Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchynské pomôcky

Značka: Ruhhy
Kvalitný otočný tanier umožňuje ozdobiť torty na najvyššej úrovni. Rovnako tak je vhodný na servírovanie tort, zákuskov, ovocia a ďalších dobrôt. 2v1 - stojan sa voľne a spoľahlivo otáča v dvoch smeroch, čo výrazne uľahčuje všetky dekoratívne a cukrárske práce. Skvele sa hodí aj ako stojan alebo ..
11,95 €
Cena bez DPH:9,96 €
Plastový kelímok - dezertný pohárik, 50 ks Plastový kelímok - dezertný pohárik, 50 ks
🔥 TOP
Značka: Ruhhy
Celá súprava pozostáva až z 50 pohárov. Táto súprava sa bude skvele vynímať na stole k sladkým aj slaným jedlám. Priehľadné poháriky majú objem po 120 ml. Nádoby na dezerty sú nielen praktické, ale dodávajú podávaným pokrmom aj eleganciu a estetiku. Sú ideálne na podávanie zmrzlín, pen, puding..
11,65 €
Cena bez DPH:9,71 €
Retro kuchynská váha FOREST PARTY TREE - béžová Retro kuchynská váha FOREST PARTY TREE - béžová
-8 %
Značka: Isabelle Rose
Nádherný skvost, ktorý nesmie žiadnej správnej gazdinke v kuchyni chýbať. Klasická kovová retro váha Vás nadchne precíznym spracovaním a stane sa ozdobou kuchynskej linky. Telo váhy je vyrobené z kvalitného a pevného kovu, miska na váženie je z nerezovej ocele. Váhu možno použiť pre váženie surovín ..
34,70 € 37,90 €
Cena bez DPH:28,92 €
Ochranná multifunkčná podložka 300x50 cm Ochranná multifunkčná podložka 300x50 cm
🔥 TOP
Značka: Ruhhy
Chcete mať v skrinkách a zásuvkách poriadok? Naša podložka je navrhnutá práve na to. Keď si zaobstaráte protišmykovú podložku, viete, že vaše skrine budú vyzerať ako nové po mnoho rokov. Veľkosť výrazne ovplyvňuje jej funkčnosť. Zmestí sa aj do veľkej skrine a po orezaní na správnu veľkosť aj do mal..
5,99 €
Cena bez DPH:4,99 €
Značka: Ruhhy
Digitálne časovače ponúkajú presné meranie času, ľahko sa používajú a majú mnoho funkcií, ktoré z nich robia praktický a všestranný nástroj v rôznych situáciách. Vďaka nim môžete presne a efektívne riadiť čas, čo sa hodí najmä v mnohých aspektoch každodenného života i práce. Digitálny časovač sa ..
11,96 €
Cena bez DPH:9,97 €
Rozkošný spôsob, ako pripraviť raňajky pre svoju drahú polovičku. Formička je vhodná na prípravu lievancov, ale aj vajíčok. Technická špecifikácia: Rozmer produktu: 10 cm × 8 cm Výška: cca 1,5 cm Materiál: nerezová oceľ Vhodné na vajíčka, či lievance Zábavnejšie varenie Obsah b..
1,80 €
Cena bez DPH:1,50 €
Sada odmerok, s ktorými bude varenie jednoduchším. Doslova hrajú pastelovými farbami a vnesú do vašej kuchyne praktickosť a pestrosť. Odmerky sú vhodné na sypké aj tekuté ingediencie ako meranie mlieka, múky, proteínoých práškov a pod.  Môžte si ich zavesiť, kedže majú praktické úchyty. Tec..
4,95 €
Cena bez DPH:4,13 €
Šablóny na zdobenie zákuskov, koláčov alebo cappuccina, kávy, kakaa mletou škoricou, kakaom a pod. Technická špecifikácia: Priemer: 8,5 cm Materiál: polypropylén Ľahko umývateľné Vhodné na zdobenie kávy alebo dezertov Jednoduché použitie Rôzne motívy v balení – úsmev, stromček, sr..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Zdobička nesmie chýbať žiadnemu cukrárovi či už profesionálovi ani amatérovi. Zjednodušuje prácu a výsledný efekt je pre oko fantáziou. K nádobke, ktorá funguje na princípe injekčnej striekačky, dostanete jeden nástavec, ktorý je možné použiť pre rôzne efekty. So zdobičkou je to ľahká a rýchla práca..
1,50 €
Cena bez DPH:1,25 €
Presná vrecková váha je užitočným pomocníkom napríklad na váženie šperkov či iných drobností. Rozsah váživosti až 500 g a vysoká presnosť 0,1 g umožňujú vykonávať profesionálne merania aj veľmi malých predmetov. Váha je napájaná 2 AAA batériami a vďaka kompaktným rozmerom si ju môžete vziať kamkoľve..
6,64 €
Cena bez DPH:5,53 €
Digitálná vrecková váha 200g / 0,01g Digitálná vrecková váha 200g / 0,01g
🔥 TOP
Váha je vhodná pre váženie liekov, korenia, sušených bylín, malých súčiastok atď. Ochranný kryt slúži zároveň k rozšíreniu vážiaci plochy. Váha má možnosť zapnutia osvetlenia displeja. Funkcia tarovania - ideálna, keď potrebujete odrátať hmotnosť balíka od hmotnosti položky v balíku. Automatic..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
Značka: Ruhhy
Elektronická kuchynská váha s presnosťou na 1g. Váha má na zadnej strane praktický otvor, ktorý umožňuje zavesiť váhu napríklad na stenu, keď sa nepoužíva. Kompaktné rozmery váhy znamenajú, že nezaberie veľa miesta a skvele sa hodí do každého interiéru. Váha má prehľadný displej, funkciu automati..
10,71 €
Cena bez DPH:8,93 €
Značka: ISO
Elektronická kuchynská váha s presnosťou na 0,1g. Vybavená mnohými základnými funkciami, vrátane funkcie automatického vypnutia. Užitočnou funkciou váhy je aj možnosť tárovania. Vďaka tomu prístroj zobrazí správnu hmotnosť produktov automatickým odčítaním hmotnosti nádoby. Váha je vybavená dvo..
7,71 €
Cena bez DPH:6,43 €
Zaujímavou funkciou váhy je aj možnosť tárovania. To umožňuje zariadeniu zobraziť správnu hmotnosť produktov a automaticky odpočítať hmotnosť nádoby. Podsvietený displej - veľký displej poskytuje pohodlné čítanie výsledkov. A jeho podsvietenie nám pomáha kontrolovať hmotnosť. Farba podsvietenia -..
5,63 €
Cena bez DPH:4,69 €
Digitálná vrecková váha Professional 200 x 0,01g Digitálná vrecková váha Professional 200 x 0,01g
🔥 TOP
Značka: ISO
Presná vrecková váha, váženie s vysokou presnosťou do 0,01 g. Doplnková funkcia TARE umožňuje počas váženia odpočítať hmotnosť balíka. Váha má prehľadný LCD displej a malé rozmery, ktoré vám umožnia ľahko ju vložiť do vrecka. Je vybavená mimoriadne užitočnou funkciou automatického vypnutia (60 se..
10,70 €
Cena bez DPH:8,92 €
Značka: Ruhhy
Toto bude Váš praktický pomocník v kuchyni! Vďaka doskám na krájanie ľahko pripravíte jedlá. Odteraz môžete krájať, strúhať, šúpať či sekať. Po ukončení práce môžete dosky uložiť do pohodlného stojana, ktorý nezaberie veľa miesta. JEDNODUCHÉ UDRŽOVANIE ČISTOTY - bambusové dosky na krájanie sa ľah..
26,70 €
Cena bez DPH:22,25 €
Grilovacie náradie v púzdre 9 dielov Grilovacie náradie v púzdre 9 dielov
-21 %
Značka: Malatec
Vysoko kvalitná grilovacie náradie uľahčuje a spríjemňuje prácu na horúcom grile a prípravu grilovaných pokrmov. Sada grilovacieho náčinia obsahuje 9 kusov užitočných prvkov, vrátane 4 ks špachtlí na špízy, nôž, vidlička, podberka, štetec a kliešte. Celá sada je v estetickom puzdre. Grilovacie ná..
14,70 € 18,60 €
Cena bez DPH:12,25 €
Značka: Ruhhy
Presná vrecková váha, váženie s vysokou presnosťou do 0,01 g. Doplnková funkcia TARE umožňuje počas váženia odpočítať hmotnosť balíka. Váha má prehľadný LCD displej a malé rozmery, ktoré vám umožnia ľahko ju vložiť do vrecka. Je vybavená mimoriadne užitočnou funkciou automatického vypnutia (60 se..
13,60 €
Cena bez DPH:11,33 €