odporových pásov na cvičeni..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Trizand
Odporové gumy je možné použiť počas hodín fitnesu, ale aj počas fyzioterapie, v posilňovni a na cvičenia doma i vonku. 3 ÚROVNE ODOLNOSTI - cvičebná zostava má 3 úrovne odporu, čo dáva cvičencom možnosť napredovať v sile. Vďaka nemu sa môžete nielen zahriať, ale aj cvičiť. PRE ZAČIATOČNÍKOV A ..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Trizand
Tento praktický držiak na telefón má univerzálny dizajn, takže  ho možno namontovať na rám kočíka, na bicykel, kolobežku či motorku. Univerzálna veľkosť tohto držiaka umožňuje použitie pre telefóny a GPS jednotky so šírkou 5-8,9 cm .  Tlmenie otrasov - držiak telefónu je veľmi dobre stabilizovaný..
2,60 €
Cena bez DPH:2,17 €
Značka: Trizand
Držiak na mobil je bezpečný, pružný a mäkký, chráni telefón pred pádmi a otrasmi. Nikdy nepoškriabe ani nepoškodí váš smartfón. Navyše nevybledne a je bez zápachu. Nastavenie rozostupu sa vykonáva pomocou gombíka umiestneného na boku držiaka, je to jeden z najbezpečnejších spôsobov uchytenia tele..
5,43 €
Cena bez DPH:4,53 €
Značka: Trizand
Nosič na bicykel je skvelým riešením pre ľudí, ktorí cestujú na bicykli každý deň, na dlhé turistické výlety alebo na rekreačné účely. Vďaka nemu ľahko prenesiete nákupy, oblečenie, náradie, notebook alebo aj stany a spacie vaky na stanovanie. Je pohodlný a funkčný a zároveň príliš nezaťažuje nosič ..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €
Značka: Trizand
Termo taška udržuje teplotu jedla a nápojov, takže je ideálna na výlety alebo piknik, napríklad v mestskom parku. Praktické reflexné prúžky sú na chrbte, bokoch a vrchu tašky. Ide o dodatočnú ochranu cyklistu, ktorá zvyšuje jeho viditeľnosť na ceste po zotmení.  Taška je vhodná na všetky bicyk..
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Trizand
Univerzálna elektrická pumpa je praktická vec, ktorú by ste mali mať v každej domácnosti. Nezaberá veľa miesta, takže ju môžete bez problémov uložiť do skrine, keď ju nepoužívate. Pumpa AC/DC má až 3 rôzne koncovky, takže ju môžete použiť na nafukovanie rôznych nafukovacích doplnkov. Pumpa na matrac..
12,00 €
Cena bez DPH:10,00 €
Značka: Trizand
Boxerské bandáže sú povinnou výbavou každého boxera, amatérskeho aj profesionálneho. Vo svete bojových športov, kde rýchlosť, presnosť a sila hrajú kľúčovú úlohu, sa ochrana rúk a zápästí stáva prioritou každého bojovníka. Boxerské bandáže ponúkajú množstvo výhod, ktoré majú významný vplyv na pohodl..
4,85 €
Cena bez DPH:4,04 €
Značka: Trizand
Batoh s objemom 26 litrov je model, ktorý umožňuje perfektné prispôsobenie každému! Skvele sa hodí na výlety do hôr, no nielen to, batoh poslúži aj na každodenné nosenie, napríklad do školy.  Pozostáva z 5 priehradiek: Hlavná priehradka má zips predĺžený až na dno, čo značne uľahčuje baleni..
16,92 €
Cena bez DPH:14,10 €
Značka: Trizand
Batoh s objemom 26 litrov je model, ktorý umožňuje perfektné prispôsobenie každému! Skvele sa hodí na výlety do hôr, no nielen to, batoh poslúži aj na každodenné nosenie, napríklad do školy.  Pozostáva z 5 priehradiek: Hlavná priehradka má zips predĺžený až na dno, čo značne uľahčuje baleni..
15,92 €
Cena bez DPH:13,27 €
Nafukovacia bójka 2v1 Nafukovacia bójka 2v1
-9 %
Značka: Trizand
BOJKA A SUCHÉ VRECKO 2 V 1 - nafukovacia bójka s funkciou suchého vrecka je praktickou výbavou pre plavcov a všetkých, ktorí trávia čas pri vode. Spája v sebe funkcie bezpečnostnej bójky a vodotesného vrecka na uloženie cenných predmetov ako je telefón, kľúče, doklady alebo peňaženka. Vrecko má dost..
19,90 € 21,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Trizand
Hľadáte pohodlné riešenie, ktoré vám zaručí súkromie a komfort počas kempovania, festivalu alebo výletu na pláž? Tento stan 4v1 je pre vás ideálnym produktom! Je to produkt, ktorý ponúka pohodlie, súkromie a funkčnosť v jednom, čím sa stáva nevyhnutnou súčasťou výbavy každého cestovateľa. Úpln..
28,90 €
Cena bez DPH:24,08 €
Značka: Trizand
Sprcha má ukazovateľ teploty vody na stupnici Celzia a Fahrenheita. Je to veľká vymoženosť – môžeme neustále sledovať, či sa nám v sprche zvyšuje teplota a či je vhodné ju použiť. Zadná, priehľadná stena umožňuje kontrolovať stav a čistotu vody. Už po 1 hodine by mala voda dosiahnuť teplotu asi 27 s..
11,95 €
Cena bez DPH:9,96 €